-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Wracamy do domu....:( [img]http://images44.fotosik.pl/7/015bb12ccd3bf629.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/7/9ae32161563676e1.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/7/056da5ba77dd0218.jpg[/img] Do następnego :hand:
-
Nasze jeziorko w góry [img]http://images46.fotosik.pl/7/9f028a50d0455e8a.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/361/45a35843946988b0.jpg[/img] I jeszcze pare z Golubia. [img]http://images33.fotosik.pl/361/c803b74b6e39c362.jpg[/img] Teraz mogę sobie zobaczyć co się zmieniło od mojej ostatniej wizyty na zamku :evil_lol: Armata jak stała 22 lata temu tak stoi :evil_lol::evil_lol: [img]http://images44.fotosik.pl/7/aeef7fe0d96d193f.jpg[/img] :diabloti::diabloti: [img]http://images35.fotosik.pl/7/1bee59787e1bf326.jpg[/img] :diabloti::diabloti: [img]http://images41.fotosik.pl/7/b98944eeaf6b0e20.jpg[/img]
-
Okolice w drodze powrotnej do ośrodka [img]http://images28.fotosik.pl/272/db624ac3369365e9.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/7/fc1ae4a0e8f76914.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/7/693ee6e5b78b2187.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/356/c86d4ea483dd4da3.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/7/48bd5ac2dde1094e.jpg[/img]
-
Witojcie [quote name='Asia & Ginger']http://images32.fotosik.pl/352/1c359f62b90ab00e.jpg Masaj się pasie razem z krowami? :-o :evil_lol:[/QUOTE] Prawie :evil_lol: [quote name='shangri_la']ale wycieczka :grins: pozdrawiam[/QUOTE] Cześć i zapraszam częściej :multi: Fajnie że coś tu się dzieje mimo że mnie nie ma :evil_lol: Jakoś tak mi się nie chciało nic pisać :eviltong::evil_lol: Byłam dziś z Kają na pobraniu krwi :mdleje: Krzyk i rozpacz na całą lecznice :evil_lol: Na stare lata jej się pogorszyło ;) Krzyczała na nas i to dosłownie. Jak śmiałyśmy dotykać się do jej łapki :cool1: Stół we krwi, ręce wetki we krwi :mdleje: Tak się szarpała i krew do fiolki nie chciała lecieć :cool1: Zamówiłam CS'a i będziemy znowu śmigać z dwoma :evil_lol: Ryneczek. Objechałyśmy go samochodem :lol::lol: [img]http://images50.fotosik.pl/7/33b7d0eba9b8162c.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/356/7717cb2d7a244aff.jpg[/img] Mury obronne [img]http://images30.fotosik.pl/272/eec162eabda98f3e.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/7/84ca3bf308864f2b.jpg[/img] Na szybko udało mi się jeszcze zrobić ostatnią fote :evil_lol: [img]http://images35.fotosik.pl/7/878061cd84f37a03.jpg[/img]
-
Jest niesamowita :loveu: Zeby szybko jej się te oczka zagoiły :kciuki:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bosh, co tu się dzieje :evil_lol::evil_lol: Waszka, nie martw się, Kaja też sobie urwała pazura i jej teraz ładnie odrasta :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images44.fotosik.pl/7/470aafa6f7189173.jpg[/url] Swietne :thumbs: :loveu: -
Skąd tyle os u was? :o Może gdzieś gniazdo mają? Ta pułapka to fajna sprawa :cool3: Tylkko co potem z tymi osami zrobić :diabloti:
-
Ojej :(( Bardzo mi przykro:placz: Pamiętam gdy go zabierałaś z Palucha...Miał dużo szczęścia że wtrafił na Ciebie. [']
-
Ale wiadomość! :multi: Wspaniale!
-
Dwumiesięczna kilogramowa Mrówka MA WYMARZONY DOM W OLSZTYNIE!
anetta replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: OMG :lol: ALE ma uszy!!! Jej mama to chyba z Fenkiem się zabawiła :evil_lol: Piękna :lol: :loveu::loveu: -
Co Ty powiesz :))) To pigmentacja się nie zmieni? Fajnie by wyglądała z takimi :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
OMG :evil_lol: Kajko i Kokosz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Pokazuj:-D
-
Bystra jaka postawa, fiuu fiuuuu :cool1: Wyskubałaś Ade w jednym miejscu :turn-l: Co Ty z tym linkiem porobiłaś?::evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']czepiam sie szczegolów :D etam a co wiesz? :P[/QUOTE] Ale to nie Ty się czepiasz :evil_lol: O tej porze to już nic :ekmm: Jaka czacha, duża była? A co to za kudłacze? -
Jakie ma zajebioszcze buty :cool3: Co to za sesja była?
-
Niesamowita jest z tym błękitem, skąd takie pieski się biorą :lol::lol: Hatooor, hatoor, hatooor.
-
A jaki, jaki?? :razz:
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Atosik jaki czyściutki :lol: :loveu: -
[img]http://images36.fotosik.pl/7/f9c9cb1e427c5fe1.jpg[/img] Ach ta trawka :loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/272/1655d55d799313c1.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/355/41fa5ca6af275b87.jpg[/img] Rozprężalnia koni :razz: [img]http://images32.fotosik.pl/354/a4d8b4c386b8e8e9.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/7/5054129d70a77e62.jpg[/img] Na razie wam starczy :diabloti::diabloti:
-
Zamek po II wojnie [img]http://images32.fotosik.pl/354/09fbb482b1a08866.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/7/1d775f54a7df8296.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/354/187a783c0afa8f1c.jpg[/img] Zbroja która była wykorzystana w filmie....:hmmmm:......Ogniem i mieczem...chyba :evil_lol::evil_lol: Nie pamiętam :evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/271/99a7534a120c889e.jpg[/img] :diabloti::diabloti: Podłączyłyśmy się pod inną wycieczkę :evil_lol: i pan Kat zaprowadził nas m.in. tutaj. [img]http://images31.fotosik.pl/355/0927a29ba8553184.jpg[/img]
-
[img]http://images34.fotosik.pl/354/49d4981b184a7a06.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/270/a8e3b039872bee48.jpg[/img] Usiadłyśmy sobie przy stoliczku i czekałyśmy na przewodnika. Akurat wtrafiłyśmy na poprawiny i co chwile jakieś laski i nie tylko :evil_lol: nam przed oczami przechodziły :evil_lol: [img]http://images45.fotosik.pl/7/44ddb9b6b2f3924e.jpg[/img] :biggrina: [img]http://images30.fotosik.pl/271/f10869d8734f1f2d.jpg[/img]