Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/09/26 in all areas

  1. Malutka miała wizytę. Zobaczymy, co dalej. Viola wszystko sprawdzi i zadecyduje.
    2 points
  2. Pojechał, bardzo sympatyczny pan ( z polecenia) po niego przyjechał, pieskowi od razu się spodobał, zaiskrzyło chyba "od pierwszego wejrzenia" . I choć problem z młodziakiem straszny miałam, to i tak piszę ze łzami w oczach....bo on bardzo się do pana cieszył i z radością wsiadł do auta...a zza szyby tak na mnie patrzył, gdy odjeżdżał.... ja się naprawdę już do tego nie nadaję! I chyba nigdy nie "przywyknę"
    2 points
  3. Na tym wątku rozpoczęła się dogo-historia malutkiego staruszka, więc i tutaj chcę napisać, że cudowny, kochany ślepcio Miluś po 6,5 roku u mnie w ostatni dzień 2025 roku podreptał za Tęczowy Most. Pomimo całkowitej ślepoty znakomicie sobie radził, znalazł tu miłość i psich przyjaciół... serce pęka i trudno uwierzyć, że nie będzie 7 rocznicy Dziękuję tym Wspaniałym Osobom, które pomogły mu trafić do mojego domu... trudno pisać przez łzy
    2 points
  4. Opóźniona mega ale bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty! Klausik jest sporooo na plusie dzięki Wam! Nawet mam wyrzuty sumienia że jest tak na plusie, ale w razie znalezienia domku, pieniążki przekażemy na inne psiaki na dogo. Dziękuję - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 25zł - 22.08.2025r. - Bakusiowa - 40zł - 25.08.2025r. - Olena84 - 200zł - 27.08.2025r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 20zł - 27.08.2025r. - mama Oleny84 - 100zł - 01.09.2025r. - Radek - 20zł - 01.09.2025r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 20zł - 02.09.2025r. - Nesiowata - 15zł - 02.09.2025r. - dorcia2 - 40zł - 04.09.2025r. - LupusNord - 40zł - 05.09.2025r. - Helli - 30zł - 07.09.2025r. - asiuniab - 70zł - 11.09.2025r. - Elisabeta - 200zł - IX - XII 25 - 24.09.2025r. - Bakusiowa - 40zł - 29.09.2025r. - Olena84 - 200zł - 30.09.2025r. - mama Oleny84 - 100zł - 01.10.2025r. - Radek - 20zł - 02.10.2025r. - Nesiowata - 15zł - 03.10.2025r. - Helli - 30zł - 07.10.2025r. - LupusNord - 40zł - 08.10.2025r. - asiuniab - 70zł - 13.10.2025r. - dorcia2 - 40zł - 23.10.2025r. - Bakusiowa - 40zł - 27.10.2025r. - Olena84 - 200zł - 30.10.2025r. - mama Oleny84 - 100zł - 03.11.2025r. - Nesiowata - 15zł - 03.11.2025r. - Radek - 20zł - 03.11.2025r. - Helli - 30zł - 07.11.2025r. - LupusNord - 40zł - 07.11.2025r. - asiuniab - 70zł - 12.11.2025r. - Bakusiowa - 40zł - 17.11.2025r. - dorcia2 - 40zł - 27.11.2025r. - Olena84 - 200zł - 30.11.2025r. - mama Oleny84 - 100zł - 01.12.2025r. - Radek - 20zł - 01.12.2025r. - Nesiowata - 15zł - 02.12.2025r. - Helli - 30zł 0 07.12.2025r. - LupusNNord - 40zł - 08.12.2025r. - asiuniab - 70zł - 11.12.2025r. - dorcia2 - 40zł - 22.12.2025r. - Bakusiowa - 40zł - 23.12.2025r. - Olena84 - 200zł - 29.12.2025r. - mama Oleny84 - 100zł - 29.12.2025r. - dorcia2 - 40zł - 02.01.2026r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 68,50zł - 05.01.2026r. - Radek - 20zł - 05.01.2026r. - Helli - 30zł - 07.01.2026r. - Janka@ - 30zł - 07.01.2026r. - Nesiowata - 15zł - 07.01.2026r. - LupusNord - 40zł - 08.01.2026r. - asiuniab - 70zł - 12.01.2026r.
    1 point
  5. Właśnie to mnie przeraża. Wydawałoby się, że powinno być coraz lepiej, coraz większą świadomość, więc też powinna być wieksza empatia. Jednak naród częściowo dziczeje. Jest przyzwolenie, to hulaj dusza...
