Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 10/04/24 in all areas
-
Chciałam odpowiedzieć wierszem, ale nic nie wymyśliłam Ale podobno wybitni poeci mają czasem takie kryzysy twórcze.3 points
-
Wow, super impreza się tu zapowiada3 points
-
Finiszujemy więc świętujemy.3 points
-
Przy piąteczku flaszeczka wskazana, będziemy ją pić od wieczora do rana .3 points
-
Witam serdecznie na bazarku, z którego ewentualny dochód przeznaczony zostanie na usunięcie ząbków uroczego Marudy, który na pewno chciałby wreszcie zjeść śniadanie, nie czując okropnego bólu W poniedziałek kocurek przejdzie zabieg, ale potrzebne są pieniędze na pokrycie jego kosztów. O Marudzie można poczytać na wątku szczebrzeszyńskich zwierzaków: Nasz krótki bazarek potrwa do 8 października, do godz. 20:00 i tym razem obowiązuje na nim jedynie opcja Kup Teraz. Dostępne formy przesyłki to DPD Pickup, Orlen Paczka, paczkomat InPost, dowolny kurier oraz PP. Ewentualne rozliczenia będę wysyłać sukcesywnie, ale opłaty za zakupy nie trzeba oczywiście robić natychmiast.2 points
-
a skonczy flaszeczka2 points
-
Poproszę jeszcze nr 2 za wyw.2 points
-
Dziękuję wszystkim za pomoc dla kotków. Życzę dobrej nocy1 point
-
Dziękuję za zaproszenie, grosik w drodze,pozdrawiam.1 point
-
Wiadomość z ostatniej chwili Dziękuję bardzo - cegiełki już na koncie. Oraz od miłego Darczyńcy jest dla kociaków na koncie 50 cegiełek = 50 zł. Darczyńco dziękuję1 point
-
A mnie się dzisiaj dobrze rymuje bo przy piąteczku dobrze się czuję1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobiorę jeszcze nr 55-b,59 i 69 za cw1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dziękuję bardzo. Płaszczyk zapisany!1 point
-
Dzień dobry. Proszę cegiełęczkę za piąteczkę na jedną chociaż puszeczkę1 point
-
Piątkowe dzień dobry.1 point
-
1 point
-
Bajek mamy pod dostatkiem Lajków czasem brak1 point
-
1 point
-
1 point
-
Bardzo dziękuję p. Rafałowi (znajomemu Ewy Marty) za wpłatę 100zł dla Kaja. Dopisałam jeszcze 300zł z bazarku na fb, który robimy wspólnie z moją znajomą i tym sposobem Kaj uzbierał na opłatę hotelowania. Zadzwoniła pani z Milanówka z chęcią adopcji malucha. co z tego wyniknie? Nie wiem...Państwo przyjadą na zapoznanie i wtedy zapadnie decyzja.1 point
-
1 point
-
Od dziś, 30.09.2024 roku na pokładzie witamy TOFIKA To jeden z trzech psów z gminnego kojca, tkwił tam od połowy lipca. Nikt nie szukał, nikt nie oferował domu (ogłaszany na fb). Średniej wielkości, wagi ok. 12 kg (dość grubiutki, jak wszyscy podopieczni pana Krzysia). Łagodny, spokojny, na razie cichutki. Do naszych suczek, i Aniusiowej Wiki, grzeczny Smycz raczej opanowana, ale do dopracowania. My jutro wyjeżdżamy na kilka dni na Roztocze, stąd przyjazd Ani z Wikusią, i właściwie za Jej namową zabraliśmy dziś Tofika. Ania będzie miała zajęcie, a on super opiekę. Od Ani dostałam kilka smyczy i kilka obróżek.1 point
-
Poszukaj w internecie fotografii szczeniaków krótkowlosych owczarkow belgijskich malinois. Malinois weszły niestety w modę - wiele mieszańców ON i OB jest sprzedawanych jako malinois. A jak się kupuje psa bez rodowodu ZKwP, to można kupić jako malinois każdego psa - byle miał prosty grzbiet i stojące uszy.1 point
-
Szczeniak w typie użytkowego owczarka niemieckiego - takie wilczaste "użytki" o prostych grzbietach i umiarkowanie kątowane były normą jeszcze 40 lat temu, niestety obecne ON-y to psy przekątowane, za duże, no i przez to mniej sprawne fizycznie niż dawniejsze. W niewielu hodowlach u nas, na Słowacji i w Czechach przetrwały wilczaste "użytki".1 point