Ale się rozszaleliście ze zdjęciami :multi:
Miło się je ogląda. Świetne tereny do spacerków :cool3:
Co do wolnej amerykanki na Zlocie.
Żeby nie było w przyszłości wątów to na zlot powinni jeździć tylko osoby 18+. O! :p
:mdleje: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1716.jpg[/url] :evil_lol: Tyle tego poszło? :razz:
Majty świetne :megagrin:
:hand:
Szaaaloone!
Wooow :loveu: Ja to bym sobie wydrukowała na Twoim miejscu :)
[url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_9316.jpg[/url]
Cześć!!
[quote]to się nie je i nie pije przy kompie[/quote]
:diabloti: to było prawdopodobnie od burzy :diabloti:
Mati. Masz jakieś nowe szkieło? :o
Rewelacja foty :mdleje: