Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. 8,5 kg?!!! :o Coś mi się wierzyć nie chce :razz: hihihihihih Szkoda mi drzwi :evil_lol::evil_lol: Szew bardzo ładny i jaki czyściutki :)
  2. Cześć sierściuchyy :hand:
  3. Piękny banerek i av. Taki delikatny i miły dla oka :loveu: Brawa za wyniki w agility :klacz: Buuu a ja w ndz. wyjeżdżam... Trzymam kciuki za Aresa.
  4. :loveu::loveu::loveu::loveu: Siedzisz pod biurkiem? :evil_lol:
  5. Ale się rozszaleliście ze zdjęciami :multi: Miło się je ogląda. Świetne tereny do spacerków :cool3: Co do wolnej amerykanki na Zlocie. Żeby nie było w przyszłości wątów to na zlot powinni jeździć tylko osoby 18+. O! :p :mdleje: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1716.jpg[/url] :evil_lol: Tyle tego poszło? :razz: Majty świetne :megagrin:
  6. Cześć. Kocio piękny, lubie białe koty :loveu: A czyj on? :)
  7. :hand: Szaaaloone! Wooow :loveu: Ja to bym sobie wydrukowała na Twoim miejscu :) [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_9316.jpg[/url]
  8. Hej, hej. Nadrobiłam zaległości, cudne foty jak zwykle :razz: :)))))) Zdjęć mało ale za to jakie! Bawi się dobrze!!
  9. :(( Strasznie to jest przykre.... Kajek też ma problemy. Fajnie że będzies zmieć urlopik:)))))))
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Hhahha lęk separacyjny :evil_lol: Cześć!
  11. Widziałam foty z Heluuuuu i z psiej plaży :loveu::loveu: Tosca chyba się wymoczyła za wszystkie czasy :lol:
  12. Widziałam obiektyw który kupiłaś :mdleje: Robi wrażenie :lol: Sama byłaś w Janowie? Widziałam relacje na Dwójce :)) Ehhhh, piękne konie :loveu:
  13. Hej Asiaczki :multi:
  14. Masz rewelacyjny szal w baska :evil_lol: Gratki!!
  15. Super!! Mootyyyleem jestem [url]http://img176.imageshack.us/img176/6199/obraz022vp7.jpg[/url] :evil_lol:
  16. Ale orginał :lol: Kaganiec bo zjada śmieci?
  17. :loveu::loveu::loveu: A nie były rozwieszane ogłoszenia?
  18. Kaja :multi: :loveu::loveu: Super zdjęcia :razz:
  19. anetta

    bzik

    :hand: Taki zarośnięty to fajnie wygląda :-D
  20. Heeeej! Piękne zdjęcia z gór i z Krety :mdleje: :loveu::loveu::loveu: Gratuluje wyników :multi: Co się stało afganowi? Spod prysznica wyszedł? :lol:
  21. Hhahahha, super wygląda w tej wodzie :lol: :Help_2: http://images29.fotosik.pl/259/4493ead53fdf87aa.jpg :evil_lol:
  22. Co z tymi testami? Zdała? :cool3:
  23. Świetna wiadomość!!! :multi: Wszystkiego dobrego w nowym domku!! W Rzeszowie zamieszkała?
  24. Cześć!! [quote]to się nie je i nie pije przy kompie[/quote] :diabloti: to było prawdopodobnie od burzy :diabloti: Mati. Masz jakieś nowe szkieło? :o Rewelacja foty :mdleje:
×
×
  • Create New...