Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 04/25/16 in all areas
-
Napiszę krótko: dzwoniłam i odpukać, pani mówiła, że wszystko dobrze. Oby tak dalej. Jutro napiszę więcej, bo goni mnie termin i trzeba przysiąść :( PS Wciąż to do mnie nie dociera...............ale może taki stoicki spokój jest lepszy....2 points
-
Eluniu nie mam pojęcia co z tymi dużymi literami:( Dzisiejsze wieści z domku "Witam, wszystko dobrze, spacery super. Groszek poznał wszystkie psy na osiedlu, jest bardzo przyjazny. W domu totalnie bezobsługowy, cichy, zdyscyplinowany i bardzo milusiński. Dzisiaj musiał zostać sam w domu, my pojechaliśmy kupić miski i nic złego się nie wydarzyło, nic nie napsocił. Naprawdę zadziwia nas i cieszymy się, że jest z nami"2 points
-
1 point
-
1 point
-
Kurcze, nie było mnie tu kilka dni, a tu takie wieści!!! Cudnie, cudnie, cudnie!!! :D :D :D1 point
-
nie ma za bardzo o czym tak co chwilke pisać, chłopak się zadomowił jakby mieszkał tu od lat, jest bystrzejszy niż początkowo myślałam, tylko do kiziania i przytulania, absolutnie nic nie pilnuje, nie zwraca uwagi na nic co dzieje się poza płotwm ogrodzenia. Może to tajemnica dlaczego stracił dom, jest dużym psinkiem, jakie bierze się do pilnowania, a on interesuje się wyłącznie jedzonkiem i przytulaskami, chociaż na dziarski spacerek też chętnie się wybierze bo to jeszcze bardzo żywotny pieseczek. W sumie na smyczy też lepiej chodzi niż początkowo wyglądało, to po prostu bystrzak, pozwala sobie na wiele jeśli niczego nie wymaga się od niego. Lubi też jeździć samochodem.1 point
-
Ależ piękna zieleń! na jej tle Gaja cudna :) Już niedługo ciepełko i sezon działkowy się zacznie1 point
-
1 point
-
Pięknie dziękujemy cioci Gusiaczek nasz Śliczny jest bogatszy o 240,90 zł - wielki buziak !1 point
-
Z Kajtusia jest prawdziwy szczesciarz Oby wiecej takich domow a ja musze pousuwac jego ogloszenia1 point
-
Cieszę się bardzo z domu dla asta i to takiego dobrego i mądrego. Powodzenia, Demonku :). Pirat śpi zwinięty, jak jakaś wiewióreczka w dziupli. Mari, u Ciebie ruch jak na Marszałkowskiej. Co któryś pies wyjedzie, zaraz na jego miejsce przyjeżdża drugi. Albo - dwa1 point
-
Henio ogromnie sie ciesze, ze jest ci tak dobrze :)1 point
-
Mam taką roboczą hipotezę, że Flora nie boi się ludzi, tylko świata poza kratami i smyczy. I że wynika to z długiego przebywania w schronisku i traumy po łapance chwytakiem. Ale zobaczymy.1 point
-
w wyglądzie nigy się nie zakochałam. I na początku też nie było między nami więzi. Później, gdy je poznawałam, można powiedzieć, że się zakochiwałam. Najchętniej, dla własnej wygody, wolałabym mieć jednego, wyszkolonego psa. Takiego bezproblemowego owczarka na przykład, zapisałambym się do klubu owczarka, jeździła na zjazdy, a na spacery ubierałabym koszulkę "kocham owczarki".1 point
-
Oj Perełka... Ja zobaczyłam zdjęcie pieska, w depresji piesek, w Lublinie - ja w Warszawie - i nic mnie nie obchodziło, tylko żeby go zabrać. Mówili ludzie ze schronu, że go już nie ma, że nieaktualne, że nie żyje dawno, a uparłam się drążyć i znaleźli gdzieś w kątku i zabrałam :) Tak to czasem bywa ze zdjęciami :) Edit: ale nie walczyłabym tak o rasowca z hoteliku.1 point
-
sądząc po "ciszy".... Sonek ma domek.....1 point
-
