-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Gratuluje! -
Gdzie Ty takie tereny masz? :cool3: :mdleje:
-
Fajowy kotecek :cool3: Poka go w całości.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Też pomyślałam żółtym :)))))))))) Fajnie wyszedł, oczy bomba! -
Haaaaaj, (jak to mówi Tygrysek Kłapouszka) :evil_lol: [quote name='agaciaaa']Gratulacje! Pochwal sie jak będziesz miała jakąś fotkę [url]http://img216.imageshack.us/img216/9945/dscf2782sc0.jpg[/url] pancia, rzuć! :lol:[/QUOTE] Mam, ale wiesz jak wygląda nowo narodzone dziecko... :evil_lol: Same pućki i nic więcej :roll::evil_lol: On się nie patrzył na mnie :evil_lol: Ja robiłam zdjęcie :lol: [quote name='Szarik'] Jak mu idzie frisbowanie? :cool3:[/QUOTE] Raz lepiej raz gorzej :eviltong: [quote name='Mudik']Swietne frizbowe fotki:loveu:, a jak Kajunia? lepiej?[/QUOTE] Bez zmian. Ma lepsze dni i gorsze. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]szalony uszatek ;) Miźnij Kajutka :loveu:od Ciotki też....cholerka , a może jakaśzmiana leków .....bosh , żeby psiaczki umiały mówić :shake: nie cieszysz się ze zostałaś ciocią :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Te moczopędne dostaje nie od dziś i dobre są. Noooo, szkoda że nie mówią... Przyzwyczaiłam się :evil_lol: Nie to żeby u nas co chwile jakieś dziecki były, nie nie :lol::lol::lol: Po prostu już nie robi to na mnie jakiegoś większego wrażenia. Jak Ala się urodziła, to dość długo nie mogłam się przyzwyczaić. Ja nawet jej nie dotykałam przez pierwszy rok :roll: :evil_lol: :evil_lol::diabloti: Jak zrobiła się bardziej kontaktowa to było już z górki. [quote name='wiq']takie są uroki posiadania starego psa...[/QUOTE] Prawda.... Fajnie że foty się podobają :multi::p W pędzie [img]http://img227.imageshack.us/img227/9146/dscf2798zf0.jpg[/img] Wrotycz pospolity :cool3: [img]http://img227.imageshack.us/img227/3600/dscf2800zk0.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/2851/dscf2801zm4.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/9026/dscf2802px0.jpg[/img]
-
Oczko mu troszke łzawi, za dużo biega po trawie :evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wąchanie Pepy?? buhahahahah. Katar przejdzie od razu :diabloti: Waszka. te przyczepki mnie prześladują :lol: Wczoraj na rowerze miną mnie facet z takową i co było w środku? Dwa jamniki i jorczek :evil_lol::evil_lol: Głowy im wystawały i całe uchachane były :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Odludek :evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/344/4e1f9d2b7af245ee.jpg[/url] Ozzy nas nie lubi że pokazuje nam język? :evil_lol:
- 78403 replies
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale historia :crazyeye: Dziewne jest to że Luna nie ucieszyła się na jej widok. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak chcesz żeby mała nie urosła to trzymaj ją pod szafą, wiem co mówie :cool1: :evil_lol: Ty masz siostre? :o mysłałam ześ jedynaczka :lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote]Z chłopaków byli jeszcze Kuba (od dibełkowej), Grzechu (TZ Grażyny), Dawix(syn Grażyny), brat Mady i jeszcze TZ Magdyski... no i to chyba tyle:P[/quote] To nie było tak źle :lol: [quote name='Mysia_']ja miałam koszulke "zlotową" pierwszego dnia :razz::evil_lol:[/QUOTE] Zerwali ją z Ciebie? :evil_lol::evil_lol: Widze że Iza wzięła ze sobą podręczne lustereczko :roflt: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1050815.jpg[/url] Nawet łódeczki tam mieliście :rolleyes: Super. Co jak co ale z was wszystkich to mi się Zuzia podoba :diabloti: O! :diabloti: Obejrzałam wszystko włącznie ze zdjęciami Grażyny i.........mam niedosyt :evil_lol: -
4 strony w plery :mdleje: Ale widziałam wszystkie, bo dla takich zdjęć warto poświęcić troche czasu :loveu::loveu::loveu: Sesja z ustawianiem bardzo mi się spodobała :evil_lol: Megi za szybko się uśmiechała :evil_lol: :cool2: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/110999/00000020.jpg[/url]
-
Cześć Basiu, niepoprawna dogomaniaczko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Czemu Olek jest załamany? [url]http://i33.tinypic.com/2rcr1nc.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
[url]http://www.kulturystyka.org.pl/images/a6w2nl.jpg[/url] Oooooo, to ja na aerobiku robie niektóre z tych ćwiczeń, nawet nie wiedziałam że to się tak nazywa :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jamnicze']czasami próbuje przerobić się na czapeczkę, ale zdecydowanie wolę szalik :evil_lol:[/QUOTE] Szalik zdecydowanie bardziej poręczny :p Obejrzałam...wsio :mdleje:
-
Ooo, to to jest bardzo dobry pomysł Bognik :cool1: jestem za!
-
No dziękuje :lol: Rudzia, a nie załatwiał się w domu? Kaja wymiziana przy okazji wpuszczania jej kropelek do oczu :evil_lol: [img]http://img216.imageshack.us/img216/5492/dscf2778xl2.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/9945/dscf2782sc0.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/2995/dscf2791ii4.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/5179/dscf2795bl5.jpg[/img]
-
Rinuś też będzie chłodzić sobie jajka? :evil_lol:
-
Agacia, widziałaś to? [url]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dwie-13-latki-dotkliwie-pobite-na-ulicy-na-Podlasiu,wid,10250069,wiadomosc.html[/url] :shake: W głowie się nie mieści.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B] nic się nie zmieniło :eviltong: ten drugi obiektyw nosiłem w torbie:lol: nie do końca jestem z niej zadowolony... [/B][/COLOR][/QUOTE] Aha ;) Czemu? -
No to nadrobiłam :cool3: Śmieszne zdjęcia ze zlotu :lol:
-
Owszem, znajome :cool3: