Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Zaglądam do Gwiazdeczki. happy.gif Spokojnego poniedziałku. I może wreszcie z deszczem... 

5 godzin temu, MALWA napisał:

Kochani,

założyłam kolejny wątek biednej suczce z gnijącymi oczami.

Jeśli możecie, zajrzyjcie proszę......dajcie szansę na leczenie .....

Malwo, widziałam zdjęcia tej biednej Suni... Jeśli będę mogła się zadeklarować, odezwę się na jej wątku. Na razie nie jestem w stanie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Gwiazdeczki. happy.gif Spokojnego poniedziałku. I może wreszcie z deszczem... 

Malwo, widziałam zdjęcia tej biednej Suni... Jeśli będę mogła się zadeklarować, odezwę się na jej wątku. Na razie nie jestem w stanie.

Dziękuję, a i tak zapraszam na jej watek. Od rana nikt tam nawet nie zajrzał.....

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Gwiazdki choć się nie odzywam. Gdybym nie miała trzech psow w bloku i 77 lat to bym ją wzięła ale na więcej to już sąsiedzi mogliby zaprotestować.

U mnie teżź leje i to dobrze bo już wszystko robiło się żółte więc trochę wody się przyda byle nie za dużo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Eliku, u nas też z deszczem i to mocnym. Od trzech godzin. Nareszcie! happy.gif Ciekawe, kiedy zaczniemy narzekać na to, że pada... iconwink.gif

 

Myślę, że nieprędko kochana Elisabetko :)  Roślinki bardzo potrzebują wody.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...