Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/13/25 in all areas
-
Chesterek raportuje! W ostatnich miesiącach nauczył się korzystać ze swojej klatki kennelowej i teraz raczej tam śpi. Okazało się, że lepiej się wysypia, kiedy ma swoją przestrzeń (chociaż trochę mi szkoda, bo uwielbiałam, jak spał z nami). Ale coś za coś – teraz jest bardziej wyspany i ma jeszcze więcej energii na psoty w ciągu dnia! W swojej klatce ma podusię, pluszaki i święty spokój Moi rodzice totalnie za nim szaleją, więc kiedy nas odwiedzają, zawsze wybieramy się na długie, super spacerki. A moja mama... cóż, klasyczna babcia – próbuje go chyba utuczyć smaczkami, bo zawsze przynosi ich całe zapasy. No ale jak tu walczyć z babciną miłością? Po wielu próbach i błędach udało mi się w końcu przerzucić go z suchej karmy na mokrą – zaliczam to jako wielki sukces! Ostatnio przeszedł badania krwi i wszystko jest w normie. Echo serca też bez zarzutu, więc mamy w domu super zdrowego pieska! Zabraliśmy go też do psiego dentysty – usunięto mu połamany ząb i wyczyszczono kamień nazębny. Od tego czasu uczymy go dbania o ząbki i wieczorami regularnie myjemy mu je pastą enzymatyczną. Co jeszcze? Chester tak się zakumplował z naszymi kotami, że teraz kombinują, jak tu wymyślić wspólną zabawę. Natomiast musiałam się poddać, jeśli chodzi o klasyczne psie zabawki – szarpaki, piłki, sznury... Nic go nie interesuje. Ale wiecie, co go kręci? Wędka dla kotów. Tak, Chester odkrył w sobie wewnętrznego kota, więc bawimy się z nim na jego zasadach Narzeczony twierdzi, że Chester to totalny leń w domu, ale wystarczy, że wyjdzie na spacer i nagle zamienia się w najszybszą rakietę na całym osiedlu!4 points
-
Dzień dobry z samego rana4 points
-
4 points
-
3 points
-
3 points
-
2 points
-
Wypasiony a nie" jakiś"2 points
-
2 points
-
https://www.facebook.com/reel/9259916507456018?s=yWDuG2&fs=e2 points
-
2 points
-
nie będę nigdy więcej pytać !!!!! Kamila zawsze potrafi poprawić humor , nawet w taki ponury dzień jak dzisiaj.2 points
-
2 points
-
2 points
-
Foksia będzie u nas już jutro. Zobaczymy, czy zna smycz, jak reaguje na nasze suczki, jak na koty. W poniedziałek wyprawa do lecznicy...2 points
-
2 points
-
2 points
-
Też. Czuje się ją nawet dzisiaj mimo deszczyku.1 point
-
A ja podnoszę po fryzjerze z kulą dredową. Dawno tak nie zapuściłam swojego psa. Ostatnio skupiona na kotach1 point
-
Bezdeszczowej na razie.Raport po spacerku z pieskami1 point
-
1 point
-
Ada ma bliznę po sterylce. Oceniona na 2-3 lata, ząbki bieluśkie. Charakter cuuuudny, dała wszystko zrobić przy sobie. Waży....7 kg!!! powinna co najmniej 1 kg mniej a i 1,5 by nie zaszkodziło. Te wyłysienia to robota pchełek....także za jakiś czas zarośnie. Murka mówi, że już wygląda to lepiej. Adusia została zaszczepiona i zaczipowana.1 point
-
1 point
-
Wszystko od Livki pychota! I od dwóch Jol też!1 point
-
Zapraszam na drugie śniadanie1 point
-
To prawda, że idea DT już prawie nie istnieje. Wielka szkoda. A sunia rasowa, więc może jednak komuś się spodoba?1 point
-
To proszę dorzuć do mojej paczki. Co będą leżeć Teraz rzadko jestem na dogo, bo w pracy zablokowali nam wejścia na strony, a w domu nie włączam kompa codziennie. W dodatku teraz obie z mamą jesteśmy chore i leżymy jak placki.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Fajna, biedna sunia. DT na dogo już prawie nie ma. Chyba tylko Wyście się ostali.1 point
-
Do gminnego kojca przybyła młodziutka suczka w typie foksteriera. Ogłaszana na stronach gminy (chyba pierwszy taki przypadek!, ze gmina mnie uprzedziła), nikt jej nie szuka. Trafi na wieś, do budy Cieżko podjąć się opieki nad kolejnym psem, skoro poprzedni nadal tkwi u nas (Dorka). Chociaż tyle mogę pomóc jej, że zabierzemy Foksię do naszego kojca w piątek, a w poniedziałek zawieziemy ją na sterylizację - już umówiona u naszej dr Magdy. I po operacji wróci do kojca gminnego. Na fb, na stronie Terierkowo ogłaszam, bez skutku . Za dużo tej biedy!....I szkoda, ze w tym terenie ja tylko pomagam, zero dt....1 point
-
Zrobiłam dla Ciebie jedno z bazy z kozim mlekiem z olejkiem z czarnuszki,ze słodkich migdałów i różanym - róża angielska, drugie z olejkiem z czarnuszki i olejem goździkowym. Potem zrobię te kolejne 4.1 point
-
1 point
-
Bardzo się cieszę. Artur to przeuroczy misio.1 point