Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

Jeśli Misiu pojedzie do DS w piątek, to za hotel trzeba będzie zapłacić 130,00 zł  + 22,00 zł = 152,00 zł trzeba, żeby Misiu był z finansami na zero.

100,00 zł wpłaci wiolhelm170 czyli pozostanie do uzupełnienia 52,00 zł.

30,00 zł mogę dołożyć z bazarku, ale dopiero jest w trakcie tworzenia. Jeśli ktoś założy, to po zakończeniu bazarku zwrócę.

Link to comment
Share on other sites

Witam , po dłuuuugiej przerwie udało mi się zalogowac na dogomanii. Jestem mamą Filipa, później on będzie informował o Misiu( imię raczej zmienimy). A na razie chcę poinformować , że spłacimy ewentualne braki Misia i koszt czipowania równiez pokryjemy. To przecież już nasz pies.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Filipki napisał:

Witam , po dłuuuugiej przerwie udało mi się zalogowac na dogomanii. Jestem mamą Filipa, później on będzie informował o Misiu( imię raczej zmienimy). A na razie chcę poinformować , że spłacimy ewentualne braki Misia i koszt czipowania równiez pokryjemy. To przecież już nasz pies.

Witaj. Kopę lat Ciebie nie było.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was najmocniej, że jeszcze Misio się nie przeprowadził, a ja już Was proszę o pomoc dla kolejnego psiaka...

...ale zajrzyjcie na wątek bezimiennej, niewidzialnej... nie ma albumu, nie ma zdjęć (tylko jedno), nie a nawet imienia... w sobotę ma szansę opuścić Radysy - być może to jest jedyna szansa dla niej... Nie wiem czemu, ale mocno mnie ujęła za serce, ale mam nadzieję, że nie tylko mnie ujęła.... i że jej uda się pomóc.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...