Jump to content
Dogomania

Maleńka 10- letnia starowinka z guzami na listwie bez szans? JAGA mieszka gdzies w Warszawie, ostrzegam przed Panią Ulą z Pruszkowa


Recommended Posts

18 minut temu, Poker napisał:

Mnie by interesowało w jakim wieku jest pani i co będzie z psami w razie jej niedyspozycji oraz czy panią stać na opiekę weterynaryjną nad 3. niemłodymi psami.

Mogę odpowiedzieć- Pani jest rocznik 68 więc całkiem młoda a co za tym idzie sprawna i zdrowa:) jedną sunie ma od kilku lat a druga od 2ch więc jeszcze jedna staruszka spokojna i powolna nie zrobi dużej różnicy. Sądze (WIEM), że pozostane z Panią w kontakcie ...gdyby zdarzyło się, że sunia będzie wymagać jakiejś dodatkowej, drogiej operacji to dogomania tez daje możliwość zbiórki- jest dział o psach w DS które potrzebują pomocy. Zrobie wtedy bazarek i ją odciąże jeśli będzie tego potrzebować. Ale wydaje mi sie że finansowo sobie radzi- ma własne mieszkanie, ma prace, jest dobrze wykształcona....studiowała na Wydziale Weterynarii SGGW..nie wiem gdzie teraz pracuje, nie dopytywałam.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

oo....to może bym Cie 'wykorzystała'?

Starowinka dziś miała mieć zabieg..może nawet jest tuż po..nie wiem...

Jutro się dowiem to skontaktuje się z Panią i poproszę o takie krótki spotkanie.

Nic tam naprawde nie musisz sprawdzać, tylko zobaczyć na żywo Panią...wiesz, swój swojego pozna, a ona czuje na 100% jest nasza, tylko chce mieć pewnośc, że adres sie zgadza, że nie jest to jakaś mega udana ściema...(zdarzyć się tez może niestety, a tu chodzi o transport, żeby potem ktoś z psem nie został na rękach...)

Tylko tyle...Pani mieszka sama z dwoma staruszkami więc ani problemów ze zgodą innych domowników, ani żadnych innych spraw nie trzeba roztrząsać (wszystko przegadałam, przepisałam sama)

W takim razie -  nie ma sprawy, jestem do dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, na chwile obecną wiem tylko tyle że sunia miała w piątek zabieg i w piątek wieczór wszystko było ok. Wczoraj moja koleżanka miała tam zajrzeć ale nic mi nie napisała, więc pewnie nie dotarła. Dopiero jutro po 14 pójde zobaczyć jak się czuje babinka, określe też termin transportu.

Prawdopodobnie sunia pojedzie razem z rotwailerem z przytuliska od kudłatek, który tez ma się przeprowadzić do Warszawy, więc trasnport wyjdzie taniej:)

Będe informować. Dziękuje za kciuki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A ja nie dostałam numeru konta...Poproszę na PW

Alaskan kochana, poczekajmy do końca tygodnia ok? jeśli opcja DS wypali to nie będe raczej zbierała już żadnych dodatkowych pieniązków na sunie...

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Nesiowata napisał:

.A ja czekam na ewentualną wiadomość o wycieczce do Pruszkowa.

Nesiowata, obiecuje kochana w poniedziałek/ wtorek ustalić. Dziś nie dzwonie do Pani, bo..prawde mówiąc chce najpierw pogadać z wetem i zobaczyć jak sie czuje sunia i kiedy mogłaby pojechać. W poniedziałek po 14tej zobacze a popołudniu postaram się do Pani dzwonić.

Dziękuje Wam ogromnie za wszystko:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, milagros19853201 napisał:

udalo mi sie wyskrobac jeszcze 5 zl na stala 

jestem tez w trakcie robienia bazarku wyprzedazowefgo w caloci przeznaczonego na potrzeby suni

dziękuje milagros:) jeśli sunia nie skorzysta, to przeznaczymy na inną bide:) bardzo dziękuje <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, kiyoshi napisał:

Nesiowata, obiecuje kochana w poniedziałek/ wtorek ustalić. Dziś nie dzwonie do Pani, bo..prawde mówiąc chce najpierw pogadać z wetem i zobaczyć jak sie czuje sunia i kiedy mogłaby pojechać. W poniedziałek po 14tej zobacze a popołudniu postaram się do Pani dzwonić.

Dziękuje Wam ogromnie za wszystko:)

W porządku - poczekamy na rozwój sytuacji. Ode mnie niedaleko, czas zawsze znajdę.

Link to comment
Share on other sites

Bylam w lecznicy sunia czuje sie dobrze po zabiegu za jakis tydzien mozna ja zabrac

Probowalam teraz dzwonic do Pani Uli ale nie odebrala- mam nadzieje ze pozniej lub jutro sie skontaktujemy i uda sie wszystko dograc no i- ze sie nie rozmyslila 

Nadziejko wieczorem podesle konto:) dziekuje za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Pani Ulenko

 malenka cudem zycia jest

modle i sciskam

Podobny obraz
 

 aby sie Pani nie rozmyslila

 przed Wami jeszcze kilka wspolnych

 cudownych latek

 Ciociu Izo

 to ja dziekuje

 sercem calem dziekuje Tobie

 ze ujrzalalas malenka krusie

 

Link to comment
Share on other sites

Janko, Nadziejko

wczoraj nie udalo mi sie skontaktowac z p Ula i nie wiem juz co o tym myslec

Bede dzwonic do niej dzis po 10 i mam nadzieje ze nie okaze sie ze to kolejna osoba na ktorej sie zawiodlam

Beza miala miec dom i nie ma, jedna sunia z mojego tez 'rozmyslona' i jeszcze staruszka

Jakas czarna seria :(

Do wieczora sadze ze sie wyjasni

Strasznie mi smutno i ciezko bo Pani tak sie dobrze zapowiadala i nawet transport jest juz wstepnie umowiony:( moj Boze ten swiat sie robi coraz gorszy. Czy naprawde nikomu nie mozna juz ufac tak po prostu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gluchy telefon ciag dalszy :(

Rozczarowania ludzmi nie ma konca

Chyba pozostaje mi prosic Was o deklaracje i szukac miejsca :(

Jesli do jutra nic sie nie zmieni

Teraz juz nie zostawie suni i nie pozwole oddac do schroniska :(

Znajdziemy miejsce- znajdziemy inny domek

A mialo byc tak pieknie:(

Link to comment
Share on other sites

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że zwykłe "nie" bardzo by pomogło, bo byśmy wiedzieli, na czym stoimy... a tak to wszystko stanęło i trzeba na nowo organizować pomoc. Strasznie irytują mnie takie sytuacje...

kiyoshi, więc że to jest akurat najmniej istotne teraz, ale jaka ona jest w stosunku do człowieka? Do połowy łydki czy mniejsza? Bo za nic nie mogę sobie jej wyobrazić...

Link to comment
Share on other sites

Tysiu ona jest kruszynka! Wyglada jak ratlerek tylko ma dlugi ogonek waxy 5-6 kg

Jest mega lagodna do ludzi i innych psow i do kotow pewnie tez- w praktyce mozna to sprawdzic bo w lecznicy sa czesto koty

Pani Ula napisala mi przed chwila smsa ze nie moze teraz rozmawiac bo jest w biegu. Chce pozalatwiac kilka spraw nim sunia przyjedzie i spytala czy wiadomo juz dokladnie kiedy to bedzie

Odpisalam jej ze w poniedzialek lub wtorek przyszly (bo wtedy dziewczyny moje jada do Wawy z rotkiem i sunia by sie zalapala) i ze zadzwonie pod koniec tygodnia

Tylko musze pamietac teraz zeby dzwonic wieczorem. Moze jeszcze nic straconego ale juz bede miec cisnienie podniesione przez najblizsze dni :( i zaufanie niestety ograniczone

Bede chciala umowic wizyte PA na wekend

To trzymajcie dalej kciuki i za mbie zebym kiedys na zawal nie padla:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...