Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/09/24 in all areas

  1. Wpłaty na Fuksika mogą spokojnie być wpłacane na konto Zea, bo w tym przypadku nie ma faktury za hotelowanie, tylko leczenie i operacje. Proszę tylko, aby osoby, które na konto ZEA wpłacają więcej niż na jednego psa - jeśli to możliwe - wpłacały wszystkie deklaracje jednym przelewem.
    2 points
  2. Muszę się z Wami podzielić radością Dzisiaj odbyła się wizyta dla drugiego mojego podopiecznego Toficzka. Też wypadła bardzo dobrze. Radość ogromna i to podwójna. A teraz lece na spacer z moimi psiakami.
    2 points
  3. Spokojnej nocy. I z Warszawy Nadziejko, poproszę cegiełkę za dychę. Przelew już w drodze.
    1 point
  4. Z wszystkich emocji, jakie możemy przeżywać, jedną z najgorszych jest bezsilność. Kiedy wychodziłam dzisiaj rano do pracy, u mnie było jakieś -24. Chciało mi się wyć na myśl o tym, ile zwierząt cierpi w związku z tak ekstremalnymi temperaturami. Zdane tylko na ludzi i ich empatię. I chyba ogarnia mnie złość, jak słyszę, że takie zimy są super, bo mróz wymrozi bakterie, robactwo, jak fajnie bo można pojeździć na nartach ... Oby zima jak najszybciej się skończyła.
    1 point
  5. Dla nas tutaj zawsze była śliczna, a teraz pańcio tak napisał pod przesłanym zdjęciem
    1 point
  6. Ogromnie dziękuję Elik i Poker za decyzję, aby pieniądze zebrane na bazarku imiennym Tofika przeznaczyć dla Gucia. 240 zł idzie na długi Gucia. Dzięki Wam jego stan finansów poprawił się znacząco
    1 point
  7. a ta sierotka to piesek ? to Znaczuś?
    1 point
  8. I trzeba pomóc- kojce gonne pełne, dodatkowo ustawione dwie budy pod wiatą Miałam zamiar zabrać do nas Znaczka, małego pieska, który już rok szuka domu, ale ten był w większej potrzebie... Roboczo nazwany Rudzikiem, u nas od wczoraj...
    1 point
  9. Ty naprawdę jesteś niezmordowana Nadziejko. Bardzo dziękujemy, bardzo
    1 point
  10. Chciałybyśmy z całego serca podziękować też darczyńcom Fidusia. To dzięki Waszej pomocy przez tak długi czas udawało się go utrzymywać. Tu na dogo serdecznie i najszczerzej dziękujemy stałym darczyńcom: Agnieszce - znajomej elik Dorci01 Dulskiej Teresie118 Synowi b-b Nadziejce - niezmordowanej w robieniu bazarków. Zrobiłaś ich dla Fidusia wiele. Pozostałym osobom wpłacającym, ale też tym, które nas odwiedzały tutaj - również ogromne podziękowania Pochyliliście się nad staruszkiem, który dzięki Wam swoje ostatnie lata spędził w prawdziwym azylu dla starszych zwierząt. DZIĘKUJEMY!!!! Gdybyście w swojej dobroci i o ile możliwości pozwolą zechcieli kontynuować swoje deklaracje, to nieśmiało pokazujemy Bonusa będącego również u Kikou. Nie ma pełnych deklaracji, a na dom w jego przypadku raczej nie ma co liczyć. Spośród darczyńców Agnieszka znajoma elik wplaca też na Bonuska. https://www.dogomania.com/forum/topic/353354-bonuskolejny-zamojszczak-opuszcza-schronisko-i-wyrusza-by-pożyć-godniej-do-kikou-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-ma-tylko-300-zł-deklaracji-potrzebuje-450-zł/
    1 point
  11. Kruszyneczku skarbenku na zawsze w duszy sercu na zawsze Dziekuje Kasiu za cale cieplo za calą troske o malenkiego dziekuje
    1 point
  12. Dziś w nocy maleńki Okruszek zasnął na zawsze. Umarł spokojnie, we śnie [*]. Kasiu Kochana, nie mam słów wdzięczności za Twoją ponad 4-letnią opiekę nad nim. Fiduś spędził u Kasi 4 lata i 2,5 miesiąca. Z psiaka schroniskowego stal się kanapowcem, któremu niczego u Ciebie nie brakowało. Walczyłaś o niego bardzo, do końca miał zapewnioną doskonałą opiekę. Umarł kochany i chciany. Nierzadko psy mające swoje domy nie zaznały w życiu tyle troski, ile Fiduś u Ciebie. Bardzo Ci za to z Ellig dziękujemy
    1 point
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Bonusa
    1 point
  14. Wszystkiego dobrego w nowym roku dla Gabi i Opiekunów
    1 point
×
×
  • Create New...