Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/09/25 in all areas
-
Felek jest spokojniejszy od Bambi, ale też lubi spacerkować i trzyma się wyraźnie suni, wciąż patrzy gdzie ona jest i pewniej czuje się przy niej. Dzięki niej już bezstresowo wchodzi do domu. W domu jest grzeczny, zachowuje czystość. Na koty nie zwraca uwagi. Wobec ludzi jest ostrożny i nieśmiały, unika wyciągniętej ręki na zasadzie "chciałbym, ale trochę się boję i wolę zachować dystans" i potrzebuje trochę czasu, żeby się przekonać. Ale już zobaczył, że Bambi się nic nie stało przy głasianiu to i on nieśmiało nadstawił brzuszek :)7 points
-
Brakuje mi już tylko jednej wpłaty, ale nie będę na nią czekać, tylko przelewam to, co jest, na konto Alaskan, bo prawie cały przyszły tydzień jestem na wyjeździe i szkoda, żeby chłopak czekał na kasę jak już może mu się przydać. Brakującą kwotę doślę, jak dotrze na moje konto. Asiu @Alaskan malamutte, potwierdź proszę jak dotrze 730 zł na Twoje konto.2 points
-
2 points
-
1 point
-
Wczoraj dzwoniła p. Justyna, bardzo długo rozmawiałyśmy. Joko jest już po wszystkich badaniach, konsultacjach i niestety wiadomości nie są zbyt dobre. Sunia ma wrodzoną dysplazję i zwichnięcie obu rzepek w tylnych łapkach, dlatego ich nie zgina i chwieje się czasami przy załatwianiu się. Na operację dysplazji jest już za późno, tego typu zabiegi wykonuje się u paromiesięcznych szczeniaków i tylko wtedy rokowania są dobre. Można natomiast próbować operować łapki i państwo podejmą się takich zabuegów. Koszt jednej łapki to 3000 zł, robi się je w odstępie pół roku i jeśli udadzą się, to bardzo polepszą życie Joko. Teraz sunia ma mieć ograniczony ruch, bo niestety zbyt długie chodzenie będzie powodowało ból. Rodzina zakupiła już specjalny plecak i będą uczyli Joko takich spacerów. Pani Justyna powiedziala, że nie żałują ani jednej chwili spędzonej z sunią; jest wspaniała, kocha życie i każdego dnia uczy ich radości z najmniejszych rzeczy. Bardzo ją kochają i zrobią wszystko, aby lepiej jej się żyło. Przed sunią operacja, potem długa rehabilitacja i zobaczymy ... W imieniu swoim i suni proszę o kciuki i zaglądanie na wątek, będzie nam raźniej. Myślę, że pomimo tych smutnych wiadomości trzeba cieszyć się z faktu, że Joko trafiła na tak wspaniałą rodzinę.1 point
-
Wieczorne pozdrowienia posyłam1 point
-
1 point
-
1 point
-
Bardzo, bardzo mocno dziękuję za ten bazarek Nadziejko Za Twoje wielkie serce i siłę na te bazarki1 point
-
1 point
-
zapraszam na kramik dla SUNI RUDUNI ♡ ♡1 point
-
Paczka już u mnie, dziękujemy Zapomniałam zrobić przelew, więc pójdzie dopiero w poniedziałek1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Kto dorzuci grosik psiakowi?1 point
-
Cudny czarny♡ ♡ książę zaprasza1 point
-
1 point
-
Spokojnej nocy zimnica okropna wszedzie i przymrozki1 point
-
1 point
-
1 point
-
Przygotowałam małą niespodziankę NUM 8 ksiązka krówki i Cegiełki KLAUSIK I ENZO DLA KLAUSIKA CeGIeŁKI SZcZĘŚcIA1 point
-
1 point
-
Mam nadzieję że Wisia szczęśliwa w swoim domku .1 point