Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Co innego wpadki z załatwianiem się w domu, a co innego bycie na bakier z zachowaniem czystości. Wiadomo, że psy to nie zaprogramowane maszyny, tylko żywe istoty. Psiaki chorują, starzeją się i też wszystko zaczyna wyglądać wtedy inaczej. Adoptującego trzeba na to przygotować. Psy są różne i różniaste. Najważniejsze, żeby dom dopasować do charakteru, zachowań i potrzeb psa. Nie każdy pies będzie grzecznie zostawał sam i drzemał przez kilka godzin w oczekiwaniu na powrót właściciela. Dom u znajomej jest dobrym domem, ale dla określonego psa. Stąd moje pytanie o to, czy mogę zaproponować Tobiego. U mnie aktualnie nie ma psiaka, którego mogłabym polecić. 

Link to comment
Share on other sites

Tobi jest pieskiem żywotnym i raczej obawiam się czy będzie sam bezczynnie siedział przez tyle godzin w mieszkaniu. On bardzo ciągnie na spacery i do ogródka.

Ale dziękuję hop! że pomyślałaś o Tobim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2017 o 11:28, Onaa napisał:

Tobi jest pieskiem żywotnym i raczej obawiam się czy będzie sam bezczynnie siedział przez tyle godzin w mieszkaniu. On bardzo ciągnie na spacery i do ogródka.

Ale dziękuję hop! że pomyślałaś o Tobim.

Dzięki za odpowiedź.

Znalazłam ogłoszenie Tobiego na olx. Udostępnię je na FB. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tobiś bardzo dziękuje :) za pieniążki na swoje utrzymanie :

helli 0heart.gif  (20zł), Dulska 0heart.gif  (20zł), Roland_De 0heart.gif  (10zł) i AniaB 0heart.gif (150zł).

Mija kolejny miesiąc, jest trochę zainteresowania psiakiem ale narazie nic poważnego z tego nie wychodzi, no nic ogłaszamy dalej i czekamy na Ten właściwy Domek.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tobiś bardzo dziękuje za pieniążki na jego utrzymanie :) ,  20zł od Cioci helli 0heart.gif, 20zł od Cioci Dulska 0heart.gif, 10zł od Wujka Rolanda_De 0heart.gifi  150zł od Cioci AniB0heart.gif.

Niestety po zapłaceniu dt za mc sierpień Tobiś jest na minusie :( a domku jak nie było tak nie ma, eh..

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki dla Tobiego  20zł  od Dulska 0heart.gif, 10zł  Roland_De 0heart.gif i  150zł  - AniaB0heart.gif- bardzo dziękuję.

 

Niestety jest coraz trudniej utrzymać Tobiego :(, za kilka dni koniec miesiąca a Tobiemu brakuje ponad 200zł na opłacenie pdt  za wrzesień:(. Nie wiem co będzie dalej a domu jak nie ma było tak nie ma :(. Pechowy coś ten Tobić.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Onaa napisał:

Przyszły pieniążki dla Tobiego  20zł  od Dulska 0heart.gif, 10zł  Roland_De 0heart.gif i  150zł  - AniaB0heart.gif- bardzo dziękuję.

 

Niestety jest coraz trudniej utrzymać Tobiego :(, za kilka dni koniec miesiąca a Tobiemu brakuje ponad 200zł na opłacenie pdt  za wrzesień:(. Nie wiem co będzie dalej a domu jak nie ma było tak nie ma :(. Pechowy coś ten Tobić.

Tobiś utknął tak samo jak Nutka :(. Dwa fajne psiaki a domu już tyle czasu nie ma .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przyszły pieniążki od: 300zł MALWY 0heart.gif, 10zł Rolanda De0heart.gif , 150zł AniB0heart.gif,20zł  sybil0heart.gif, 20zł  helli 0heart.gif 20zł  Dulskiej 0heart.gif - bardzo Wam dziękujemy :).

Niestety nadal nic nie słychać o domku dla Tobiego, mimo wyróżnionych ogłoszeń nikt o niego nie pyta, pechowy chyba jest , bo przecież fajny z niego psiak i nie za duży i nie za stary. Eh, Tobisiu,

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nasz Tobiś miewa się bardzo dobrze:).

Przyszły pieniążki od 20zł  helli 0heart.gif i 20zł  Dulskiej 0heart.gif - bardo dziękujemy :).

Jakiś czas temu był fajny telefon o Tobcia ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, na jednym olx ma ponad 950 wyświetleń, 15 pobrań numeru telefonu i ..NIC :(.

 

Link to comment
Share on other sites

Moze warto oglaszac go tez na Katowice

2 ogliszenia na olx to malutko w dzisiejszych czasach, nawet jesli sa wyroznione

Tobis piekny chlopak ale ja radze tylko niesmialo zrobic mu nim. 6 olxow plus ogloszenia na morusku na kilka miast dorabiane co 2 tygodnie plus lento i alegratka na kilka miast no i jakies mniej wazne portale tez moga pomoc

Trzymam kciuki za Tobisia!

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, kiyoshi napisał:

Moze warto oglaszac go tez na Katowice

2 ogliszenia na olx to malutko w dzisiejszych czasach, nawet jesli sa wyroznione

Tobis piekny chlopak ale ja radze tylko niesmialo zrobic mu nim. 6 olxow plus ogloszenia na morusku na kilka miast dorabiane co 2 tygodnie plus lento i alegratka na kilka miast no i jakies mniej wazne portale tez moga pomoc

Trzymam kciuki za Tobisia!

a gumtree? zauważyłam u siebie że kiepsko idzie;/

Link to comment
Share on other sites

W olx Tobiego zmieniam miasta co jakiś czas. Żeby jednocześnie dać na kilka miast to trzeba mieć kilka założonych olx i kont internetowych chyba, bo jak na jednym koncie na olx ma się dwa ogłoszenia tego samego psiaka to pewnie od razu usuwają :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...