-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Rzeczywiście dawno was nie było. Fajnie że już jesteście :multi: :lol: Piękne te konie.
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Piękne miejsce :loveu: i świetne zdjęcia :loveu: -
:) A gdzie byliście na spacerku?
-
Zmokła kura :lol::lol:
-
[img]http://images34.fotosik.pl/352/fa3543b8b889d994.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/6/d9bc800f350d7f96.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/270/53d6b19173e4f527.jpg[/img] Tego wieczora po raz pierwszy odważył się wejść SAM :evil_lol: do wody i pływał :multi: [img]http://images28.fotosik.pl/271/7a7fc3c974f5cf79.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/353/ea5e46e71137fcc5.jpg[/img]
-
Coś się z serwerem dzieje :mad: Ale już poprawiłam, no :evil_lol: [img]http://images43.fotosik.pl/6/f8904b74d40f9545.jpg[/img] Po drugiej stronie jeziorka o którym wcześniej pisałam ;) [img]http://images44.fotosik.pl/6/812f6eecfeb88000.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/6/c8bedbca5cc63656.jpg[/img] :p [img]http://images31.fotosik.pl/353/2875a5296c6b303e.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/352/1c359f62b90ab00e.jpg[/img]
-
Hellooo :hand: [quote name='Ka-Vanga']Czesc ucholki :loveu: ale duzo fajniuchnych fotek :loveu:, no i te ptice :razz: i widoczki :loveu:![/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='zuzolandia']http://images45.fotosik.pl/5/2eb1cec247287b6d.jpg takie to jakie podobne do mnie hihihi tylko pierunsko wielkieee !!!! swietne fotencjeee! witanko![/QUOTE] Dwa czarno-białe się spotkały :evil_lol: Nawet czasami uszy też tak na bokach ma :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://images42.fotosik.pl/5/d02b9838edbee969.jpg :mdleje: zazdroszcze! :diabloti:[/QUOTE] Ja też :razz: [quote name='diabelkowa']aleee tam zielono:loveu:[/QUOTE] Nooooooo :loveu: [quote name='jamnicze']Ciekawy efekt [url]http://images45.fotosik.pl/5/2eb1cec247287b6d.jpg[/url] I jak uszatemu spodobały się łaciate?[/QUOTE] Na chwile się zainteresował, myślę że by nawet podszedł do nich, ale ja nie pozwoliłam :diabloti: A potem już je olewał, bo po co ma się nakręcać jak i tak nic z tego by było :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) Jajca :diabloti: Piękne zdjęcia - tak letnio i wakacyjnie na nich - ah ta zieleń :loveu:[/QUOTE] On nie ma jajec :diabloti: :biggrina: [quote name='deer_1987']Podobne kolorki krowa i on :D[/QUOTE] Tia :evil_lol: [img]http://images29.fotosik.pl/270/cd825f29a951c65e.jpg[/img] Nasza chałupa od strony jeziora :cool1: [img]http://images25.fotosik.pl/269/4f9519cbff907779.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/6/df48c62d94dd8ce2.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/353/25fdcac0f3279b90.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/6/033b1ba4834bf51f.jpg[/img]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czego on tam szukał pod ziemią? :cool3: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Powiedz jeszcze raz o której i kiedy mają być te zawody na Polu? :) Mówisz skok w zwyż?? :o Świetnie :multi: -
Matko, czytam i nie mogę uwierzyć :shake: Urwane głowy w ogródkach, pętle na szyji...:mdleje: Szkoda tego gościa, żone i dzieci zostawił... Piękne zdjęcia [url]http://images45.fotosik.pl/5/c5e2cd0ee5975755.jpg[/url] :loveu: Kreon :mad:
-
[quote]Teraz kupiłam żwacze i ciesze sie, że wcale nie są tak bardzo śmierdzące w porównaniu do płucek[/quote] Hahah a ja dziś kupiłam płucka i żwacze :evil_lol::evil_lol: Ach ten zapach w okół mnie w autobusie :evil_lol::evil_lol:
-
Jak o Likaonkach :loveu: była mowa to też jedno wstawie. [img]http://images26.fotosik.pl/40/62354ecd8cb65f68.jpg[/img] Hm?? [img]http://images23.fotosik.pl/39/66ac33a2353b03cf.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/39/85bdf9232b155801.jpg[/img] Helga, bardzo mi się to podoba [url]http://images49.fotosik.pl/3/290a639f91266916.jpg[/url] :loveu:
-
:roflt:[url]http://images31.fotosik.pl/353/52cfad0a51b31df9.jpg[/url] genialne Fajnie zrobione, tak ogólnie :cool3:
-
Szalone :loveu: A jak się mają szczurki?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Zajefajny kapelusik! Aresowi chyba się mniej podoba :lol::lol: -
Mówisz masz [img]http://emoty.blox.pl/resource/zygi.gif[/img] :evil_lol: [quote]Coś co jest śliskie :evil_lol:[/quote] :cool3: Jaki uchachany!
