-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
U Ciebie? A masz jakieś jego foteczki? pzdr.
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Asiaczek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
I co? Kaja odrobaczona i zaszczepiona?:) pzdr. -
[quote name='Ania!'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0106_zpsbc6c960d.jpg[/URL] Na zabawy takich szkrabów mogłabym patrzeć godzinami :lol: Słodkie maluszki :loveu:[/QUOTE] Ja tez:) [quote name='Alicja']A wiesz że nie miałam Cię w subskrybcjach ...takie porządki na dogo się porobiły Nawet wywalono nasz wątek kuchenny Galeria Smaczków[/QUOTE] U mnie jakos nie pogineły watki.... [quote name='M&S']Asiu, wiesz, że ja już natychmiast leeecę, ale tak jak rozmawiałyśmy przyczyny obiektywne czasami nam psują szyki....[/QUOTE] Tak, wiem. Czekam na rozwoj sytuacji:) Pzdr.
-
[SIZE=4][B]CAC-Włocławek, 9-10.03.2013 r.[/B][/SIZE] Kto chce z nami pojechac? Mamy jeszcze 1 lub 2 miejsca wolne... [url]http://www.zkwpwloclawek.pl/index.php?page=wystawa&subpage=11[/url] Pzdr.
-
[quote name='PANGEA']to ja też się melduje Mój własny miocik dogów - 8 lat po poprzednim ......... Tak było miesiąc temu a to "dumni" rodzice, hihi [/QUOTE] Noooo, wreszcie:) [quote name='sodalis']Mamy 7 szczeniaczków, urodziły się zgodnie z moja prośbą w niedziele popołudniu, o 14 wróciłam z pracy, 0 14.30 były pierwsze skurcze, o 15.30 pierwszy szczeniak :) Tola czekała na mnie :)[/QUOTE] Gratulacje:) pzdr.
-
Hahaha, postaram się:) W ramach rekompensaty proponuje pierozki w sobotę. Co ty na to?:) Pzdr.
-
Zobaczymy:0 W kazdym razie wezmę finanse na zakupy smakoszków:) pzdr.
-
Dobrze prawisz:0 Ja po porannych obowiązkach poszłam jeszcze na 1,5 godzinki do łóżka:) Oj, jak mi dobrze bylo.... Wzięłam tym razem Romke.... cieplutko, milutko..... raj! pzdr.
-
[quote name='Nutusia']Wczoraj dzwoniła do mnie p. Maja. Niestety, rozmowę nam przerwało, bo się kredyt na karcie skończył, o czym mnie p. Maja uprzedziła ;) Ale w skrócie wiem co słychać :) Inucha musi wciąż być przy swoich ludziach. Dlatego nie chce zostawać na noc na dole, tylko idzie spać albo do sypialni Państwa albo do pokoju Martynki, gdzie ma zanoszony swój kocyk. Podobnie jak u nas, nie śpi w łóżku. Dopiero rano jest rytuał powitań, mizianek i tulenia w łóżku właśnie. Pięknie zachowuje czystość, korzystając z przydomowego ogródka. Wczoraj p. Maja z Synkiem i Inką wybrali się do pobliskiego parku. Inka była zainteresowana pieskami, bardzo się cieszyła na ich widok, ale w bliskim kontakcie, brakowało jej trochę odwagi. P. Maja uznała, że jeszcze jest za wcześnie na takie wycieczki i że Inka potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby ogarnąć nową sytuację, kolejne nowe miejsce. Tak więc dopiero za parę dni spróbują znowu wyprawy poza teren domu i ogrodu. Poza tym jest kochana, kochana, kochana... :)[/QUOTE] Dobre więści, dobrze ise czyta:) A mnie sie wydaje, że dobrze by bylo codziennie próbowac oswajac/socjalizować Zulę.... [quote name='Nutusia']Zgodnie z pierwotnymi założeniami, mamy podwójny nadkomplet (Motek i Żelka). No, ale skoro adoptowaliśmy Gapcię i nadal mamy założenie JEDNEGO tymczasa, to nadkomplet mamy tylko jednopsiowy ;)[/QUOTE] Ja sie troche pogubiłam; nie kojarzę "nadkompletu" ani Gapci. Na moje wytlumaczenie mam tylko to, ze sama mam w domu 4 piękne dziewczynki urodzone 28.11.2012 r. A więc sa w tym super okresie uczenia się dosłownie wszystkiego. Poczawszyod moich nóg, rak, nóg od stołu, zabawek, gazet itp.... Ale jeszcze panuje nad sytuacją:) pzdr.
