-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Izabela124.']Fajna fotorelacja :)[/QUOTE] [quote name='Angi']fajne fotki :lol:[/QUOTE] No to się cieszę:) Pzdr.
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Asiaczek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Witamy się wieczorowo i niedzielnie:) pzdr. -
No, cicho, nawet nikt sie z nami nie przywitał w 2013 roku....bu.... pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oj, masz się z tymi swoimi Panami:) pzdr. -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Asiaczek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati_zabrze']Post rozliczeniowy zaktualizowany :lol: Po opłaceniu hoteliku Kaja ma na koncie 195,90zł :multi: Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o naszym niedźwiadku! :loveu:[/QUOTE] O, bardzo dobrze. Oby tylko nic nie wyskoczylo, to bedzie dobry start na luty:) pzdr. -
Dorosła whippetka załatwia się na widok swojego pana! Pomocy!
Asiaczek replied to NorN's topic in Strachliwość
Widzę, że światełko w tunelu juz jest. Teraz praca ze strachulcem:) Zaciskam! pzdr. -
Cd. WOSP 2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0237_zpsf271593a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0239_zps23e00075.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0238_zps3cd2610d.jpg[/IMG] I na koniec - niespodzianka:) Wiecie gdzie to jest i co to za blok? [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0240_zps9c03ccf6.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. WOŚP 2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0234_zpsd8f35fcf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0235_zps1897dc92.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0232_zps7ab98b73.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0233_zps9121e46c.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. WOŚP 2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0230_zpse8ce5c3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0231_zpseac56abb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0228_zps052838d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0229_zps2d88030b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. WOŚP 2013 Takie oto pojazdy byly na parkingu i wewnątrz... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0222_zps45be19cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0223_zpsb3383dc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0225_zps4333786b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0226_zps3787c195.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0236_zpsd8fe3318.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Jednak nigdzie daleko nie chodziłam, aby porobic troche fotek z WOŚP 2013. Byłam tylko na parkingu TVP i w gmachu.... Oto, co tam widziałam:) Najbardziej rozpoznawalne serduszko:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0220_zps317234ea.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0224_zpse7af336c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0218_zps8baadcdf.jpg[/IMG] Oficjalny cel tegorocznej akcji:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0227_zps5b6ba1fd.jpg[/IMG] Ta karuzela stała juz do dyspozycji ludków od wczorajszego popoludnia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0221_zpscf345813.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Dorosła whippetka załatwia się na widok swojego pana! Pomocy!
Asiaczek replied to NorN's topic in Strachliwość
Jesoooo, pierwszy raz czytam, aby pies, wychowany w domy, wśród ludzi, tak reagowal na faceta. A na innych - reakcje normalne..... pzdr. -
Czekają na BIS'Y?:) pzdr.
-
[quote name='bety']To nam by pasowała środa albo sobota. To ja też jestem ta myśląca inaczej. Dziwne my po Gabiśkę jechałyśmy zimowo-jesienną porą aż do Jasła i jakoś nie przeszło mi przez myśl żeby to hodowca ją mi przywiózł albo żeby mi za drogę zwrócił. Tak na logikę jak jedziesz gdzieś do sklepu np: po regał, wersalkę itp. to też czasem musisz płacić za transport. Za zamówione przesyłki też się płaci koszty (nie zawsze ale w większości). Dziwne ludzie mają pomysły.:shake: Pzdr[/QUOTE] A jak wygodniej: środa czy sobota? Może w sobote, bo to więcej czasu na pogaduszki, co?:) [quote name='Kaaasia']Dla mnie to normalne że jak zamawiam sobie szczeniaczka po konkretnych rodzicach to z miłą chęcią jadę go odebrać osobiście, a jak bym miała blisko to i jakieś odwiedziny ;) A jak bym zaszalała i zamawiała z drugiego końca świata to oczywiście płaciła bym za transport.[/QUOTE] Ja tez wolę poznac właścicieli suki, czasami i ojca, sukę i zobaczyc, w jakich warunkach mieszkaja, jak się zachowuja u siebie itp. Juz nie wspomnę, że w tych konkretnych przypadkach to - przy okazji - poznałabym tez i przyszłych właścicieli.... Pzdr.
-
A dzisiaj Gdańsk? Tak? Zaciskamy! pzdr.
-
jamnicze! Naprawde nie wiesz, co to jest WoŚP....? WIELKA ORKIESTRA śWIĄTECZNEJ POMOCY:) PZDR.
-
Jakbyscie mialy wylądować gdzieś w rowie, to zdecydowanie lepiej zostac w domku:) pzdr.
-
Jakie pozowanko:) [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0091kuk_zps3042bf06.jpg[/url] Pzdr.
-
A może porobie tylko kilka fotek tutaj u mnie, na Mokotowie...? zobaczę:) Pzdr.
-
Szkoda, to taka trochę stracona okazja... dla malucha:) pzdr.
-
...to ja pewnie jestem z tych myślących inaczej;) Wybieram się dzisiaj na miasto porobic troche fotek z WOŚP. Chyba trza do Centrum pojechac. Jak myslisz? Chodzi mi o to, aby było co fotografowac... Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Mnie się imię Urszula baaaardzo podoba. Jak urodzila się moja siostrzenica, to dałam mojej siostrze do wyboru: albo Lucynka albo Urszula. Wybrała Urszule, hahaha... pzdr.