Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Witanko, pomalutki zaczynam nadrabiać :lol: Luna zapierdziela że szok :evil_lol: Biedny Negro, denerwuje się że nie może jej dopaść :diabloti:
  2. Hej, śmieszny ten szelciak z seminarium :)))))) Dużo tam mudików było :o
  3. Pierwsze pozowanie :lol: [img]http://images31.fotosik.pl/351/7d10d2d4a0b19b7b.jpg[/img] Nad jeziorem [img]http://images49.fotosik.pl/5/b6e48902eef64bc3.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/5/3798598a9e24e84b.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/5/7f162823a752c2c9.jpg[/img] Zafascynowany uderzającą wodą :evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/270/e47b6e17e6162254.jpg[/img]
  4. Foty zrobione :lol::mdleje: Nie obyło się bez strat, wróciłam biedniejsza o jedno freesbe i sznur z bazarku. Talerzyk przeboleje bo sobie odkupie, ale ten sznur :placz: Był idealny dla Masaja. Utonął w jeziorze :cool1: Podobno był on dodawany do jakiejś karmy, nie pamiętam nazwy...Może ktoś kojarzy?? Mudik, byliśmy w Kleszczynie koło Rypina. Jakieś 25 min. do Golubia-Dobrzynia :)))) Byłam na zamku. Co się później okazało w domu, byłam tam jak miałam ok. 2 lat :evil_lol: Troszke się zmieniło od tamtego czasu, porównałam sobie zdjęcia :evil_lol: Rudzia, tak jak pisze Mudik, im szybciej tym lepiej. Nie wiem jeszcze kiedy, najpierw muszą jej pobrać krew. Masa ma 6 lat i bardzo malutko kamienia więc coś w tym musi być że jednym więcej się odkłada a innym mniej. Mudik, gdzie można tę pastę dostać? W sierpniowym PP była reklama płynu do higieny jamy gębowej :evil_lol: dla psów, wystarczy dodać do wody i to wszystko :o Szukałam w necie ale nic konkretnego na ten temat nie znalazłam...:shake: Nazwya się VET AQUADENT. Dzień przyjazdu. Wtrafliśmy na wieczorny zachód. Od razu dodam że to był nasz widok z domkowego tarasu :cool3: [img]http://images33.fotosik.pl/356/283f745f82434d6f.jpg[/img] A tak widziany o poranku. [img]http://images32.fotosik.pl/350/9b92a22742bc5578.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/351/9eddbf157d855990.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/5/dfde4ee0c00b6368.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/269/37435d5a69f4c4c3.jpg[/img]
  5. :hand: Wrócilismy...wczoraj późnym wieczorem. Było zajebiście :lol::lol: Super obóz. Od razu mówie, nie udało mi się zataszczyć małego na kajak. Za to pancia owszem popływała sobie :evil_lol: Pogoda dopisała. Zdjęć troszkę mam, się robią :evil_lol::diabloti: Jutro powstawiam :diabloti: Dziś mam lenia :evil_lol: To był tydzień ciężkiej pracy z psem. Słabo mi się robi na samą myśl ile mam do nadrabiania :roll::mdleje: EKG Kaji było, ok jak na tyle lat ile ma. Wet powiedział że nawet starsze psy mają usuwany kamień. Jeszcze krew do pobrania.
  6. No to spakowana z grubsza, Masaj spakowany :evil_lol: Kaja jęczy bo czuje zapakowane jedzenie w torbie :evil_lol::evil_lol: nie chce się w ogóle położyć :mad: Hhahhaah wiosełka i kapoczek. Niech pomyśle....wiosłować to można jego uszami :evil_lol: a kapoczek...wyporny jest, kapoczek mu nie potrzebny :evil_lol::evil_lol: Dzięki wam :loveu::loveu: Zdjęcia przywieziemy. Idemm spać :sleep2: [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_1_17.gif[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/8577/dscf2902kc9.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/9192/dscf2903dw8.jpg[/img]
  7. Przed kamerą :evil_lol: Czyli dobrze mi się wydawało? :multi: Nazwisko na L. (chyba, bo nie pamiętam już)? Boże, ale piękny ten koń :crazyeye: Cudo :loveu:
  8. Ooo jaaa, ile ich tam jest :lol::lol:
  9. Historia nie do pomyślenia :shake: Kotek to jakiś rasowy?
  10. [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA92.jpg[/url] :mdleje: buhahahahahaa :roflt::roflt:
  11. Ile fot! :o Jak nigdy :lol: Super gonitwy.
  12. Hej!! Boshh, co to było wczoraj wieczorem :mdleje: Nie chciałam ryzykować i wyłączyłam kompa z kontaktu. Poprzednia wpadka z klawiaturą dała mi do myślenia :lol: Dopiero teraz włączyłam kompa bo rano pojechałam do brata i dopiero na wieczór wróciłam. Nooo i tak jak mówiłam, Tosia to same pućki i nic więcej :evil_lol: Nie napisałam wam wtedy, ona ma na imię Tosia :-D :cool1: Szarik, Masaj też się bał, chodził za mną krok w krok:lol: [img]http://img127.imageshack.us/img127/7228/dscf2809hk2.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/5465/dscf2810dc9.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/1967/dscf2811zc8.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/6135/dscf2815fh0.jpg[/img] Jutro zapewne już tu nie zajrze, więc żegnam się z wami na caaaały tydzień :biggrina: Będziemy biegać, biegać i się relaksować na kajaku :lol: Ciekawe czy dam rade go przekonać żeby do niego wsiadł :hmmmm: :evil_lol: :errrr:
  13. No nie, biednemu psu podstawiać flaszke :shake: :lol:
  14. W tym tygodniu to mnie nie będzie. foch :obrazic: :evil_lol:
  15. Super wypadzik :multi:
  16. Po co się wkopałaś? :evil_lol: Fryzjerzy na wakacjach że sama się oporządziłaś? :o
  17. [quote]odwiedzisz nas? :> teraz bede w najblizszy wtorek[/quote] Nie :evil_lol: Wybywam w tej wsi na inną wieś :evil_lol::loveu::loveu: Justa, no jak mogłaś nie zapakować się w papierek :shake: :diabloti: Klient nasz pan :diabloti::diabloti: Edit: Betty, czemu nie dałaś żółtrgo? ten też dobry ale żółty chyba by był lepszy :evil_lol:
  18. :hand: Piękne te portrety :loveu:
  19. Cześć Bigosy :multi: Ale on się zatkał tym patykiem :evil_lol::evil_lol: Fajne kolory.
  20. Beagielka to dużo cierpliwości miała :lol: Gdzie jest ten amortyzator? slepa jezzztem :diabloti:
  21. Sio siły nieczyste, siooo od Weszki!!! :calus:
  22. Hhahhaha szalen dziewczyny jesteście. Jedna co nie pamięta co robiła i druga kardziejka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Łeee, ten pająk obrzydliwy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wole patrzeć sobie na czarnuchy, bez dwóch zdań! :p
×
×
  • Create New...