Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 08/26/25 in all areas
-
Sytuacja na dzień dzisiejszy bez zmian – Rózia siedzi w domu, głównie pod stołem, w nocy wychodzi rozłożyć się wygodniej na wolne legowisko. Systematycznie dostaje leki, które w jakimś stopniu panują nad nią. Dużo szczeka. Musiałam podjąć decyzje związane z zabudową tarasu, bo akurat trafiła się chwila wolnego czasu - ręce gotowe do pracy, więc albo korzystałam albo potem nie miałby kto tego zrobić. Jedną ściankę psi taras miał wcześniej drewnianą – nie chciałam rozbierać, ani niszczyć tego co było kiedyś zaplanowane i zbudowane, dlatego od wewnętrznej strony położone zostały arkusze blachy perforowanej, które zabezpieczają drewno przed pogryzieniem – widać na zdjęciu. Do zabudowania reszty, kupiłam na razie trzy sztuki paneli ogrodzeniowych, dzięki czemu można było zacząć zabudowywanie wolnych przestrzeni. Do kupienia będzie jeszcze na pewno bramka, bo chociaż bez wejścia od zewnątrz dałoby się żyć na siłę, to jej obecność bardzo ułatwi zamykanie Rózi w tym tarasokojcu, bez konieczności noszenia jej przez domek, a druga sprawa - kiedy nie będzie musiała być zamknięta, reszta psów będzie miała możliwość korzystać ze swojego miejsca, do którego były przyzwyczajone. Staruszki były zdezorientowane, nie bardzo rozumiały co się wydarzyło, tylko Niuniusiowi nic nie przeszkadzało, może dlatego że brał udział w pracy i wiedział którędy można wchodzić i wychodzić robi się powoli...5 points
-
2 points
-
2 points
-
Pomalutku i bez zmian. Weekend spędziliśmy na działce. Udało mi się na spacerku złapać jedną z ulubionych minek Gajulki. Wysunięty jęzor jest elementem sępienia smaczka https://zapodaj.net/plik-EvWh5721dI Było pilnowanie świata https://zapodaj.net/plik-bukxdkUavl W domu też humor dopisywał https://zapodaj.net/plik-XQI0ohWk4w2 points
-
1 point
-
Melania na Warszawę Czteromiesięczna koteczka Melania do adopcji. Warszawa Ochota • OLX.pl1 point
-
O lubię takie makaronowe , mniam1 point
-
1 point
-
Bonusku ... Tak mi przykro. Przytulam Cię wirtualnie, bo tylko tak mogę i Ciebie Kasiu też, Ty jesteś najbliżej.1 point
-
Smutno z powodu piesków . Szkoda, że nie da się pomóc wszystkim. Zwłaszcza jednoosobowo. .1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
MAŁGOSIA mdk8 CEGIEŁKI 20 zl DZIĘKUJĘ mam na koncie 10 zl KLAUSIKOWI 10 zl DORCI RADEK CEGIEŁKI 10 zl DZIĘKUJĘ mam na koncie 5 zl KLAUSIKOWI 5 zl DORCI RENIA Onaa kup teraz NUM 7 12 pisaków grube nowe za 10 zl DZIĘKUJĘ1 point
-
1 point
-
1 point
-
DORCI CEGIEŁKI 18 zl 40 gr plus za fanty 13 zl posłałam razem 31 zl 40 gr1 point
-
1 point
-
A po deserku życzę dobrej nocy .1 point
-
1 point
-
1 point
-
On chce tak zostać w swoim bezpieczeństwie, tylko sobie znanym. Ale oczka ma rozumne. Może jednak czeka na coś. Powodzenia, piesuniu.1 point
-
Pisałam z panią i to przeczytałam: Dzień dobry, noc minęła spokojnie. Rano przyszłą do mnie się przywitać, poszłyśmy na spacer na ogród, zrobiła siusiu, zjadła śniadanko. Dziś już jest odważniejsza. Weszła do góry, łapkę dawała, wylizała mi ręce i buzię. Cudowna jest. Jeszcze się boi i nieśmiała jest, ale coraz lepiej sobie radzi. Myślę, że warto było czekać na TEN dom.1 point
-
Elu, mam ogłoszenie Dudusia (u mnie Bobika) na Kraków Szukasz przyjaciela? Adoptuj Bobika! Kraków Stare Miasto • OLX.pl EDIT: Ponieważ Santa od Poker pojechała do swojego domu, to podmieniłam ogłoszenie na Dudusia, bo jest wypromowane do 2.09. Przeniosłam na Lublin. Jak OLX zatwierdzi to wrzucę tutaj link. Przejrzałam wątek i nie znalazłam nowych zdjęć....1 point
-
1 point
-
Posłałam Klausikowi 25 zl z tego kramku zakończonego dziś1 point