Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :o Ale gromadka :loveu:
  2. Wcześniej 2KC zarzyj :evil_lol: Baw się do upadłego :lol:
  3. :loveu::loveu::loveu: 15 września..kawał czasu :lol:
  4. [quote]Wyslalam TZta po farbe do wlosow, blond...kupil mi braz ale nawet ladny[/quote] To nie wiesz że faceci nie rozrózniają kolorów? :diabloti: Dobrze że przynajmniej jest ładny. Bez paniki!
  5. Sam zatańczył? :o:evil_lol: Porób foty i nam powiedz czy działa. Mam nadzieję że nic poważnego się nie stało!
  6. Ooo Ruciane, coś mi to mówi :lol::lol:
  7. Bardzo ładne, zwłaszcza te na tle słońca. Vic Szklane Oko [url]http://images44.fotosik.pl/5/da315afc6367a6f8.jpg[/url] :evil_lol:
  8. [img]http://images32.fotosik.pl/350/6fc9ad1f4320ee74.jpg[/img] Rybka :diabloti: [img]http://images37.fotosik.pl/5/3c2280165344b7ed.jpg[/img] Przeciąganie patyka też było :-D [img]http://images25.fotosik.pl/268/0bb3893cb077151b.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/350/1b21c800585f02ea.jpg[/img] Redbull :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/269/094d48901ea4884e.jpg[/img]
  9. [img]http://images31.fotosik.pl/351/73490a062df73406.jpg[/img] Widok z pomostu na ląd [img]http://images28.fotosik.pl/270/4bfeffcba052a182.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/5/ec0b2991dbbac859.jpg[/img] Szalony bieg z forumową Tosią :)))))))) [img]http://images41.fotosik.pl/5/7a8b936aa1d3446b.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/5/86c7fb3277a5e2e1.jpg[/img]
  10. [img]http://images33.fotosik.pl/356/6ae45634c6f196ad.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/5/1480c5ef232bdbc3.jpg[/img] Fascynacja wodą c.d. :lol: [img]http://images50.fotosik.pl/5/be21bc74af963bf4.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/5/4bb319c233fbc6a2.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/270/afa938bd48770a3d.jpg[/img]
  11. Mudik, ile to to kosztuje? Aussie, też robiłaś to wstawiaj :cool1: Oj, pięknie, pięknie. Okolice super. [img]http://images37.fotosik.pl/5/8d7ea03484f46c22.jpg[/img] Nuudaaa :lol: [img]http://images32.fotosik.pl/350/6eb7abad934f5c11.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/5/9521b9e29bbfd067.jpg[/img] Zwiedzanie łódeczki też było [img]http://images48.fotosik.pl/5/684de555ca625f1b.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/270/ef74e48ee2f5898d.jpg[/img] Kolory u was są ok??
  12. Poka na psie a nie tak :diabloti:
  13. Hhahah, kolejna obróżka :evil_lol:
  14. [quote name='Vectra'][url]http://www.cao.pl/index.php?body=baza[/url] baza danych psów .. może są jakieś z uszami[/QUOTE] Łaaa, dzięki :p Kuruj się :glaszcze:
  15. Zlot za zlotem :-D
  16. Spóźnione al eszczere. Wszystkeigo NAJ NAJlepszego :Rose::Rose: Ten maluszek ma piękne oczka [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/122584/00000010.jpg[/url] Szkoda że mu takie nie zostaną ;)
  17. Współczuje...Przykre to bardzo... ['] :((((((((
  18. [quote]Dobrze pamiętasz nazwisko na L. Imie zresztą też[/quote] :B-fly: Imienia nie pamiętam :evil_lol:
  19. anetta

    czarno-ruda galeria

    Hajoo. Doszłam i tu. Zajebioszcze te leśne psy :evil_lol:
  20. A jak mu szło na agility? :cool3: Zdjęć nie widze, zajrze tam później.
  21. :hand: Hhahahah widzę że ona tak samo wchodziła do wody jak Masaj :evil_lol:
  22. Witanko i gratuluje :klacz:
×
×
  • Create New...