-
A ten poród to juz lada chwila... pzdr.
-
Mam nadzieję, że w Rzeszowie bedzie stoisko z F4D? Pzdr.
-
Aniu, jak będziesz miala jakies niepotrzebne gazety, to ja bardzo poproszę o zbieranie. Dla moich maluchów, rzecz jasna:) To co, wpadniecie w sobotę skosztowac eksperymentalnych pierogów?:) pzdr.
-
Rany, a gdzie te zawody byly? Bo hala jak z najgorszych sennych koszmarów (pomijaj zielona wykładzinę;))... A Kostek i tak wymiata w porównaniu do pani glonowej i myszoskoczków:) [url]http://i50.tinypic.com/s6mwrn.jpg[/url] Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oby wsie były tak chore jak te, co sa u Ciebie;) To kiedy wpadasz na te pierogi? pzdr. -
Gratulacje:) Sajdi pieknie rozpoczeła sezon:) pzdr.
-
Jeszcze i tutaj pogratuluję:) pzdr.
-
Nooo, super rezultaty!!!! Brawo!!!! pzdr.
-
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
Asiaczek replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Czylipodsumowując: kał się poprawił i Nana będzie operowana w najbliższa sobote, tak ? Sobote, czyli 19.01.2013 r.? pzdr. -
Tak i to dosyc daleko, bo na Białorusi:) Pzdr.
-
[quote name='Korenia']Inaczej wychowuje się jednak jedynka, a inaczej kilka sztuk ;) Jakbym miała 5 czy więcej Amy to spałabym pewnie na podłodze :lol:[/QUOTE] Nie byloby tak źle. Ja przeciez tez nie biorę "na raz" całej siódemki:) Z jednym idzie się wyspać. I dlatego u mnie spanie ze mną jest na zmianę... Za to na wystawach 4-5 basków to wsie chcą spać na łóżku (a ono czasami bardzo waskie)... A nawet jak jest szerokie i duże, to i tak zawsze spia przytulone do mnie.... Czyli jaki moral? Nikt sie nie wysypia, hahaha... [quote name='jamnicze']Eeee tam, Saidi jest sama i śpi na swoim posłanki. Jak czasem po południu położy się ze mną na tapczanik, to ja oczywiście się przykrywam kocem, a ona po jakimś czasie wypełza i wystawia girki, bo jej za duszno :evil_lol:[/QUOTE] Oj, te girki Sajdusiowe:) Pzdr.
-
Mogło byc i tak, że sekretarz ringowy nie za bardzo zrozumiał, co sedzia mówi i tak napisał, jak mu bylo wygodnie... Przy zagranicznych sedziach to norma, że tłumacz jest albo nieprzygotowany albo nie rozumie i cos tam po swojemu powie. ale przy polskich sedziach, to podejrzewam raczej sekretarza ringowego.... pzdr.
-
[quote name='gosiaja']Jak sie nie myle to wystarczy zalozycz nowy album[/QUOTE] [B]gosiaja[/B] - załozyłam i w tym nowym albumie nadal wyskakuje mi pod zdjęciem info, że przekroczylam limit .... Na razie podziałam (ale to chyba jutro) na starym PH., a potem pomyśle... [quote name='M&S']Nie mogło się nie podobać.[/QUOTE] :) [quote name='jamnicze']A mi nadal Dogo nieco fiksuje.[/QUOTE] To niedobrze. Bo gdzie nie wejde, to kazdy chwali się, że już jest OK... pzdr.
-
Toni, właścicielce Terry, też się podoba:) Pzdr.
-
Wróciłam na stary Photobucket i tam mam wykorzystane 94 %. Ale to jedno zdjęcie na pewno uda mi się wstawić:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/TerraSerek-collage.jpg[/IMG] Maluchy urodzily się 10.01.2013 r. Nie mam jeszcze fotek, ale na pewno będą:) pzdr.