Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/10/24 in all areas

  1. Tego się nie da ogarnąć, nawet nie próbuj. Kupuj w ciemno Sówki zjedzą ryjówki i odfruną, tylko nalewka i 20 słów zostanie Ci na pocieszenie
    2 points
  2. Strasznie to skomplikowane macie. Z tymi przeliczeniami ze słów na sówki ryjówki i zupę z nalewki z pigwy. Muszę ogarnąć.
    2 points
  3. Na konto bazarku wpłynęły poniższe kwoty: 10,00 zł - od Radek - 8.12. 46,00 zł - od Pagrycja96 - 9.12. 5,00 zł - od Mari1957 - 9.12. 200,00 zł - od Figunia - 9.12. 40,00 zł - od Aska7 - - 9.12. 100,00 zł - od Gabi79 - 10.12. 150,00 zł - od Pani Irenka - 10.12. 30,00 zł - od koja - 10.12. 60,00 zł - od b-b - 10.12. 90,00 zł - od agat21 - 10.12. Bardzo serdecznie dziękujemy
    1 point
  4. Chce sfinansować jeden domek. To będzie 6 cegiełek czy cena domku? Mam smarta na allegro. Mogę ew. kupić domek z wysyłką do was.
    1 point
  5. Kasa od Jo dla Wolfika już na koncie. Kosmetyki czekają zatem aż przyjdzie paczka od Gabi
    1 point
  6. 1 point
  7. Jak pisałam wczesniej od państwa Szyszki po odtrąceniu paliwa zostało 150 zł na obie sunie. Rozliczę więc z tego na razie 100 zł: podzielony koszt dowozu suczek 2x20 zł ( kolejne 20 zł moja Nataszka) Albinka szczepienie Pneumodog plus książeczka zdrowia - 45 zł odrobaczanie - w sumie 3 tabl. 15 zł. Zostanie wiec 50 zł na szczepienie Cudki p wściekliźnie. Cudka pokasływała, dostaje antybiotyk, ale to już na mój koszt, bo to ludzki lek na receptę od weta. Jesli ludzie poświęcą czas na przypilnowanie wspólnych relacji zwierząt, a kot jest spokojny i mędą mieć oddzielone miski, to moze warto spróbować?
    1 point
  8. Noc trochę przedreptana, pewnie bolała ranka Rano ogromne powitanie nas, i oczywiście w podskokach do kuchni Pan dopytywał, jak Tofik się czuje, w grubsza umówieni jestesmy na przyszły poniedziałek.
    1 point
  9. Poprosiłam Tolę, żeby 350 zł, które są po Szymku na koncie ZEA na psy u nas przeznaczyć na opłacenie weta Dylana. W sumie psów na dogo u nas (nie liczę 3 psów Jo37, które dostały drugą połowę tych środków) jest 7. Nie ma więc chyba sensu dzielić tej kwoty na tyle psów, bo żaden nie dostanie za wiele. Poza tym cześć deklaracji Szymka pochodziła od osób, które były przeciw mojej decyzji odnośnie DS Szymka I chciały, żeby te pieniądze zostały przeznaczone na inne psy, niż moje. Dlatego myślę, że przekazanie całej kwoty Dylanowi pod opieką Aska7 będzie najrozsądniejszym i satysfakcjonującym wszystkich rozwiązaniem. Z Dylanem jest kiepsko. O ile rana na razie nie otwiera się, to cały tył ciała ma już bezwładny. Muszę budzić męża w nocy, kiedy on się przesuwa, żeby zszedł go przenieść z powrotem na jego legowisko. Ta bezradność w poruszaniu sie samego Dylana bardzo frustruje, skomli wtedy, żeby mu pomóc. Zad i łapy po takim czasie niechodzenia też straciły mięsnie. Jeśli Dylan nie da rady na powrót chodzić, to bardzo źle to rokuje. Jego wielkosc jest przyczyną tego, że się męczy. Ciężar ciała powoduje już duże zgrubienia na stawach. Czekam na jego legowiska, ale rana musi się zacząć goić, a on używać łap. Teraz od lędźwi jest całkowicie bezwładny. Dziś nie udało się go postawić na łapach. Ze względu na kołnierz nie może pić i jeść samodzielnie. To jest zupełnie inny pies niż 2-3 mies. temu. Nigdy nie opiekowałam się tak ogromnym niechodzącym, starym psem. Pojawiają się całkiem inne problemy w praktyce niż przy mniejszym czy młodszym psie. Opieka nad 22 kg Lindą to pikuś przy nim.
    1 point
  10. Niech się szybko zagoi. Dzielny chłopak, mimo że nie motoryzacyjny.
    1 point
  11. Paczka do stolicy już wyruszyła. Wpłynęły wpłaty od: mdk8 20,- Maria1957 5,- Radek 10,- Pięknie dziękuję
    1 point
  12. Mam wreszcie wspaniałą wiadomość na którą wszyscy czekaliśmy - Migotka ma własny dom. . Dzisiaj Jo37 była na wizycie w Konstancinie Jeziornej i to jest TA RODZINA. Migotka zamieszka w domu z ogrodem u młodych ludzi z 2 dzieci. Podałam już p. Beacie kontakt do Murki, będą umawiać odbiór suni, przyjadą osobiście do hoteliku. Warto było przebierać, wybierać Bardzo dziękuję Jo37 za wizytę
    1 point
×
×
  • Create New...