Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :mdleje: Ale cukiereczek :loveu: To jest najpiękniejsze [url]http://img74.imageshack.us/img74/392/obraz308fa3.jpg[/url] :loveu: Czemu akurat cocker?
  2. anetta

    Wymioty

    I co powiedział wet?
  3. anetta

    bzik

    Jedni wróceni drudzy wybywają na obóz :lol: :hand:
  4. Kojot, nie ociągaj się :razz: Cześć i czołem!
  5. :hand: Świetne foty z wakacji:cool3:
  6. Cześć czarnuchy! Nadrobiłam szalejące sztucery :evil_lol: :loveu: Dobrze że Naff ma się lepiej :multi: Dziwna zabaweczka [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1532.jpg[/url] :diabloti:
  7. Hejka :hand: piękny film o Forsie :placz: Aż mi się oczy zeszkliły.... Bawcie się dobrze!
  8. anetta

    Brit Adult

    [quote name='Sen']Chciałabym podzielić się z Wami odkryciem taniego brita na [url]www.szopek.pl[/url] np. 1 kg Brit Adult kosztuje 5.30 :)[/QUOTE] Właśnie przeglądałam ją zanim tu wtrafiłam :lol: Ceny bardzo atrakcyjne, nie powiem :razz: Ciekawa jestem ile przesyłka PP by wyniosła worka 15kg. W sumie można odebrać osobiście ale to zdeczka daleko odemnie :cool1: Szkoda że nie ma darmowej dostawy. Już by mieli stałą klientkę.
  9. :-D Chyba Czubake widziałam :evil_lol::evil_lol:
  10. Hej. Nadrobiłam, widze że nie próżnowałaś z foteczkami :evil_lol: Było co oglądać :evil_lol:
  11. Kasia :multi: Trzymam kciuki aby się polepszyło :kciuki:
  12. Ojej...:calus: Ehhh
  13. anetta

    Galeria Daisy

    Film gites :thumbs: Piękna sesja :loveu:
  14. Witanko:multi: [url]http://images25.fotosik.pl/267/e29745051e236516.jpg[/url] buhahahha no nie mogę :roflt::roflt: Ale romantyczne foteczki mmmmmmm, te z kieliszkami i różą...:loveu: Genialne :o [url]http://images34.fotosik.pl/350/1143ef332ea6ea7b.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/269/b2e58e33c2580cab.jpg[/url] :mdleje:
  15. Pozazdrościć :cool3: Fajowo było, oni gotowali a wy leniuchowałyście :lol::lol:
  16. :o Nie miała Furciakowa kłopotu to wzięła se Momka :megagrin: Język większy od głowy [url]http://images49.fotosik.pl/3/0efe3cffec15f556.jpg[/url] Wielkopies :o
  17. Hej chłopaki :hand: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz109.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Świetne foty :o
  18. Ale Lara obrosła :lol:
  19. Hej, a gdzie byliście nad wodą? :)))))))))) Super foty!
  20. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/100903/00000043.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. :hand: Jaaa, ile zdjęć :loveu::loveu: Foty nadrobiłam, gadania nie :diabloti:
  22. Cześć :multi: Po łebkach przeleciałam stronki. Mania nic nie urosła przez ten tydzien :evil_lol: Masz już dla mnie foty? :cool3: Poszukaj CAO z uszami, poszukaj :modla: Mój brat z Tzetką mają CAO całego, jak ją zobaczyłam w ogóle CAO nie przypominało :razz: One występują z dwóch szatach? krótkiej i długiej sierści? Kupili ją z jakiejś pseudo w okolichach Lublina :shake:
  23. Piękne zdjęcia, zameczek mmmmmmm :loveu:
×
×
  • Create New...