Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Fajna ta szczotka :razz:
  2. Jak pani wiosna :evil_lol: Ja też nie widze podobieństwa :lol:
  3. [quote name='furciaczek']"siad" "zostaw" "waruj" "siad" "siad" "k*** siad" itd przez 24/7:evil_lol: Musze sie produkowac co chwile, z sucza chodze nawet do WC, ona ma dosc zalotow i jak czarnuch za bardzo sie zblizy to atakuje, a nie sa to ataki ostrzegawcze... jedzie suka na powaznie:shake:[/QUOTE] Może powinnaś pomyśleć nad nagraniem siebie, po co masz się produkować :cool1: Kurna, u Ciebie jak się coś nie dzieje to dzień normalnie stracony :lol::lol::lol::lol:
  4. :shake: Abi, kurcze... Ten co to zrobił to zasługuje na kopniaka w doope :angryy::angryy::angryy:
  5. Wszystkiego najlepszego Ewaaaaa :multi::multi::Rose::Rose::Rose: Super :lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/116597/00000023.jpg[/url] [quote name='Vectra']Anetta , nie :oops: , wyleciało mi z głowy :roll:[/QUOTE] No to się przypominam :p
  6. Hhahaha w sushi :evil_lol: Ciekawe czym popił :evil_lol:
  7. Nugatowa, co to za jakieś braki zdjęciowe masz, he? :mad:
  8. Ojej :((((( A z Timem ok? Mmmmmmm, ale torcik apetyczny mmmmmmmmm
  9. Ale urlop! Super foty :loveu: [url]http://img521.imageshack.us/img521/9890/p1010990nh4.jpg[/url] :evil_lol:
  10. Młociny :))))))))))) Śmieszny ten drugi piesek, prawie jak BC :lol:
  11. Czemu nie macie koszulek na sobie? Chyba ze dwie osóbki tylko mają, he? :diabloti: Z chłopaków tylko Olek i Komar byli???:lying:
  12. Film przede wszystkim!
  13. Serio jest gruby? bo na fotach tego nie widać :cool3:
  14. Fajny mail :cool3: I co Ty na to? :diabloti: No nie mogę! Wyglądacie jakbyście razem ją palili [url]http://img381.imageshack.us/img381/754/sdc11776qj2.jpg[/url] :evil_lol:
  15. Pysia, jakie ciepło bije z Twego posta :loveu::loveu:
  16. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ja??:p 50mm f/1.8 :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]można powiedzieć, że nowe:lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]dzięki [/B][/COLOR]:)[/QUOTE] Może inaczej :lol: Zmieniło się coś od warszawskiej? :megagrin: Udało Ci się to. [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4528.jpg[/url] Ale super mu zrobiłeś sesje :multi:
  17. No właśnie, zawsze się zastanawiałam jak ich nie kłuje takie ścięte zboże :hmmmm: Jak można po tym biegać :evil_lol:
  18. [quote name='agaciaaa']A przecież czegoś szukałaś :razz: Ooooo, jak fajnie że ktoś mnie oświecił :) skąd Ty to wiesz, interesujesz sie motylami i takimi tam? ;)[/QUOTE] Aaaaa, ale to nie dla mnie :p Ostatnio przeglądałam książeczke z owadami i innymi małymi latającymi kurduplami i były tam m. in. rodzaje motyli. No i pomyślałam sobie że poszukam tego i znalazłam. A google jeszcze bardziej mnie oświeciło, wiem już że Zmroczników jest w sumie trzy rodzaje :p Bardzo podobne do siebie. Super zdjęcia!!
  19. Fajnie że udało Ci się zaangażować Tzta :lol::lol:
  20. Z kim się ściął? Głaski dla biszkopta :calus:
  21. Ten ostatni to bażant królewski?
  22. Reweelacja wycieczka :o Kajaki, terenowe autka. Super wodne tereny. Ja to nie zapomne mojej przygody na kajaku gdy się "trójką" zaklinowałyśmy na drzewie które było pod powierznią wody :diabloti: :evil_lol::evil_lol: podoba mi się ta fota :evil_lol: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_0108107.jpg[/url] Pazurki :ekmm: [quote name='AlKil']Spodobało mi się to Twoje pisanie...:evil_lol:[/QUOTE] Nooo sooooo :evil_lol: Tak to jest jak się klawiatura psuje.
  23. Hej. No Kaja cały czas tak samo nic się nie zmienia, więcej sika ale to po proszku, działa moczopędnie :cool1: W takich momentach żałuje że nie mam ogródka :cool1: Chodzi po mieszkaniu , sama nie wie czego chce. Po południu w końcu udało mi się ją ululać, bo wiecie, z nią teraz to jak z dzieckiem :cool1: Jak jej nie położe na posłanie to będzie chodzić i chodzić. A bywa też i tak że nawet jak ją położe to ona i tak nie chce tam siedzieć i kółko się zamyka. Super. Ze trzy dni temu w nocy wstała z posłania i już się tam nie położyła mimo że było puste. Rano znalazłam ją śpiącą na dywanie w innym pokoju :roll: Cała zmarźnięta. Zabierzcie mi te lotto sprzed oczu :diabloti: [img]http://img225.imageshack.us/img225/3624/dscf2772tt8.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/1597/dscf2773vc2.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/7503/dscf2774ul5.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/8056/dscf2776em1.jpg[/img] Z tego wszystkiego zapomniałam ostatnio powiedzieć że po raz drugi zostałam ciocią :diabloti:
  24. Hhhahhhaha myślałam że ona ma prawdziwą kukurydzę a to zabawka :lol::lol: Sznurka nie zauważyłam :diabloti:
×
×
  • Create New...