Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)


Recommended Posts

13 minut temu, Onaa napisał:

Chcemy je wyciągnąć w przyszłym tygodniu. Więc może faktycznie wstrzymać się z ogłoszeniami te kilka dni.

Ja myślę ,że ogłoszenia można już robić. Raczej nie ustawi się po nie kolejka.

Link to comment
Share on other sites

Mamy na myśli tymczasowe miejsce dla nich, chyba że - ale oby nie - nie zgodzą się z psem rezydentem, bo w domu nigdy nie było innego psa tylko suczki,  to wtedy będziemy się martwić  i szukać innego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Ja myślę ,że ogłoszenia można już robić. Raczej nie ustawi się po nie kolejka.

Przyznam, że myślałam że pieski będą miały powodzenie jeśli chodzi o znalezienie domku. Może nie są  malutkie bo ponoć ok. 12-15kg, ale ładne, w miarę młode. Domowe.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Ja myślę ,że ogłoszenia można już robić. Raczej nie ustawi się po nie kolejka.

... im wcześniej ,tym lepiej :)

10 godzin temu, Onaa napisał:

Przyznam, że myślałam że pieski będą miały powodzenie jeśli chodzi o znalezienie domku. Może nie są  malutkie bo ponoć ok. 12-15kg, ale ładne, w miarę młode. Domowe.

... tego Nigdy nie możemy przewidzieć, niestety co.gif  jestem na wątkach kilku, naprawdę wspaniałych piesków... ogłaszamy!...i NIC...telefon milczysmutny.GIF

...  dobrze byłoby mieć domek, tymczas... hotelik na już!... czy jest jakiś pomysł, gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to będzie, bo nigdy nie miałam naraz dwóch psów ani tym bardziej samców, nie mam dla nich nic oprócz jednej małej miseczki. Ale to błagalne spojrzenie Bruna, ten strach i zagubienie tych psiaczków, sprawiły że pieski mają przyjechać do mnie na  DT w przyszłym tygodniu. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla piesków. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Nie wiem jak to będzie, bo nigdy nie miałam naraz dwóch psów ani tym bardziej samców, nie mam dla nich nic oprócz jednej małej miseczki. Ale to błagalne spojrzenie Bruna, ten strach i zagubienie tych psiaczków, sprawiły że pieski mają przyjechać do mnie na  DT w przyszłym tygodniu. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla piesków. 

Jesteś niesamowita. Tak jak pisałam, wspomogę psy.Wpłacę 3 stówy na karmę, wyposażenie (ale bez szaleństw) i ew. weta. Ty zdecydujesz co najważniejsze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zajrzalam na watwk

Onaa jestes naprawde wspaniala! Sadze ze pieski szybko odzyja w domu. Moze uda sie razem je wyadoptowac

Szkoda takich pieskow ktore z kanapy trafiaja do schronu ale i tych z ulicy i tych po dlugiej tulaczce i tych po interwencjach KAZDEGO szkoda tak samo:( 

Powodzenia pieski. Powodzenia Onaa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Nie wiem jak to będzie, bo nigdy nie miałam naraz dwóch psów ani tym bardziej samców, nie mam dla nich nic oprócz jednej małej miseczki. Ale to błagalne spojrzenie Bruna, ten strach i zagubienie tych psiaczków, sprawiły że pieski mają przyjechać do mnie na  DT w przyszłym tygodniu. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla piesków. 

Będzie dobrze. Jesteś kochana *), że bierzesz te psiaki do siebie bo siedzą mi w głowie od wczoraj, a przerażenie Bruna to mnie cały czas prześladuje, bieduś okrutny, aż serce boli...

Nie zostaniesz z nimi sama, damy radę. Jak pisałam wcześniej, w poniedziałek się określę bardziej konkretnie, ale już teraz mam do Ciebie prośbę, żebyś przesłała mi na pw numer konta dla pieniędzy psiaczków.  

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Onaa napisał:

Nie wiem jak to będzie, bo nigdy nie miałam naraz dwóch psów ani tym bardziej samców, nie mam dla nich nic oprócz jednej małej miseczki. Ale to błagalne spojrzenie Bruna, ten strach i zagubienie tych psiaczków, sprawiły że pieski mają przyjechać do mnie na  DT w przyszłym tygodniu. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla piesków. 

...to się nazywa... szybka decyzjaBisous28.gif

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję że podołam , i że psiaki będą w miarę grzeczne, bo cztery psy w bloku to sporo, zwł. dla sąsiadów.

I bardzo dziękuję  za oferowaną pomoc, - będzie na wagę złota , zwłaszcza że to dwupak :). Elficzkowa, Poker, Usiata, Nadziejko - bardzo dziękuję. Poker - potrzebna będzie na pewno karma sucha, kilka puszek, jakieś pieniążki na ewentualnego weta, szelki , smyczki, miska. No i pomoc w ogłaszaniu i szukaniu im domu/domków.

Został jeszcze tydzień.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy masz możliwość bycia w Pepco.Tam można dostać miski po 4 - 5 zł. Karmę można zamówić w internecie.Czasem są promocje .Może szelki i smycze kupiłaby ewu, bo i tak trzeba psy w czymś przetransportować ,a ja jej zwrócę koszty w  ramach tych 300. zł. Masz jakieś koce ,które mogą posłużyć za legowiska  ?

ewu, jak duże są psy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Nie wiem czy masz możliwość bycia w Pepco.Tam można dostać miski po 4 - 5 zł. Karmę można zamówić w internecie.Czasem są promocje .Może szelki i smycze kupiłaby ewu, bo i tak trzeba psy w czymś przetransportować ,a ja jej zwrócę koszty w  ramach tych 300. zł. Masz jakieś koce ,które mogą posłużyć za legowiska  ?

ewu, jak duże są psy?

Bywam w Pepco, mam też plac handlowy na osiedlu gdzie można kupić niedrogo rzeczy i jedzenie dla psiaków. Zgadzam się jeśli chodzi o smycze i szelki, poproszę ewu żeby kupiła psiaczkom. Jeśli chodzi o koce, to mam taki jeden psiowy. 

Link to comment
Share on other sites

Kupię jutro psiakom guardy i smycze..Wezmę dwa rozmiary i te niepasujące zwrócę.

Myślę ,że Bruno ma jakieś 15 kg a Alf ok12 kg ale bardzo trudno e ocenić.

Bruno leży i nie wstaje jak się podchodzi.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...