ponoć sięga trochę poniżej kolan, ale jest bardzo drobnej, delikatnej budowy. Tylko tyle wiem a dlaczego pytasz Mazowszanko??? jeśli masz jakiś pomysł....proszę pisz.... Badam teren.1 point
-
Kasiu bardzo,bardzo Ci dziekuje za wstawienie zdjec i polecam sie na przyszlosc:)1 point
-
Suuuper :) Kolejna bida wyjeżdża z piekła! Lecę na bazar :)1 point
-
W hotelu będzie docelowo mieszkać w kojcu, ale na razie ma miejscówkę w domu - dopóki nie wyjdzie na ludzi :)1 point
-
1 point
-
Wszystkie psy są piękne i kochane ale te duże najbardziej kradną moje serce. Gdybym tylko mogła..... Nela i Irma spędzają sen z moich oczu. Na razie zamówiłam 20 ogłoszeń u Kejciu ale dopiero po 5 maja.1 point
-
Też czasami bywam w Łodzi, kiedy mąż jeździ na treningi. Muszę popatrzeć ile mam tych ubrań, zobaczyć co by się nadawało, uprać wszystko (bo jak leży na dnie szafy to ma taki dziwny zapach) i sprawdzić ceny wysyłki kurierem :) Mąż mówił mi kiedyś, żebym spróbowała na allegro wystawić ale mu powiedziałam, że jeśli już mam coś z tym zrobić to wolę, żeby psiaki coś z tego miały.1 point
-
Wróciłam dzisiaj do domu i dostałam wspaniałą wiadomość. Dzisiaj Zina opuściła schronisko i pojechała do domu. Wszystko to zasługa mojej Znajomej Pani Kasi , której kolejny raz bardzo dziękuję. Państwo z ogłoszenia w gazecie lokalnej, . Mam już fotkę z podróży do domu, potem się uśmiechnę o wklejenie. Gnam odgruzowywać dom... Dla mojego Męża pięć psów i królik to katastrofa w kwestii porządku......:)1 point
-
Wieści z PDT.Kaja jeszcze chwilę będzie musiała poczekać na miejsce w domu.Ale wszyscy jesteśmy dobrej myśli że nastąpi to niebawem Kiedy Paula podchodzi do kojca sunia bardzo się ożywia wywija dupcią i ogonkiem (którego nie ma),podchodzi też po jedzenie.Dotykać jeszcze się nie pozwala. Dziewczyny chciały nagrać jej przywitanie,ale Kajcia boi się aparatu.Powolutku zaczyna się przyzwyczajać do obecności opiekunki.Do kojca wraca teraz za jedzeniem. Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi jak sobie poradzi w domu i kiedy pozwoli na dotyk. Poczekamy i damy potrzebny jej czas. Opiekunki nie robią nic na siłę i dla dobra psa nie chcą do niczego zmuszać .1 point
-
1 point
-
1 point
-
Murka, AgaG - dziękuję za Wasze starania. Ergo jest pełen życia, silny. To nie jest schorowany staruszek. Może jest jakiś sposób, żeby to draństwo nie odrastało. Zatrzymać, chociaż spowolnić :(1 point
-
1 point
-
1 point
-
U nas chyba już gorzej. biedulek prawie cały czas śpi, nie chcr jeść - jak go karmie z ręki to coś wciągnie alr z miski nie rusza nic. Czasami sir chwilę pobawi alr ogólnie taki smutny chodzi. Brzuch widać większy. Usg teraz pokaże co dalej :(1 point
-
Mimi już w domku u Cudownej Pani kochajacej zwierzęta do towarzystwa ma sunie yorka też adoptowana I kota znajdę :) bałam się jak z kotem mimi się dogada ale tylko popatrzyła na niego i wróciła do nowej Pani. Umowilam się z Panią ze gdyby Mimi po miesiącu nie bardzo trzymała czystość czy gdyby coś było nie tak Pani zadzwoni i umowimy behawioryste. Bardzo dziękuję wszystkim którzy pomogli w opłaceniu rachunków za Mimi i maluchy :)1 point
-
Bardzo chciałam podziękować Jo37 za wpłatę w dniu 11.04.2016 na konto Stowarzyszenia, 102,00 zł ( rozliczenie bazarku )-1 points