Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/12/26 in all areas
-
Dzisiaj trochę lepsze wieści w tej złej sytuacji: "Jest dobrze, a w każdym razie nic się dziś nie dzieje gorszego. Zjadł ładnie kolację, co bardzo mnie ucieszyło bo wiadomo że jak z apetytem zaczyna się problem, to...jest problem...Tabletki zjada w pasztecie bez problemu .Teraz śpi z resztą towarzystwa i coś mu się śni chyba, bo przebiera łapami . Myślę że leki przeciwbólowe spełniają na dzień dzisiejszy swoją role jak trzeba."3 points
-
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie dobre słowa i myśli o Wolfiku i chęć pomocy. On na pewno czuje ile ciepła i dobra płynie w jego stronę od Was. Postaram się zorientować jaka kwota będzie potrzebna na ten moment na opiekę nad nim. Dziękuję Wam też za dobre słowa dla mnie. Jankamałpa - jest tak jak mówisz - w korpo chamstwo i wyzysk, coraz trudniej to wytrzymać, nie wiem ile jeszcze dam radę, bo powoli organizm się buntuje, ale wiem, że zdrowie mam jedno, mam świadomość, że przyjdzie moment żeby rzucić papierami. Szkoda mi bardzo, bo nie zawsze tak było i włożyłam kawał życia w tę firmę, ale cóż, tak bywa. Wytrzymam ile mogę również ze względu na zwierzaki, które mam pod opieką czy mam wobec nich zobowiązania.2 points
-
Moja wpłata dziś poszła, nie wiem kiedy dojdzie, prawdopodobnie jutro.2 points
-
Wielce Dziękuję Wujenku Wzajemnie moc pozdrowień i modlitwa1 point
-
Zapraszamy/podrzucamy1 point
-
Nareszcie mam normalną dogomanie Kciuki trzymam mocno.1 point
-
Mariola, ja nie odmówiłam. Pani sama zrezygnowała. Próbowałam jeszcze namówić ją, żeby może jednak pojechała na zapoznanie, ale decyzja została podjęta. Anecik też nie widziała Poli w tym domu. Zgłosiła mi to od razu po wizycie, ale ze względu na doskonałą opinię o Pani chciałam, żeby sama oceniła. Co właśnie się stało. Ja wyraziłam jedynie swój niepokój i pozostawiłam decyzję w jej rękach.1 point
-
1 point
-
DZIĘKUJĘ SERDUCHA MOC POZDROWIEŃ1 point
-
1 point
-
Ja też i nawet się obkupiłam :).1 point
-
1 point
-
1 point
-
Kto jeszcze wspomoże kocinki ?1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia zaglądającym.1 point
-
Bazarek otwarty również nocą, więc zapraszamy nocne marki1 point
-
Słuchajcie. W tej konfiguracji zdarzeń bardzo łatwo byłoby się pozbyć problemu Polinki. Jedno moje "tak" i piesek pojechałby do DS. Jeśli ktoś z Darczyńców uważa, że coś robię źle, i może chciałby zrezygnować z utrzymywania Malutkiej w hoteliku - proszę napisać.1 point
-
1 point
-
1 point
-
No, już sprawa załatwiona. Pani zadzwoniła i mówi, że przemyślała wszystko solidnie. Przyznaje mi rację. Uważa, że Pola nie czułaby się u niej komfortowo. Zapoznania nie będzie. Pola jest bardzo podobna do jej ukochanej, niedawno zmarłej suni, stąd emocjonalna natychmiastowa decyzja o adopcji. Ale Pani zdaje sobie sprawę z tego, że to nie jest najlepsza droga do psiego szczęścia. Natomiast chce, i to stanowczo, dokładać troszkę do utrzymania Poli w hoteliku. I gdyby coś się działo z Malutką, np. traci hotelik, to wracamy do rozmowy. Miejsce będzie na nią czekało.1 point
-
Obejrzałam zdjęcia. Mieszkanko nowoczesne, czyściutkie, pieski zadbane i widać, że kochane. No zobaczymy.1 point
-
Chciałabym wysłać Wolfikowi 100 zł na razie. Będe myśleć gdzie jeszcze znaleźć dla niego fundusze. W pośpiechu wysłałam przelew do agat, ale udało się wycofać go z banku. Wpłacam na konto ZEA, bo widzę, że większość tak robi. Kochani, kto ile może - wpłacajcie. Jeśli Palladia będzie na niego dobrze działała, to potrzebne będą spore pieniądze:(1 point
-
Nie zamartwiaj się finansami na zapas na dogo na pewno damy radę i każdy ile będzie mógł to pomoże. A praca - ja pracowałam w korpo i był wyzysk do bólu i zwalnianie w ciągu godzin pracy. Nie wiem jakiego typu masz problemy ale odpuść trochę bo zdrowia Ci nikt nie wróci nie warto sama wiem po sobie.1 point
-
Dobrego dnia zaglądającym.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
NA WSZELKIE DOBRE ZDROWE DLA CAŁEGO KOCINKOWA1 point