Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/26 in all areas

  1. Mam jeszcze jedną wiadomość odnośnie Malinki - my już jej nie oddamy. Plan był wstępnie taki, że poczekamy do operacji i jakby tego oczka nie udało się uratować i Malinka nie mogłaby znaleźć domu to mogłaby u nas zostać, ale już teraz wiem, że nie byłabym w stanie robić jej zdjęć do ogłoszeń. Te wszystkie perypetie z jej oczkami spowodowały, że bardzo się zżyliśmy z Malinką i ona z nami. Od grudnia Malinkę zapoznawałam stopniowo z moimi kotkami i już się do siebie przyzwyczaiły. Z moją Kolią bez łapki, która jest anty kocia raczej, wspólnie się brykają i zaczepiają Styczeń to ostatni miesiąc kiedy liczę hotelowanie Malinki. Potem już wszystko biorę na swoje barki. Jedynie w razie operacji będę prosić o pomoc. Zea zaoferowała też pokrycie kosztów sterylki za co bardzo dziękuję
    3 points
  2. Mamy dobre wiadomości od naszych byłych kocich podopiecznych - są zdrowe, rosną, niektóre są już po zabiegach kastracji. Bardzo nas to cieszy Tutaj Asia w Krakowie
    3 points
  3. Witam, proszę cegielkę za 50 pln. Konto na Jolanta D?
    3 points
  4. Dziękuję za zaproszenie. Proszę cegielke za 30 zł.
    3 points
  5. Jeszcze Emma i Figaro w swoim cudownym domciu
    2 points
  6. Szykuje się też wspólny dom w Krakowie dla Kalinki i Kajtusia, które są w domu tymczasowym w Zamościu. Alaskan udało się pięknie pokonać ogromny lęk Kalinki i mamy nadzieję, że z pomocą brata w nowym domu szybko poczuje się bezpieczna. Oba kociaki były w sobotę na drugim szczepieniu i było naprawdę dobrze!
    2 points
  7. Kolacja,dla wszystkich starczy.Jest tego dużo Dla Mariusz też starczy To drugie to cepeliny - pycha.
    2 points
  8. Dzień dobry, o mateńko jak mnie długo nie było tutaj... Widzę znajome twarze. Poproszę Beata Skrzypczak - Studnia Heleny za 10 zł Sarah J Naughton - Spirala kłamstw za 10 zł Charles Liblau - Kapo z Auschwitz za 10 zł Gumki recepturki (52 i 53) za wyw. Joanne Kormylo - Gdy zgaśnie nadzieja za 10 zł Pozdrawiam wszystkich gorąco.
    2 points
  9. U Was też tak biało się zrobiło? Ale juz się śnieżek topi...
    2 points
  10. Miło się rozpoczął dzień na bazarku. Dzień dobry
    2 points
  11. Wyczarowałam kramik mały dla psinki kramik tytuł ,,SERCEM DLA SAMIEGO NA NOWE ŻYCIE.NADZIEJKOWE RÓŻNOŚCI. Do 10 LUTEGO,,
    2 points
  12. Po kolacji herbatkę z melisy serwuję. Dobre spanko zapewnione i podobno działa na płaski brzuch Także drogie panie- pijemy... Jak tam u panów to nie wiem
    2 points
  13. Jak to kiedyś mój syn taką kolację nazwał: resztki z lodówki na podkładce
    2 points
  14. Malinka ma szczęście Wspaniały dom jej się trafił!
    1 point
  15. 1 point
  16. 1 point
  17. My też prowadzimy z mężem jadłodajnię :). Przychodzi nawet bażant,jest b.płochliwy,ale jakoś daje radę.Mąż wysypuje karmę (taką specjalną,ptasią,z ZOOMax) 2 razy dziennie.Ja rozpoznaję tylko sikorki,kosy,szpaki,sójki,sroki,maluszków nie rozróżniam.No i ten bażant,jeden jedyny.A wiecie,że mozna też kupić suszone robale?No...pycha,mają spore wzięcie. Niech już ta zima się skończy...
    1 point
  18. Czyli tak zwane ciemne kluski z mięsem ( u nas)
    1 point
  19. Herbatkę zimową stawiam do kolacji na poprawienie nastroju...
    1 point
  20. Witamy, dobrze, że znów jesteś bo wszędzie dobrze, ale na dogo najlepiej Dziękuję za licytacje, wszystko zapisane!
    1 point
  21. 1 point
  22. 1 point
  23. 1 point
  24. To ja coś Ci zostawię tylko co? Zapiekankę,nieśmiertelne placki z cukinii?
    1 point
  25. U nas z rana dosypało i na razie się nie roztapia
    1 point
  26. Mam już wpłatę od kiyoshi z mojego bazarku kurkowego dla Samiego wcisnęłam jeszcze fanty i mamy 15O zł przelew poleciał jak dojdzie proszę potwierdz na wątku bazarku (nie potrafię wkleić linka z telefonu)
    1 point
  27. 1 point
  28. Jak zwykle dziękujemy za kciuki. Badanie w kierunku Cushinga przesunie się nam na po 26. W tygodniu, w którym mamy też kardiologa. Mam nadzieję, że terminy będą. Kolano mi się zepsuło i nie dałbym rady pójść z Gajulką. W związku z brakiem sprawnego kolana nie mamy ciekawych spacerków, dopiero przyszły tydzień przyniesie zmianę (pod warunkiem, że kolano będzie się lepiej sprawowało). Za to teraz z małą mordką chodzimy w ortezach Gajulka i Iguś pozdrawiają
    1 point
  29. Kosy dostały jabłuszko. Podsypałam tez ziarno, więc wróbelki chętnie korzystają, pomimo, że karmniki pełne
    1 point
×
×
  • Create New...