Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani, jeśli ktoś chciałby dalej pomagać ze mną Radysiakom, to baaardzo proszę o przekaznie deklaracji dalej....tym razem tutaj...

dla Pesteczki która 1,5 roku juz czeka w piekle...

https://www.dogomania.com/forum/topic/344992-pesteczka-15-roku-w-radysach-połowa-zycia-zmarnowana-pokazmy-jej-że-jest-szansa-smutna-sunia-może-rozkwitnąć-w-hoteliku-u-kasi-zbieram-deklaracje/

Link to comment
Share on other sites

Kochani...myslę, że czas juz zakończyć ten cudowny watek, który dzięki Wam ma taki dobry finał!!

W październiku, gdy napisałam pierwszy post tego watku, nawet nie sądziłam, że przyniesie on zdrowie, szczęście i życie dla 7 cudownych piesków:)

Bużka jako pierwsza przyjechała pod koniec października, a jako ostatnia wyjechała do domu Lalka pod koniec marca.

Nasz praca trwała 5 miesięcy. Koszt uratowania szczęsliwej siódemki to dokładnie 5392,24 zł.

Nie wiem nawet od kogo rozpocząć podziękowania, bo to wszystko co się podziało to wynik zespołowej pracy wielu ogniw- hotelików, deklarowiczów stałych i jednorazowych, osób które podarowały fanty, pomagały w wizytach PA, i wspierały- bardzo.

Dziękuje Kasiu (kasiainat) i Tobie Haniu (szafirka) za naszą cudowną wspołprace i za Wasze wielkie serca <3

 

Na koncie Radysiątek zostało:

265,47zł (zaokrąglam do 266 zł)

Chciałabym przekazać 166 zł dla Pestki i Małej Mi czyli kontynuatorek tego wątku Radysiaków;

 

A pozostałe 100 zł chciałabym podarować dla Sagi którą jo37 uratowała przed wywózką do Radys, i która nie ma prawie nic:(

 

Czy zgadzacie się z takim podziałem? Mam nadziej, że może być:)

SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJE

milosc-ruchomy-obrazek-0936.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Olena84 napisał:

Nie będzie już wspólnego wątku dla następnych?

zobaczymy Olenko...może ten Pestki się rozrośnie?? myślałam, że będzie dla kilku weteranów Radyskich...ale trudno miec plany...gdy zobaczyłam tą Małą Mi bez szans....ale myśle, że tamten watek będzie ;'ciągnięty'"...o ile Pestka się nie zasiedzi

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że miło spędzacie Świeta.

A ja korzystając z czasu przekazuje pieniązki jak wymyśliłam;)

Na koncie Radysiaków zostało w zaokragleniu 266 zł

- 166 zł przekazuje dla Pestki i Małej Mi z tego watku

 

- 100 zł  dla Sagi którą jo37 uratowała przed wywózką do Radys, i która nie ma prawie nic:(

 

 

Jo 37 - proszę potwierdź jak dotrą.

Ja od razu potwierdzam i księguje u Pestki i Małej Mi;)

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Mam nadzieje, że miło spędzacie Świeta.

A ja korzystając z czasu przekazuje pieniązki jak wymyśliłam;)

Na koncie Radysiaków zostało w zaokragleniu 266 zł

- 166 zł przekazuje dla Pestki i Małej Mi z tego watku

 

- 100 zł  dla Sagi którą jo37 uratowała przed wywózką do Radys, i która nie ma prawie nic:(

 

 

Jo 37 - proszę potwierdź jak dotrą.

Ja od razu potwierdzam i księguje u Pestki i Małej Mi;)

 

Bardzo dziękuję. Oczywiście potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tosi to nie poznałabym na ulicy. :) Włos jak się patrzy, fryzura jak w Paryżu. Cud miód

Żelek elegancik - kapa dopasowana do jego koloru, ciasteczko dosłownie.

Buzki kurka wodna nie pamiętam ale uśmiech i poza jak na plaży w Mąbasa. :) poprostu radość

Lala - :))))ssuper że wszystko się ułożyło i grzeje teraz kuperek przy eleganckim koledze.

Granulka też kanapowiec zaawansowany- taki biszkopcik :)

Wszystkie psiaczki szczęśliwe i zadbane i jak najwięcej takich szczęśliwych zwierzaczków

A czy Rosa ma się dobrze wiesz coś?

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, uxmal napisał:

A czy Rosa ma się dobrze wiesz coś?

 

Tak, Rosa ma się dobrze, ma wspaniały dom:) miałam nowe zdjęcia na telefonie, ale przez awarie!! która zakończyła się śmiercią telefonu:( straciłam wszystkie pliki:(

Rosa i Lotka- w nowej odsłonie wkrótce:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dopatrzyłam się na wątku, że mam zaległość we wpłatach od  kwietnia. Prześlij mi na priv  nr konta  to uzupełnie  za  kwiecień, maj i czerwiec. Od poniedziałku mnie nie będzie, nie wiem czy będę miała dostęp na Dogo. 10 dni bez Dogo - jak ja to wytrzymam ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...