Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/09/24 in all areas
-
2 points
-
1 point
-
Z wszystkich emocji, jakie możemy przeżywać, jedną z najgorszych jest bezsilność. Kiedy wychodziłam dzisiaj rano do pracy, u mnie było jakieś -24. Chciało mi się wyć na myśl o tym, ile zwierząt cierpi w związku z tak ekstremalnymi temperaturami. Zdane tylko na ludzi i ich empatię. I chyba ogarnia mnie złość, jak słyszę, że takie zimy są super, bo mróz wymrozi bakterie, robactwo, jak fajnie bo można pojeździć na nartach ... Oby zima jak najszybciej się skończyła.1 point
-
Dla nas tutaj zawsze była śliczna, a teraz pańcio tak napisał pod przesłanym zdjęciem1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ty naprawdę jesteś niezmordowana Nadziejko. Bardzo dziękujemy, bardzo1 point
-
Chciałybyśmy z całego serca podziękować też darczyńcom Fidusia. To dzięki Waszej pomocy przez tak długi czas udawało się go utrzymywać. Tu na dogo serdecznie i najszczerzej dziękujemy stałym darczyńcom: Agnieszce - znajomej elik Dorci01 Dulskiej Teresie118 Synowi b-b Nadziejce - niezmordowanej w robieniu bazarków. Zrobiłaś ich dla Fidusia wiele. Pozostałym osobom wpłacającym, ale też tym, które nas odwiedzały tutaj - również ogromne podziękowania Pochyliliście się nad staruszkiem, który dzięki Wam swoje ostatnie lata spędził w prawdziwym azylu dla starszych zwierząt. DZIĘKUJEMY!!!! Gdybyście w swojej dobroci i o ile możliwości pozwolą zechcieli kontynuować swoje deklaracje, to nieśmiało pokazujemy Bonusa będącego również u Kikou. Nie ma pełnych deklaracji, a na dom w jego przypadku raczej nie ma co liczyć. Spośród darczyńców Agnieszka znajoma elik wplaca też na Bonuska. https://www.dogomania.com/forum/topic/353354-bonuskolejny-zamojszczak-opuszcza-schronisko-i-wyrusza-by-pożyć-godniej-do-kikou-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-ma-tylko-300-zł-deklaracji-potrzebuje-450-zł/1 point
-
Kruszyneczku skarbenku na zawsze w duszy sercu na zawsze Dziekuje Kasiu za cale cieplo za calą troske o malenkiego dziekuje1 point
-
Dziś w nocy maleńki Okruszek zasnął na zawsze. Umarł spokojnie, we śnie [*]. Kasiu Kochana, nie mam słów wdzięczności za Twoją ponad 4-letnią opiekę nad nim. Fiduś spędził u Kasi 4 lata i 2,5 miesiąca. Z psiaka schroniskowego stal się kanapowcem, któremu niczego u Ciebie nie brakowało. Walczyłaś o niego bardzo, do końca miał zapewnioną doskonałą opiekę. Umarł kochany i chciany. Nierzadko psy mające swoje domy nie zaznały w życiu tyle troski, ile Fiduś u Ciebie. Bardzo Ci za to z Ellig dziękujemy1 point
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Bonusa1 point
-
1 point
-
1 point