Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

21 minut temu, anica napisał:

Takse....zagladam285.gif

A ja tak se powiem, że jak już mówiłam, dzisiaj jadę z Majunią do jej Pańci :) Jadę do Krakowa i będę czekała na telefon od  Pani Ani. Zadzwoni jak skoczy odbywać wizyty domowe i spotkamy się w hoteliku. Zabierzemy Majunię i w drogę :) 

Wiadomości z przebiegu wizyty będę mogła napisać dopiero jutro, bo niestety nie dam rady wrócić dzisiaj na działkę (wróciłabym około północy) i do jutra zostanę w Krakowie więc nie będę miała dostępu do netu. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

A ja tak se powiem, że jak już mówiłam, dzisiaj jadę z Majunią do jej Pańci :) Jadę do Krakowa i będę czekała na telefon od  Pani Ani. Zadzwoni jak skoczy odbywać wizyty domowe i spotkamy się w hoteliku. Zabierzemy Majunię i w drogę :) 

Wiadomości z przebiegu wizyty będę mogła napisać dopiero jutro, bo niestety nie dam rady wrócić dzisiaj na działkę (wróciłabym około północy) i do jutra zostanę w Krakowie więc nie będę miała dostępu do netu. 

Uzbroimy się więc w cierpliwość do jutra. Eluś, trzymam za Was mocno kciuki i może to zabrzmi okrutnie, ale chciałabym, abyś do domu wróciła bez Majeczki...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

A ja tak se powiem, że jak już mówiłam, dzisiaj jadę z Majunią do jej Pańci :) Jadę do Krakowa i będę czekała na telefon od  Pani Ani. Zadzwoni jak skoczy odbywać wizyty domowe i spotkamy się w hoteliku. Zabierzemy Majunię i w drogę :) 

Wiadomości z przebiegu wizyty będę mogła napisać dopiero jutro, bo niestety nie dam rady wrócić dzisiaj na działkę (wróciłabym około północy) i do jutra zostanę w Krakowie więc nie będę miała dostępu do netu. 

A ja wiem, bo czytam na bieżąco..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origBędę czekać z niecierpliwością na wieści od Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Mam wieści że Majeczka zostaje w swoim domku:)

Elik  dziękuję za uratowanie tej kruszynki.

Basiu, nie ma za co :) Wiesz, że to dla mnie zawsze ogromna radość, jak mogę zaopiekować się jakimś psiaczkiem :)

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cudownie! :) Powodzenia, kochana!

Dziękuje w imieniu Majuni, która teraz będzie miała na imię Iskierka :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was, za tak długą zwłokę, ale wcześniej fizycznie nie dałam rady. Wczoraj wyjechałam po Majunię krótko po godz. 12-tej w południe, a wróciłam padnięta po północy. Pani Ania odwiozła mnie na działkę i pojechała z powrotem w okolice Strzelec Opolskich :(  Wczoraj miała niezły przebieg:  Kraków-Pietraszów, Pietraszów-Bochnia, Bochnia-Pietraszów  -  ponad 600 km. Jestem pełna podziwu dla Jej umiejętności jako kierowcy. Jeździ bardzo szybko, ale bezpiecznie. Ale, ale wracam do Majuni. Drogę zniosła bardzo dobrze, ale niezbyt spokojnie :) Gdy prędkość samochodu spadała w okolice 100 km/godz. Majunia usiłowała przemieszczać się po samochodzie, rozsiewając wokół chmurę kudełków. Leni się okrutnie :) Pod koniec podróży trudno było znaleźć miejsce bez jej kudełków :) Pani Ania ze stoickim spokojem stwierdziła, że odkurzacz sobie z tym poradzi. Mama Pani Ani, u której będzie przebywała Majunia, nie mogła się suni doczekać. Kilka razy dzwoniła z zapytaniem gdzie jesteśmy. Gdy wreszcie dojechałyśmy na miejsce, Maja wyskoczyła z samochodu jak z procy :) Oczywiście od razy musiała zwiedzić obejście. Posesja jest ogrodzona  więc sunia będzie mogła bezpiecznie przebywać na świeżym powietrzu, gdy tylko pogoda na to pozwoli. Przywitanie z mamą Pani Ani było bardzo szybkie, bo Majunia była zainteresowana wejściem do domu. Uprzedzałam, że Maja po upadku z kilku schodków niechętnie wchodzi sama i w hotelu Pani Ewa musiała ją wnosić na rękach. Tu jednak ciekawość była zbyt duża i Maja nie czekając na wniesienie, sama weszła do domu.  Mama Pani Ani to bardzo otwarta, życzliwa osoba kochająca zwierzęta. Wszystkie zwierzaki, jakie były w tym domu, były podrzucone, przygarnięte lub sama się zadomowiły, jak kotka, która sama wybrała sobie ten dom i w nim zamieszkała :)  Mama Pani Ani, jak i sama Pani Ania wielką radością przytulały Majunię. Oczy się Im śmiały, gdy na nią patrzyły. Na sunię czekało jedzonko i woda. Na posłanie położyłam włóczkową matę, którą Majunia dostała w wyprawce od Pani Ewy z hotelu. Oprócz maty własnoręcznie zrobionej przez Panią Ewę, Majunia dostała także ulubione zabaweczki. Zachowanie w stosunku do suni i sposób w jaki obie Panie patrzyły na sunię, nie pozostawiały wątpliwości, że Majunia już jest kochana. Miejscem zamieszkania Majuni będzie oczywiście dom z możliwością wychodzenia na podwórko. Spacery obowiązkowe :)

Miłość do suni wyglądała z każdego kącika, nie było się do czego przyczepić więc podpisałyśmy umowę adopcyjną, przekazałam książeczkę zdrowia i wyprawkę z hoteliku okraszoną łzami Pani Ewy. Choć znałam Majunie tylko kilka godzin, też łezka zakręciła się w oku przy pożegnaniu. Ponieważ w okolicy mieszka dziewczynka o imieniu Maja, sunia będzie miała na imię Iskierka.

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Przynosisz Elu bardzo radosne wieści ! Mam nadzieję, ze Iskierka szybko przyzwyczai się do nowej rodziny i będzie szczęśliwa. Czy będą wieści o Majeczce?

Będą, oczywiście, że będą :) Mam w telefonie kilka zdjęć Iskierki z DS, ale muszę nadrobić zaległości i znaleźć chwilkę, żeby "obrobić" zdjęcia. Ale na pewno je wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Będą, oczywiście, że będą :) Mam w telefonie kilka zdjęć Iskierki z DS, ale muszę nadrobić zaległości i znaleźć chwilkę, żeby "obrobić" zdjęcia. Ale na pewno je wstawię :)

Na takie zdjęcia warto poczekać. No i cieszę się, ze będą wieści !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...