Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/26 in all areas

  1. Udało mi się uzyskać nowe hasło i zalogować. Powoli będę nadrabiać zaległości
    4 points
  2. Udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie Bianki (teraz Puni) jak leży na tapczanie (wysłałam Dorze na telefon), więcej się nie udało, bo Bianka uciekła i gdzieś się schowała. Ale ma się dobrze, śpi z koleżanką, bardzo lubi czesanie, z jedzeniem to tak różnie, jak to u kotów domowych, jednego dnia coś smakuje, drugiego już nie. Ale ogólnie jest dobrze, kicia czuje się Ok
    2 points
  3. To ja podam kakao z piankami. Może poprawić choć trochę nastrój.
    2 points
  4. Zdrowia dla Myszki. Nadziejko, życzę lepszego czasu i dużo zdrowia dla Burzuni.
    2 points
  5. Dzień dobry wszystkim. Wiecznie myślę o tych wszystkich kocich bezdomniakach i psiakach bez schronienia przy tej pogodzie... I jak tu żyć.
    2 points
  6. Jak u Was? Da się przejść na piechotę do Szwecji?
    1 point
  7. Bardzo ślicznie dziękuję za wpłaty deklaracji 70zł -Asia Lis /12.01.2026/I 50zł -Jolanta Szymańska /12.01.2026/I 150zł -Sara2011/12.01.2026/I 50zł-Dorota Wandrychowska /16.01.2026/I 50zł-kiyoshi/26.01.2026/I 30zł-dorcia2/29.01.2026/II
    1 point
  8. U mnie tesz jusz som Czyli wieczór dobroci na dogo...;)
    1 point
  9. Nastrój poprawiony Zjadłam małe pianki, bo misiów mi szkoda jeść.
    1 point
  10. Im większy mróz za oknem tym bardziej Riki upodabnia się do sąsiada - akity. Nie można go zapędzić do domu.
    1 point
  11. Poczarowałam kramik gucienkowym zapraszam z serducha w odwiedzinka choćby maluczki ale oże jeszcze dołoże coś
    1 point
  12. Nadziejko,niesamowita jesteś Ta Kotka Myszka od 2024 od jesieni choruje.Nie wiemy jakie dalsze koszty leczenia,każda złotówka się liczy
    1 point
  13. eh, dlatego czasem ciesze sie, zem niezbyt mondra i myslaca
    1 point
  14. No proszę, do niektórych wracają, do niektórych nie... My mamy teraz -13 Na szczęście teraz nie trzeba już wychodzić. Za to z rana można się na spacerku z psem dobrze obudzić Ciekawe, kto uprowadził? Rany, z 5 mógłbym zjeść. I wszystko jasne.
    1 point
  15. 1 point
  16. 1 point
  17. Ależ szybko zrobiliście z niej przytulaśnego piesa Wspaniała jest! Prześliczna. Oby sterylka przebiegła pomyślnie. No ciekawe jak da radę z jazdą samochodem. I jak w domu z kocikami będzie.
    1 point
  18. 1 point
  19. Dziś wpłaciłam zaległą kwotę 330zł i ustawiłam zlecenie 10 zł stałej dla psiaka z wątku 14 lat w schronie.
    1 point
×
×
  • Create New...