Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/13/25 in all areas

  1. Chesterek raportuje! W ostatnich miesiącach nauczył się korzystać ze swojej klatki kennelowej i teraz raczej tam śpi. Okazało się, że lepiej się wysypia, kiedy ma swoją przestrzeń (chociaż trochę mi szkoda, bo uwielbiałam, jak spał z nami). Ale coś za coś – teraz jest bardziej wyspany i ma jeszcze więcej energii na psoty w ciągu dnia! W swojej klatce ma podusię, pluszaki i święty spokój Moi rodzice totalnie za nim szaleją, więc kiedy nas odwiedzają, zawsze wybieramy się na długie, super spacerki. A moja mama... cóż, klasyczna babcia – próbuje go chyba utuczyć smaczkami, bo zawsze przynosi ich całe zapasy. No ale jak tu walczyć z babciną miłością? Po wielu próbach i błędach udało mi się w końcu przerzucić go z suchej karmy na mokrą – zaliczam to jako wielki sukces! Ostatnio przeszedł badania krwi i wszystko jest w normie. Echo serca też bez zarzutu, więc mamy w domu super zdrowego pieska! Zabraliśmy go też do psiego dentysty – usunięto mu połamany ząb i wyczyszczono kamień nazębny. Od tego czasu uczymy go dbania o ząbki i wieczorami regularnie myjemy mu je pastą enzymatyczną. Co jeszcze? Chester tak się zakumplował z naszymi kotami, że teraz kombinują, jak tu wymyślić wspólną zabawę. Natomiast musiałam się poddać, jeśli chodzi o klasyczne psie zabawki – szarpaki, piłki, sznury... Nic go nie interesuje. Ale wiecie, co go kręci? Wędka dla kotów. Tak, Chester odkrył w sobie wewnętrznego kota, więc bawimy się z nim na jego zasadach Narzeczony twierdzi, że Chester to totalny leń w domu, ale wystarczy, że wyjdzie na spacer i nagle zamienia się w najszybszą rakietę na całym osiedlu!
    4 points
  2. 2 points
  3. nie będę nigdy więcej pytać !!!!! Kamila zawsze potrafi poprawić humor , nawet w taki ponury dzień jak dzisiaj.
    2 points
  4. Jaki on cudny. I Ile ma wcieleń - pies w kociej skórze, wiewiórka, synuś, wnusio, torpeda, leniuszek , czyścioszek Z wielką radością się czyta wspaniałe informacje o jego życiu.
    2 points
  5. Foksia będzie u nas już jutro. Zobaczymy, czy zna smycz, jak reaguje na nasze suczki, jak na koty. W poniedziałek wyprawa do lecznicy...
    2 points
  6. A ja podnoszę po fryzjerze z kulą dredową. Dawno tak nie zapuściłam swojego psa. Ostatnio skupiona na kotach
    1 point
  7. 1 point
  8. Ada ma bliznę po sterylce. Oceniona na 2-3 lata, ząbki bieluśkie. Charakter cuuuudny, dała wszystko zrobić przy sobie. Waży....7 kg!!! powinna co najmniej 1 kg mniej a i 1,5 by nie zaszkodziło. Te wyłysienia to robota pchełek....także za jakiś czas zarośnie. Murka mówi, że już wygląda to lepiej. Adusia została zaszczepiona i zaczipowana.
    1 point
  9. Wy przybyliście na forum, a mnie stąd wybylo. Cieszę się, że zetknęłam na inne wątki które się podświetlają to mogłam poczytać wieści
    1 point
  10. To prawda, że idea DT już prawie nie istnieje. Wielka szkoda. A sunia rasowa, więc może jednak komuś się spodoba?
    1 point
  11. To proszę dorzuć do mojej paczki. Co będą leżeć Teraz rzadko jestem na dogo, bo w pracy zablokowali nam wejścia na strony, a w domu nie włączam kompa codziennie. W dodatku teraz obie z mamą jesteśmy chore i leżymy jak placki.
    1 point
  12. Fajna, biedna sunia. DT na dogo już prawie nie ma. Chyba tylko Wyście się ostali.
    1 point
  13. Do gminnego kojca przybyła młodziutka suczka w typie foksteriera. Ogłaszana na stronach gminy (chyba pierwszy taki przypadek!, ze gmina mnie uprzedziła), nikt jej nie szuka. Trafi na wieś, do budy Cieżko podjąć się opieki nad kolejnym psem, skoro poprzedni nadal tkwi u nas (Dorka). Chociaż tyle mogę pomóc jej, że zabierzemy Foksię do naszego kojca w piątek, a w poniedziałek zawieziemy ją na sterylizację - już umówiona u naszej dr Magdy. I po operacji wróci do kojca gminnego. Na fb, na stronie Terierkowo ogłaszam, bez skutku . Za dużo tej biedy!....I szkoda, ze w tym terenie ja tylko pomagam, zero dt....
    1 point
  14. Zrobiłam dla Ciebie jedno z bazy z kozim mlekiem z olejkiem z czarnuszki,ze słodkich migdałów i różanym - róża angielska, drugie z olejkiem z czarnuszki i olejem goździkowym. Potem zrobię te kolejne 4.
    1 point
  15. Domek Kinderka poprosił o nr konta ponieważ chcę co jakiś czas wpłacać na pieski pod naszą opieką, które będą szukać domku. Młodzi ludzie a z ogromnym sercem i empatią. Wrażliwi. Ogłoszenie Kinderka usuń w poniedziałek. Bardzo Ci dziękuję za pomoc w ogłaszaniu malucha
    1 point
  16. Gucio do południa był na kontroli, dostał zastrzyk. Jak narazie wszystko ok, rana ładnie się goi, Gucio jest wzorowym pacjentem :). Zdjęcie szwów w piątek.
    1 point
×
×
  • Create New...