Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/16/26 in all areas

  1. Zrzut zdjęć Tosi i Zosi w nowym domu z każdym dniem otwierają się coraz bardziej, przychodzą same na głaskanie. Kradną też każdy fragment jedzenia pozostały na blacie w kuchni.
    3 points
  2. 2 points
  3. I tak się stało - pani wieczorem przeprosiła za milczenie, pogadałyśmy chwilkę. Umówiłyśmy się na jutro, ok. 12.00 ma być u nas. Z powodu robót drogowych na wysokości Pułtuska nawigacja kieruje przez Wyszków, wydłuża to czas przejazdu do 2 godzin Przyznam, że bardzo mi zależy na tym domu - raz, że to był jedyny telefon w sprawie Nesi, dwa, że warunki super: pies rezydent, dom z ogrodem, pani z doświadczeniem psim, dwoje młodych ludzi w domu... Ano, poczekamy...
    2 points
  4. Nasza mała mordka dostała nowy pojemnik na leki Stary służył od 6 lat i już klapki ledwo się trzymały. Nowy sporo ładniejszy. Gajulka pozdrawia zaglądających
    2 points
  5. Do tej pory daję radę. Chyba gorzej już nie będzie.
    1 point
  6. To nie crocsy (w nich chodzę w domu, jako kapcie), a nabyte u nas na wsi w sklepie z artykułami do produkcji rolnej - ocieplane krótkie kaloszki Bardzo dobrze się sprawdzają, nie śliskie, łatwo wsunąć nogę bez użycia łyżki do butów
    1 point
  7. No to kciuki ogromne za powodzenie akcji DOM!!
    1 point
  8. Jak zwykle jestem niepoprawną optymistką z dużą dozą realizmu, ale zaciskam kciuki za panią.
    1 point
  9. Nie mam żadnych informacji od Kasi w sprawie umówienia wizyty. Na razie zakładam, że zabieg będzie. Wszelkie wydatki dot. weta będziemy płacić z kasy, którą Maurycy ma na koncie Fundacji ZEA. Wetka wie, że ma na fundację wystawić fakturę ale coś bardzo opornie jej to idzie. Poproszę Kasię, żeby ustaliła ile już nas kosztowała opieka wet dotąd i ewentualny koszt zabiegu żebyśmy wiedzieli na czym stoimy. Dziś lub jutro uaktualnię rozliczenia wpłat u Baleronika i zobaczymy czym możemy dysponować :).
    1 point
  10. Od tygodnie dzwonię po róznych fundacjach,proszę błagam o pomoc dla kotków. Zajęło mi to sporo czasu,juz nie mówię o stresie. Ale się udało,jedna z lubelskich fundacji pomoże,zabierze na dt Burcię jedna osoba,druga zabierze Felicjana. Pani obiecała,ze bedzie ze mną cały czas w kontakcie,a to dla mnie jest bardzo ważne. Felicjan musi być zaszczepiony,Burci na razie nie będziemy stresować. Koszt szczepienia 80zł ,do tego dochodzi płatny transport do Lublina, zwrot kosztów za paliwo 100zł Może to nieduzo,ale mam nadzieję,ze zawiezie je jakis kociolub Stefankiem zajmiemy się pózniej,na razie nie ma go,on nie jest wykastrowany,bo pojawił sie pół roku temu. Kotki teraz maja rujki,więc gdzieś się włóczy. Kotki pojadą z karmą,wiadomo fundacje maja braki finasowe.Pozniej trzeba będzie dosłać karmę.
    1 point
  11. Dochód z bazarku wyniósł 480 zł i kwotę tę dopisałam do funduszu weterynaryjnego na stronie 100.
    1 point
  12. Spóźnione, ale bardzo serdeczne podziękowania dla Nesiowatej za wpłatę 10 zł i dla Dorci za wpłatę 20 zł dla Gucia w listopadzie. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wplatę 30 zł dla Gucia
    1 point
×
×
  • Create New...