-
Piękna Dunia, ona jest w kolorze blue?? :loveu:
-
[url]http://images40.fotosik.pl/5/0311799510a2ca20.jpg[/url] :o wow, te mini słoneczko. U mnie dziś też takie było, mini, mini :evil_lol:
- 78403 replies
-
[img]http://images31.fotosik.pl/352/b14a92c5220de1d3.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/5/997c23f7a7df0c01.jpg[/img] Jak tak siedziałam przy tej drodze i czatowałam aż ptaszysko ruszy doope, Masaj zaczął się nudzić...:evil_lol: [img]http://images35.fotosik.pl/5/9fdabb037600c2ad.jpg[/img] Z tego zejścia mały pierwszy raz zaczął pływać :lol: Z tym że musiałam i ja tam wejść :evil_lol: Sam się bał hahha [img]http://images44.fotosik.pl/5/3226ebb46aba9add.jpg[/img] Obok zejścia była mini tama :p [img]http://images33.fotosik.pl/357/1a4524d83b183037.jpg[/img] [quote]Dwa razy to za mało[/quote] Aha!:evil_lol:
-
[img]http://images25.fotosik.pl/269/468983a3022fb0eb.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/269/f2a5335680be4b30.jpg[/img] Samiec Błotniaka stawowego :-D Miałam farta że go zobaczyłam :multi: Spojrzałam od niechcenia w bok i zobaczyłam że coś siedzi w polu. Szybko, szybko i cyk, cyk :evil_lol: Chwile później poleciał kawałek dalej :watpliwy: więc sobie usiadłam przy drodze :evil_lol: i czekałam chyba z 15 min aż się ruszy. Niestety się nie ruszył :mad: Wkurzyłam się i se poszłam :evil_lol::evil_lol: [img]http://images47.fotosik.pl/5/ce0144cedd613398.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/269/7fcf981b0054ce19.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/5/1fc217fea6fbb6ce.jpg[/img]
-
[img]http://fmania.pl/images/smiles/smiley_1143.gif[/img] Pierwszy raz widział łaciatą :evil_lol: [img]http://images35.fotosik.pl/5/14e8e81ed2610670.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/5/3e8c7c441ef1996c.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/5/2eb1cec247287b6d.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/5/98c4242339fe7439.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/5/cb1beec54bbdfca5.jpg[/img]
-
[quote name='deer_1987']Ale duzo zdjec przywiozlas! super![/QUOTE] Jeszcze troche będzie :multi: [quote name='Aussie']E tam dzika ;-) Na początku strasznie na nas ujadała, potem Asti zapraszała ją do zabawy, to popiskiwała a ostatniego dnia to już tylko leżała przy bramie i patrzyła na nas znudzonym wzrokiem ;-)[/QUOTE] Dla nas była dzika:diabloti: Dwa razy tamtędy przechodziłam i za każdym razem sucz wychodziła z siebie :evil_lol::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) Ile pięknych zdjęć! :loveu: Śliczne widoki :) [url]http://images34.fotosik.pl/351/7c0d6de8808faebb.jpg[/url] Może i głowy nie ma... ale ja za to co innego widzę :diabloti:[/QUOTE] Co?, co? :angel: [quote name='jamnicze']I te kolorki :) [url]http://images36.fotosik.pl/5/5f8a542d8b58632e.jpg[/url][/QUOTE] :loveu: [quote name='deer_1987'][SIZE=4][B][COLOR=red]KATASTROFA!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]WYSZŁA Z WIĘZIENIA ŻONA TEGO CHŁOPA CO JAMNIKI TRZYMAŁ NA DWORZE I KTÓRE ŻYWIŁY SIĘ TYM CO SPADŁO Z DRZEWA!!JABŁKAMI I ŚLIWKAMI!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ZAŻADAŁA WYDANIA PSÓW I DZIŚ MA PO NIE PRZYJECHAĆ DO WOŁOMINA!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]JEŻELI KTOŚ MOŻE TAM JECHAĆ TO NIECH JEDZIE I ZABIEZRE JAK NAJWIĘCEJ PSÓW!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ZARAZ ZNOWU BEDZIE PRODUKCJA SZCZENIĄT I ICH GŁODZENIE!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]RATUJCIE I ZABIERZCIE TE PSY!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]NAJLEPIEJ WSZYSTKIE SUKI!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10789758#post10789758"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...8#post10789758[/URL][/COLOR][/B][/SIZE][/quote] :crazyeye::mdleje::shake: [quote name='alive'][url]http://images28.fotosik.pl/270/d2adf2169c8b747c.jpg[/ ale piękny uśmiech :loveu:[/QUOTE] Od ucha do ucha :evil_lol: [img]http://images48.fotosik.pl/5/579093efb8be1d6c.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/5/2bfd09dbce4f9cf5.jpg[/img] Jeszcze raz ta działeczka [img]http://images42.fotosik.pl/5/d02b9838edbee969.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/5/8a1baed2c72452b0.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/5/0ad5ad9520804488.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Gonitwa-90][b]Opętane[/b][/url] :evil_lol:
-
Uszka, płucka, czego chcieć więcej :lol:
-
Myślała że się schowa [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA185.jpg[/url] :turn-l: