Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/22/23 in all areas
-
Też wolałam, ale na szczęście sierść odrośnie. Za to już tak go nie swędzi. Miał być kąpany w DT, ale na to nie wyglądał, bo było czuć nieprzyjemny zapaszek i sierść była w strąkach. Teraz jest czysty, skóra zdrowieje, więc jak odrośnie sierść, to chlopak będzie śliczny i puszysty. Wewnętrzne strony łap i brzuch są cały czas przebarwione na brązowo-rudo. Jego pielęgnacja to były nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale i dla zdrowia. Widać, że po groomerze mu ulżyło. Nawet kastracja nie wpłynęła na jego samopoczucie, bo ulga ze skórą była większa.2 points
-
Fado ostatnio pokazał nawet twarz konesera. Dostał trochę gotowanego mięsa i potem zrezygnował z jedzenia karmy. Uznał, że go nie satysfakcjonuje Po jednym dniu strajku głodowego jednak zarzucił go. Szczeka sporo, czyli komunikuje się ze światem i chyba to świadczy, że czuje się już w miarę pewnie i na swoim2 points
-
Bambosz to już zupełnie inny pies Po leczniczej kąpieli I strzyżeniu przestał się stale wylizywać i uspokoił się. Zżył się z moimi cavalierkami. Wychodzi już luzem, wraca luzem na piętro, pilnuje dziewczyn i biega z nimi. Po wczorajszym deszczu wszystko jest w błocie, ale Bamboszowi to nie przeszkadza. Będzie sporo do sprzątania, jak obeschną. Wcześniej chodził na smyczy, spokojnie. Teraz biega i wszystko go interesuje.2 points
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Podejrzewam, że gdyby wychodziła częściej to by utrzymała czystość, bo jak mi się uda zdążyć z wyjściem z nią, że jeszcze nie nasikała między spacerami, to sika dosłownie zaraz po wyjściu z domu. Ja tego nie sprawdzę, bo dla mnie te 3 spacery to max. Jeśli chodzi o sygnalizowanie to nie szczeka ani nie popiskuje, być może jeśli będzie miała dom to będzie podbiegać pod drzwi wyjściowe, u mnie nie ma takiej możliwości niestety. Tyle dobrego, że z koopą już nie ma w ogóle problemu, pięknie załatwia się na spacerach.1 point
-
1 point
-
Będziemy chcieli wyruszyć z Krakowa koło godz. 10-tej, jazda około 4 godzin z postojami więc myślę, że około 14-tej będziemy we Wrocławiu. Będziemy najpierw chcieli zawieźć rzeczy i nasze psiaki, a potem przyjedziemy z psiaczkiem. A może bardziej odpowiadałaby Ci inna godzina? Czy mogłabyś podać na PW adres i nr telefonu, żebyśmy mogły porozumieć się już w trakcie jazdy? Ja podam swój1 point
-
Wspaniałe wiadomości. Niechby więcej takich domków dla naszych bezdomniaczków się znajdowało.1 point
-
1 point