Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/28/26 in all areas
-
Mam jeszcze jedną wiadomość odnośnie Malinki - my już jej nie oddamy. Plan był wstępnie taki, że poczekamy do operacji i jakby tego oczka nie udało się uratować i Malinka nie mogłaby znaleźć domu to mogłaby u nas zostać, ale już teraz wiem, że nie byłabym w stanie robić jej zdjęć do ogłoszeń. Te wszystkie perypetie z jej oczkami spowodowały, że bardzo się zżyliśmy z Malinką i ona z nami. Od grudnia Malinkę zapoznawałam stopniowo z moimi kotkami i już się do siebie przyzwyczaiły. Z moją Kolią bez łapki, która jest anty kocia raczej, wspólnie się brykają i zaczepiają Styczeń to ostatni miesiąc kiedy liczę hotelowanie Malinki. Potem już wszystko biorę na swoje barki. Jedynie w razie operacji będę prosić o pomoc. Zea zaoferowała też pokrycie kosztów sterylki za co bardzo dziękuję3 points
-
3 points
-
3 points
-
3 points
-
3 points
-
Witam, proszę cegielkę za 50 pln. Konto na Jolanta D?3 points
-
Przelew zrobiony.pozdrawiam serdecznie3 points
-
Dziękuję za zaproszenie. Proszę cegielke za 30 zł.3 points
-
2 points
-
Szykuje się też wspólny dom w Krakowie dla Kalinki i Kajtusia, które są w domu tymczasowym w Zamościu. Alaskan udało się pięknie pokonać ogromny lęk Kalinki i mamy nadzieję, że z pomocą brata w nowym domu szybko poczuje się bezpieczna. Oba kociaki były w sobotę na drugim szczepieniu i było naprawdę dobrze!2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Dzień dobry, o mateńko jak mnie długo nie było tutaj... Widzę znajome twarze. Poproszę Beata Skrzypczak - Studnia Heleny za 10 zł Sarah J Naughton - Spirala kłamstw za 10 zł Charles Liblau - Kapo z Auschwitz za 10 zł Gumki recepturki (52 i 53) za wyw. Joanne Kormylo - Gdy zgaśnie nadzieja za 10 zł Pozdrawiam wszystkich gorąco.2 points
-
U Was też tak biało się zrobiło? Ale juz się śnieżek topi...2 points
-
2 points
-
Miło się rozpoczął dzień na bazarku. Dzień dobry2 points
-
2 points
-
Jak to kiedyś mój syn taką kolację nazwał: resztki z lodówki na podkładce2 points
-
2 points
-
1 point
-
1 point
-
My też prowadzimy z mężem jadłodajnię :). Przychodzi nawet bażant,jest b.płochliwy,ale jakoś daje radę.Mąż wysypuje karmę (taką specjalną,ptasią,z ZOOMax) 2 razy dziennie.Ja rozpoznaję tylko sikorki,kosy,szpaki,sójki,sroki,maluszków nie rozróżniam.No i ten bażant,jeden jedyny.A wiecie,że mozna też kupić suszone robale?No...pycha,mają spore wzięcie. Niech już ta zima się skończy...1 point
-
Czyli tak zwane ciemne kluski z mięsem ( u nas)1 point
-
1 point
-
Witamy, dobrze, że znów jesteś bo wszędzie dobrze, ale na dogo najlepiej Dziękuję za licytacje, wszystko zapisane!1 point
-
Tak jak u Ciebie na Roztoczu jestCzyli i mnie1 point
-
Tyle się dzieje, a nie mam jak polajkować1 point
-
No właśnie, gdzie ta piękna biała zima?1 point
-
To ja coś Ci zostawię tylko co? Zapiekankę,nieśmiertelne placki z cukinii?1 point
-
1 point
-
Wczesnym popołudniem też można zajrzeć.1 point
-
U nas z rana dosypało i na razie się nie roztapia1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia i udanych zakupów.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zapraszamy do hopania - również na siedząco1 point
-
Jak zwykle dziękujemy za kciuki. Badanie w kierunku Cushinga przesunie się nam na po 26. W tygodniu, w którym mamy też kardiologa. Mam nadzieję, że terminy będą. Kolano mi się zepsuło i nie dałbym rady pójść z Gajulką. W związku z brakiem sprawnego kolana nie mamy ciekawych spacerków, dopiero przyszły tydzień przyniesie zmianę (pod warunkiem, że kolano będzie się lepiej sprawowało). Za to teraz z małą mordką chodzimy w ortezach Gajulka i Iguś pozdrawiają1 point
-
1 point