-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
:mdleje: Ale cukiereczek :loveu: To jest najpiękniejsze [url]http://img74.imageshack.us/img74/392/obraz308fa3.jpg[/url] :loveu: Czemu akurat cocker? -
Jedni wróceni drudzy wybywają na obóz :lol: :hand:
-
Kojot, nie ociągaj się :razz: Cześć i czołem!
-
:hand: Świetne foty z wakacji:cool3:
-
Cześć czarnuchy! Nadrobiłam szalejące sztucery :evil_lol: :loveu: Dobrze że Naff ma się lepiej :multi: Dziwna zabaweczka [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1532.jpg[/url] :diabloti:
-
Hejka :hand: piękny film o Forsie :placz: Aż mi się oczy zeszkliły.... Bawcie się dobrze!
-
[quote name='Sen']Chciałabym podzielić się z Wami odkryciem taniego brita na [url]www.szopek.pl[/url] np. 1 kg Brit Adult kosztuje 5.30 :)[/QUOTE] Właśnie przeglądałam ją zanim tu wtrafiłam :lol: Ceny bardzo atrakcyjne, nie powiem :razz: Ciekawa jestem ile przesyłka PP by wyniosła worka 15kg. W sumie można odebrać osobiście ale to zdeczka daleko odemnie :cool1: Szkoda że nie ma darmowej dostawy. Już by mieli stałą klientkę.
-
:-D Chyba Czubake widziałam :evil_lol::evil_lol:
-
Hej. Nadrobiłam, widze że nie próżnowałaś z foteczkami :evil_lol: Było co oglądać :evil_lol:
-
Ojej...:calus: Ehhh
-
Film gites :thumbs: Piękna sesja :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:hand: Poka w świetle tego tatooo bom nie widze :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Witanko:multi: [url]http://images25.fotosik.pl/267/e29745051e236516.jpg[/url] buhahahha no nie mogę :roflt::roflt: Ale romantyczne foteczki mmmmmmm, te z kieliszkami i różą...:loveu: Genialne :o [url]http://images34.fotosik.pl/350/1143ef332ea6ea7b.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/269/b2e58e33c2580cab.jpg[/url] :mdleje: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozazdrościć :cool3: Fajowo było, oni gotowali a wy leniuchowałyście :lol::lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hej chłopaki :hand: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz109.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Świetne foty :o -
Ale Lara obrosła :lol:
-
Hej, a gdzie byliście nad wodą? :)))))))))) Super foty!
-
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/100903/00000043.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Hejka! Gratuluje obiektywu, a jaki? :evil_lol:
- 78403 replies
-
:hand: Jaaa, ile zdjęć :loveu::loveu: Foty nadrobiłam, gadania nie :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Cześć :multi: Po łebkach przeleciałam stronki. Mania nic nie urosła przez ten tydzien :evil_lol: Masz już dla mnie foty? :cool3: Poszukaj CAO z uszami, poszukaj :modla: Mój brat z Tzetką mają CAO całego, jak ją zobaczyłam w ogóle CAO nie przypominało :razz: One występują z dwóch szatach? krótkiej i długiej sierści? Kupili ją z jakiejś pseudo w okolichach Lublina :shake: -
Piękne zdjęcia, zameczek mmmmmmm :loveu: