Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... ale i tak zawsze sercem jestem tutaj z wami!serducho.gif

Dnia 27.05.2018 o 17:36, MALWA napisał:

 

Aniu - dziękuję !

Pamiętaj proszę o Gwiazdeczce, i jak tylko będziesz wiedziała, że Sunia 2000 będzie jechała do kikou, to daj proszę znać. Ja sama też do Niej napiszę prośbę, by obfociła Gwiazdeczkę i Nelę na wszystkie sposoby, by wzmocnić oglądalność ich ogłoszeń.

 

... dzisiaj zadzwonię do Patrycji!  coś czytam u niej na bazarku.. że się pochorowała :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Gwiazdki. happy.gif Dobrego dnia Gwiazdkowym.

Rześko dziś... Powietrze ze Skandynawii płynie. Szkoda tylko, że takie suche...

 

I dla Ciebie kochana Elisabeto wszystkiego dobrego w ten piękny rześki dzionek !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

Nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... ale i tak zawsze sercem jestem tutaj z wami!serducho.gif

... dzisiaj zadzwonię do Patrycji!  coś czytam u niej na bazarku.. że się pochorowała :(

 

Dziękuję, ze nas odwiedzasz :)

Jak tylko coś ustalisz, to daj proszę znać !

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Wczoraj tj. 4.06. na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

................20,00 zł   -  mgog  deklaracja za VI 

.................20,00 zł   -  koja  deklaracja za VI 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.dc9792873c72d78e41bcf61dac7a0218.jpg

 

Dziękuje pięknie za pieniążki dla Gwiazdki !

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

 

Dziękuję, ze nas odwiedzasz :)

Jak tylko coś ustalisz, to daj proszę znać !

Patrycja będzie u Kikou w przyszły weekend, będzie robiła zdjęcia dla całej sfory ale obiecała ,że przynajmniej spróbuje strzelić kilka fajnych fotek Gwiazduni :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 10:43, Tyś(ka) napisał:

Przypominam się, że mogę go ogłaszać. Już długo siedzi u ulv, szkoda aby stracił dzieciństwo... z każdym tygodniem jego szansę na znalezienie domu maleją...

Tyś(ka) może się uda że Ulv mi przyśle w weekend parę fotek maluszka /podobno już nie-maluszka/  ma już .. ponad cztery miesiące! jak to zleciało oczy.gif.. ma być chyba jeszcze dzisiaj... doszczepiony?  jak dobrze zrozumiałam i może zważony? pomimo że to tak wszystko długo trwa... pozwolę sobie jak tylko dostanę tego mejla przesłać do Ciebie, może jak znajdziesz chwilkę to go spróbujemy poogłaszać, Magda nie może , ma tyle na głowie... że jak słucham, to tracę oddech!  jak ona daje radę?Invision-Board-France-512.gif

Miłego odpoczynku w piątkowe popołudniehappy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2018 o 21:45, anica napisał:

Patrycja będzie u Kikou w przyszły weekend, będzie robiła zdjęcia dla całej sfory ale obiecała ,że przynajmniej spróbuje strzelić kilka fajnych fotek Gwiazduni :)

 

To przy okazji fotek Gwiazdeczki mogłaby tez pstryknąć i Neli - tak na wszelki wypadek.

Lepiej, by psinki miały więcej zdjęć niż mniej...

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam, czy Gwiazdka mogłaby skorzystać z dofinansowania sterylki z AKcji/Skarbonki Sterylkowej ?

Korzystał ktoś z tego już ?

Pytam, bo z kasa u Gwiazdki krucho... niby ma jakieś pieniądze, ale wiele tego nie jest. Nie ma tez pełnych deklaracji. Jak zaczniemy wydawać z zapasu, to zaraz nie starczy na hotel, do którego teraz dokładamy z tej części......

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek biggrin.gif Dobrego tygodnia!

15 godzin temu, MALWA napisał:

Tak się zastanawiam, czy Gwiazdka mogłaby skorzystać z dofinansowania sterylki z AKcji/Skarbonki Sterylkowej ?

Korzystał ktoś z tego już ?

Pytam, bo z kasa u Gwiazdki krucho... niby ma jakieś pieniądze, ale wiele tego nie jest. Nie ma tez pełnych deklaracji. Jak zaczniemy wydawać z zapasu, to zaraz nie starczy na hotel, do którego teraz dokładamy z tej części......

 

Nasza Dosia korzystała!  trzeba chyba zwrócić się z pytanem do naszego Eliczka. tam są jakieś kryteria przyznawania?  chyba ktoś musi zaproponować? ktoś kto jest deklarowiczem? 

15 godzin temu, MALWA napisał:

Mam informację od kikou, że  Gwiazdeczka ma zaplanowany termin sterylki na 19 czerwca 2018 r.

Będziemy mocno zaciskać! już zaciskamokok.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Dzień doberek biggrin.gif Dobrego tygodnia!

Nasza Dosia korzystała!  trzeba chyba zwrócić się z pytanem do naszego Eliczka. tam są jakieś kryteria przyznawania?  chyba ktoś musi zaproponować? ktoś kto jest deklarowiczem? 

Będziemy mocno zaciskać! już zaciskamokok.gif

Aniu, dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...