-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Witamy sie i my. I faktycznie - jakos cicho tutaj... pzdr.
-
Ciekawe, jak sobie Debe radzi z taka gromadką....:) Pzdr.
-
[quote name='M&S']Dobrze, będę pamiętała. Asiu, szczerze Ci powiem, że nie wiem jak będzie w weekend. myslę, że zdzwonimy się przed sobotą, a może w piątek podjadę na sekcję, jak będziesz of course;)[/QUOTE] Nie, dzisiaj na pewno ni ebedzi emnie na Sekcji. Daj znac najwczesniej, jak to bedzie możłiwe, czyli jak to pisza angielskojęzyczni - asap:) pzdr.
-
Czyżby u Was było w tradycją zapadanie w sen zimowy...? pzdr.
-
[quote name='*anusia&ajlu*']tą czarna kropeczkę ma boską :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0212.jpg[/URL] ogółem ciężko wybrać faworytkę, na fotkach tak ale na żywo każda ma coś w sobie :loveu: są boskie!!![/QUOTE] Zgadza się! Każda robi super miny, ale temperament maja podobny:) I bardzo dziękuje za zdjęcie "czarnej kropeczki, Ajlu:) Pzdr.
-
Są super!!! A najfajniejsze to to, że jak się zmęczą, to same ida do kojca i spia.... Aniołecki:loveu::loveu::loveu::loveu: pzdr.
-
Cd. 11.01.2013 r. I jeszcze kilka zdjęć "zbiorowych"... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0208.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0181.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0176.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0170.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 11.01.2013. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0171.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0214.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0215.jpg[/IMG] Słodkie, prawda?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0212.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 11.01.2013 [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0200a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0189a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0183.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0209.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0198.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0210.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0210.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0202.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0197.jpg[/IMG] I nastepny śpiący Aniołecek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0217.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] Ta czerwona kropeczka to laser:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0194a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0190a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0184a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0175.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0196.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]TAMEY Asiaczek FCI vel Tami vel Tamisia...[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0174.jpg[/IMG] A tak śpi Małe Słoneczko:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0216.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Wstawię zdjęcia z 11 stycznia 2013, zrobione podczas wizyty Ajlu:) [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]TAMEY Asiaczek FCI[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0187.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0177.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0205.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
I wzajemnie:) pzdr.
-
CACIB-Głogów/PL, 27.01.2013 r. sędzia: Aleksandra Lubaszka/PL PSY kl.ch 1060. ORI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOS. SUKI kl.mł. 1061. ADHARA Risum Tenatis FCI - dosk.3. 1062 - CHICHA AfricanElite FCI - BOJ,BOB. 1063 - Old Legend's KAILI - dosk.2 Pzdr.
-
Nadal mamy miejsca w busie na sobotę. wyjazd z W-wy. Zapraszamy! pzdr.
-
[quote name='Alicja']a ja zrobiłam sałatkę z surimi i zjadłam z chlebkiem ryżowym[/QUOTE] Sałatki surimi - tak. Chlebkowi ryzowemu mówimy stanowcze NIE:) Tektura i tyle... [quote name='Don_Vito']Tak! :) Czeeeeeeeekamy!!! :loveu:[/QUOTE] O, trafiłaś:) Zaraz poopisuję fotki, posegreguje i... może do końca dnia się wyrobię;) pzdr.
-
Czy ktoś chętny na 3xCACIB w Atenach? Poniżej link: [url]http://www.koe.gr/indexmy.htm[/url] Ale - wg odpowiedzi uzyskanej od strony greckiej - informacje będą ok. miesiąca przed wystawą... [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Hello,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]All information concerning our Shows, can be found on our Site, nearly a month before the date of the Show. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]We will keep your e-mail address, and we will inform you as soon as the Program and the Entry Form are prepared.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Best regards,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Anna Karioti[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]For the K.C.G.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] Licze, że rzeczywiście ktos się do mnie z Grecji odezwie i poda uzyteczne informacje. Na razie zastanawiajmy sie.... Ja jestem chętna, jest kilka osób, które tez by sie chętnie przejechały.... Pzdr.
-
Zaraz zjem obiad, potem może się zmobilizuję wstawic fotki maluchów, bo mam 2 zaległe sesje... az głupio... pzdr.
-
Ależ miałam "latające" przedpołudnie.... Rano - kosmetyczna (mikrodermabrazja, kwas hialuronowy + masaż) = mogę jedynie powiedziec, że to był raj na ziemi:) Urzad Miasta - odbriór nowego dowodu osobistego - bez kolejki, z usmiechem..... Co prawda przede mna byli 2 panowie tak pachnący starymi petami, że az mi się rzygac chciało... pani w okienku chyba tez, bo przeprosiła mnie na chwile i wróciła z odświeżaczem powietrza i parę razy psikneła. I tak odbierałam nowy d.o. w aromacie lesnym, hahaha... Poczta -odebrałam z poczty 3 zaległe przesylki - wszystkie wyczekiwane:) Dom - sasiad odebral za mnie przesylkę z.... moimi ulubionymi Crocs'ami!!!! Byla b.duża znizka w sklepie internetowym i jak raz byly moje rozmiary, to sie niewiele zastanawiając zamówiłam sandały na lato i takie typowe Crocs'y. Bossssko........ Pzdr.
-
A mi chyba żaden watek się nie zgubił, mimo, ze w trakcie tych "trudnych dni" - nie miałam nad subskrypcja żadnej kontroli:) Pzdr.
-
Witamy sie i my i pozdrawiamy Stadko:) pzdr.
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Asiaczek replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
No to nieustająco - zdrówka:) pzdr. -
[quote name='WeronikaM']jedna kicia jest u nas na stałe SILVER - ta, którą mamy od małego. A druga kicia sie przybłąkała i ją karmimy, ale przychodzi kiedy chce i nie wchodzi do domu ;)[/QUOTE]O, i teraz juz wiem:) A Dianka to jakas wariatka:loveu:! Po operacji biega, lata ..... duzo zdówka dla niej:) pzdr.
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with: