Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Widok z naszego terenu do ćwiczeń :loveu: [img]http://images32.fotosik.pl/354/587e207ca38fca8e.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/354/5cfb2011c6efce06.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/7/69155e08f953705e.jpg[/img] W ostatni dzień pojechałam seee do Golubia-Dobrzynia :p [img]http://images25.fotosik.pl/270/6c561201da6ae180.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/7/016d2e1dc9b64de6.jpg[/img]
  2. [img]http://images36.fotosik.pl/6/6d23a0d3ec041bcb.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/354/6bcb8d8ff9398bc9.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/6/231c4986fe1f1409.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/270/eaefcdcce2895cbe.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/7/809827ff0ee4bc78.jpg[/img]
  3. [quote name='Mudik']Zbity pies:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/352/8796c524baea365e.jpg[/url] Anetta no nie przepadaja umoczą łapki i tyle wejśc nie wejdą same(na razie rekord to zanurzyć całe przednie łapki), ale to się tyczy chłopcó bo Sikra nie raz pływała w morzu.[/QUOTE] No to może trzeba wejść razem z nimi do wody, tak jak ja :p [quote name='deer_1987']I juz pewnie nie lapal much na pomoscie?[/QUOTE] Niestety niczego się nie nauczył :evil_lol: [quote name='zuzolandia'] [url]http://images45.fotosik.pl/6/8d0465067d7b5f69.jpg[/url] OOOO obiadek w trakcie przygotowan hihihi doberek![/QUOTE] Przygotowania dawno za nim :eviltong: [quote name='Marta_Ares']plywajacy Massajek:loveu: :loveu: biedny pewnie niezle sie przestraszył:shake: Bo moze wypadaloby go nakarmic, tak to piesek sam musial sobie jedzenia szukac:roll:[/QUOTE] O nie, nie, nie, odrąbanych głów leszczy bym mu nie pozwoliła dotknąć :cool1: A pani gospodyni na to że przy wodzie leżą głowy ryb i nie wygląda to za fajnie i żeby coś z tym zrobiła, powiedziała że nic z tym nie będzie robić i żeby pieski to sobie zjadły :crazyeye::crazyeye::mdleje: Mniej więcej taki był sens rozmowy. [quote name='agaciaaa']http://images32.fotosik.pl/352/1c359f62b90ab00e.jpg Masaj pasie sie z krówkami :lol:[/QUOTE] Szkoda że nie przeżuwał :cool1: Na koniec przyszedł się otrzepać i wyżalić jak to było źle pod wodą :evil_lol: [img]http://images34.fotosik.pl/354/2d1c327a752f0f00.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/354/27483bc21ca22165.jpg[/img] :loveu: [img]http://images49.fotosik.pl/6/7345688f257e2e17.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/270/7843eb550640e48d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/271/ca947bfe42f16d95.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/270/a41ac8772fda23a1.jpg[/url]
  4. [quote name='Pysia']Czasami są przyklejone do mnie lub do innej istoty ludzkiej. Zdarza się też tak, że przyklejaja sie do NASZEJ strawy :mad::diabloti:[/QUOTE] OOoo, to już ni ejest ciekawie :evil_lol: To już lepiej jak są przyklejone do siebie :evil_lol: O masz, a teraz owca :mdleje:
  5. Strzygłaś go? Jakiś taki łysawy jest :errrr:
  6. [quote]wparowala na parking ze jakas babke wystaraszylam bo wygladalam tragicznie, oczy rozmazane, we wlosach jakies liscie[/quote] :roflt: wyobraziłam to sobie :roflt:
  7. Czarny!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale super! Miałaś niesamowitego farta. Ja też zazdroszcze. Jak do tej pory widziałam tylko raz czarnego boćka, na działce nad rzeczką. Po tym zdjęciu chciałam pytać czy on prawdziwy [url]http://img511.imageshack.us/img511/3183/bianca087ja1.jpg[/url] :lol: Ale patrze na nastęną fotę i widzę że jednak tak :evil_lol::evil_lol: Bianeczka szczęśliwa :loveu:
  8. Nie wiem czego życzyć :lol: Spokojnej podrózy?? :lol: :hand:
  9. To pokazuj jak się bawiłaś :cool3:
  10. Ale nora :crazyeye: No i niestety nie będę mogła przyjechać na zawody.
  11. Jak dobrze że ma tę obrożę :evil_lol::evil_lol:
  12. [url]http://images31.fotosik.pl/354/be6fa5fbe1076bf9.jpg[/url] :mdleje: Super miałyście, ale nie zazdraszczam zgubienia się psa :shake: Kurcze, 6-7...nie wiem czy będę na 100%. Mam mieć nie wychowanego psa na przechowanie...z tym że właścicielka narazie się nie odzywa...:roll:
  13. Mudik, w ogóle nie lubią wody? [img]http://images33.fotosik.pl/358/fff295dc704edf85.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/6/1e5bf022483ae1ec.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/353/f5a6c6f5f55fb061.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/6/afa1a532cc04a2c1.jpg[/img] Gdy byłam zajęta robieniem zdjęć zachodowi(??), Masaj latał po pomoście i łapał muchy :evil_lol: Myślę sobie, jak tak dalej będzie kozaczył wkońcu wpadnie...:evil_lol: Po jakimś czasie słyche chlust! Hhahahahah :roflt: Doigrał się :lol: Lece do niego, szukam go w tej wodzie :lol: (jak wpadł nie widziałam tego bo byłam do niego odwrócona plecami). Pech chciał że wpadł po stronie gdzie rosły trzciny :mdleje: Zaczął przebierać tymi łapkami, ale cóż to :cool1: Przebiera a on stoi w miejscu :razz: Przestraszyłam się bo by mi padł z wyczerpania. Położyłam się na tych dechach i zaczęłam go wołać aby go tylko złapać za obroże i mu pomóc z wygrzebania się z tych trzcin... Udało mu się dopłynąć na brzeg a po wyjściu wyglądał tak. Przestraszony i w lekkim szoku :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/352/8796c524baea365e.jpg[/img]
  14. [url=http://media.putfile.com/Lapacz][b]KOZAK JEDEN[/b][/url] :evil_lol: [img]http://images49.fotosik.pl/6/a173932696879fcf.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/271/178d5b3a26b3346f.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/6/8d0465067d7b5f69.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/270/cbd87e2eeb47a257.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/6/26cccdf0a52dbc8c.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Lapacz-II][b]II[/b][/url] I jeszcze szczeka na nie :evil_lol: Coś mi się komp zacina :mad:
  15. Hej. Taka pogoda dziś była :loveu: więc pojechałam sobie na rowerek :loveu: Zrobiłam ok. 30 km :evil_lol: Nie wiem dokładnie bo nie mam licznika :haha::haha: Pianka, w sumie mógł by :evil_lol: [url=http://media.putfile.com/Pa-ywanko][b]CARDI WODOŁAZ[/b][/url] :evil_lol: Tylko na taki odcinek odpływał od brzegu hahahahaha. Ile ja się musiałam nagadać żeby pływał za patykiem :lol: [img]http://images29.fotosik.pl/270/77bb0f2fd394fe87.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/352/24c9690a632a0bc8.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/6/b1834de080515e76.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/269/c60b198deb4b7df6.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/353/bc200cc4373bc032.jpg[/img]
  16. [url]http://images37.fotosik.pl/6/abf8055ea62528c1.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: Kopniak z pół obrotu :megagrin: świetnie że Momo ma dom :multi:
  17. One to chyba jak dzieci syjamskie, cały czas przyklejone do siebie :evil_lol::evil_lol: Fajowy ten sznur :cool1:
  18. Gratuluje namówienia na kastracje :klacz: Miała opory? :lol::lol: Czemu takie małe te foty? Kapselek to chyba miał jamnika w rodzinie :lol:
  19. I ja :lol: Piękne http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_8088.jpg :loveu:
  20. [quote name='Doginka'][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=2z4bBWRny8A[/URL] Dzieńdobry:evil_lol:[/QUOTE] :mdleje: OMG :megagrin::megagrin::megagrin:
  21. Chcesz żeby jej się w głowie poprzewracało? :evil_lol: [quote]Ludzie pewnie uciekali[/quote] Nie do końca :evil_lol: To ja się dosiadłam i kątem oka widziałam jak kobietka się na mnie patrzyła :evil_lol::evil_lol:
  22. Zgadzam się z poprzednikami. Jest idealna, bardzo dobrze wygląda! Nie paś je.
  23. Nieee, teraz nie. To są z zeszłego roku :lol:
×
×
  • Create New...