Jump to content
Dogomania

Dżdżowniś

Members
 • Content Count

  2780
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About Dżdżowniś

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. groosia ma chyba z jakieś przyczyny konto zawieszone ? albio znikło przy moderacjach ale potwierdzam,że istnieje i licytuje.
 2. Jadę jutro 04.11 Warszawa- Radom-Szydłowiec -Warszawa powrót niedziela 06.11.mogę zabrać jakiegoś stwora mieszczącego się do samochodu osobowego za "co łaska" :) 514 514 429
 3. Zapraszam na bazarek dla kotów z ukrainy. Książki, biżu nowe butyi nie tylko. https://www.facebook.com/events/1689632971309711/1698822830390725/
 4. Tak Pacicia została. Nie mogłam oddać zwierzaczka, który się ode mnie nie odlepiał. Ona mi tak ufa żeszok, i wyobraź sobie, że nie urosła. Tzn jest większa niż była ale przez leki i niedożywienie mając już półtora roku waży ok 2kg i jest ogólnie drobna ale wielkiego, kociego ducha. Gryźka tak siada. Zupełnie dziwnie można powiedzieć, że na tyłku z nogami do góry :)
 5. Futro future ale widzę że mamy tu do czynienia z grubciakiem
 6. Super, bo kolejnego zwierzaka- zamiast- sie nie bierze,niewolno. Ja może też przytulne kolejnego ale jeszcze nie teraz. Mam pod opieką w hotelu osiem psiaków i na nich się teraz skupiam. Tym teraz musze znaleźć dom.
 7. Ja się jeszcze nie pozbierałam mimo że kolejny mc mija. Przykro mi że i twoje biedactwo odeszło Lula. Choroby neurologiczne są po prostu straszne.
×
×
 • Create New...