    1 point
  6. Dobrego a mróz duży u nas minus 7 najcieplej najnajlepiej w domku ile tylko sie da pozdrawiam
    1 point
  7. Wzajemnie posyłam Dobranoc do jutra
    1 point
  8. Poszla stała za styczeń. Proszę o potwierdzenie i info czy nie mam zaległości . W tytule przelewu chyba źle wpisalam imię :). Wplata jest z nowego konta.
    1 point
  9. Chciałam dać tu znać, że można usunąć ogłoszenia o Michałku i Wafelku. U nas nowy rok, ale stary pech. Przed świętami pożegnaliśmy chorującego na padaczkę pourazową i mocznicę Lukrecjusza, a wczoraj dostaliśmy tragiczne wyniki Mariana, któremu z chorej trzustki, przestały funkcjonować wszystkie narządy. Przy chorobie serca nie mogl nawet dożylnie dostawac kroplowki. Dziś więc pomogliśmy odejść i jemu. Przedwczoraj w nocy weszłam w screeny Pani, która wstawiła mi je w związku z moim szukaniem domu dla psich Grzybków i prosiła o dokładne sprawdzenie ew. domu. Te rozmowy, zdjęcia były przerażające. Nie wiedziałam nawet, że wywóz i sprzedaż maleńkich kociąt na karmę dla gadów to tak ogromny biznes i proceder idący w dziesiatki tysiący maleństw w ciagu roku. Do tego zdjęcia od psychopatów i dla psychopatów: uduszone kocie zwłoki wiszące gdzie się da, odcięta główka kociątka. Nie wiem, dlaczego żadna organizacja nic z tym nie robi, nie zgłasza do prokuratury. Są ich fora, grupy, za pomoca ktorych zarabiaja, pomagaczki się z nimi przegadują, a te ścierwa tulko śmieją się z nich i wzajemnie nakręcają. Ten koszmar, o którym nawet nie miałam pojęcia sprawił, że nie mam chyba dalej sił upierać się przy wyadoptowaniu chłopców. W przypadku Grzybków też nie zapowiada się, żeby ktoś je wypatrzył, więc pewnie skończy się tak, jak przy kotach. Nie mam pomysłu, jak im znaleźć dobry wspólny dom. Nasze możliwości pomocy kolejnym zostały więc znacznie ograniczone, ale co zrobić. To przerasta moje osobiste możliwości i nie mam siły przebicia się do większej liczby dobrych ludzi. Wiadomo, że zwierzaki pod opieką fundacji, dysponujacych swoimi social mediami, wolontariatem, stronami, ogloszrniami mają większe szanse, niż przeciętny Kowalski.
    1 point
  10. 14.12. minął rok, odkąd Mila zamieszkają w Konstancinie Jeziornej Mam filmik z urodzin - był torcik, było 100 lat, ale pokazać tego tutaj nie mogę, bo post znika.
    1 point
  11. Może to jeszcze ofiara strzelań w Sylwestra. Spuszczany na noc z łańcucha szczekał na wszystko co się rusza, a w panice przeskoczył ogrodzenie i uciekał na oślep Jak się jego psiak nie znajdzie to może przygarnie tego biedaka.
    1 point
  12. Klausiku czarnuszku aby znalazł ciebie domek dom ludkowie kochający na zawsze moc pozdrowień i modlitwa
    1 point
  13. Ha! Nie może być! Film jest widoczny! Po 4 miesiącach zaledwie..
    1 point
  14. No i to dopiero są super wiadomości! Ten to miał szczęście, że w końcu trafił na takich ludzi! Szacun za determinację
    1 point
  15. Olenko posłałam Klausikowi z tego kramu zak. 68 zl 50 gr daj znac proszę tez na tym zakończonem jak dolecą
    1 point
  16. Coraz więcej różowych postów traci swój różowy kolorek. Posty rozliczeniowe moich psiaczków już się wybieliły. Jeszcze tylko wątek rozliczeniowy Wolficzka nadal jest różowy
    1 point
  17. Życzę zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt!
    1 point
  18. Śnieżka pozdrawia:) Wczoraj pani napisała, że sunia wreszcie pokonała swoje lęki z przeszłości i w pełni może cieszyć się szczęśliwym psim życiem. Była z rodziną na wyjeździe wakacyjnym i już nie boi się jeździc autem, bez strachu wychodzi też na spacery. No i przestała sikać w domu:)
    1 point
×
×
  • Create New...