Jump to content
Dogomania

Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)


danavas

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś dowiedziałam się jak i gdzie ją porzucili.....w lesie na rozjeździe zatrzymało się małżeństwo z kilkunastoletnim synem, Honda na katowickich numerach....chłopak wyszedł z auta i poszedł z Suzi niby na spacer...a po chwili wracał już sam ze smyczą w ręce.....Suzanka to grzeczna i wytresowana dziewczynka, mówisz siad- siada, mówisz daj łapkę - daje, powiedział zostań....ZOSTAŁA....
chwile później już biegała pod blokami

dziś pani w mięsnym zgadała się z mama o Suzi....bardzo się ucieszyła ze Suzi poszła do cioci...pani mówi, że ja dokarmiała i zbierała jopy od sąsiadów, że po co to karmi, że niech przegania, bo będzie takie siedzieć, sikać na wycieraczki, żebrać o jedzenie i wyć po nocach....a potem szli do domu brali na kolana swojego psiaka i głaskali świadomi lub nie, że są zwykłymi hipokrytami......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']dziś dowiedziałam się jak i gdzie ją porzucili.....w lesie na rozjeździe zatrzymało się małżeństwo z kilkunastoletnim synem, Honda na katowickich numerach....chłopak wyszedł z auta i poszedł z Suzi niby na spacer...a po chwili wracał już sam ze smyczą w ręce.....Suzanka to grzeczna i wytresowana dziewczynka, mówisz siad- siada, mówisz daj łapkę - daje, powiedział zostań....ZOSTAŁA....
chwile później już biegała pod blokami

dziś pani w mięsnym zgadała się z mama o Suzi....bardzo się ucieszyła ze Suzi poszła do cioci...pani mówi, że ja dokarmiała i zbierała jopy od sąsiadów, że po co to karmi, że niech przegania, bo będzie takie siedzieć, sikać na wycieraczki, żebrać o jedzenie i wyć po nocach....a potem szli do domu brali na kolana swojego psiaka i głaskali świadomi lub nie, że są zwykłymi hipokrytami......[/QUOTE]
Zgłoś to gdzie trzeba, jak macie numery!!!!!! Będą mieli debile ZOSTAŃ....

Link to comment
Share on other sites

cały czas staramy się żeby zdobyć te numery....to delikatna sprawa, starsi ludzie się boją że ich będą po sądach ciągać...ale może coś wskóramy....

a kicia jest the best ( żeby nie powiedzieć the beast;)) uważnie obserwuje Bobiego, wczoraj nawet podeszła i chciała się bawić jego ogonem....ale jak zwrócił się w jej stronę to fukneła i pognała do innego pokoju...Bobi jest dobrym materiałem szkoleniowym dla kociaków bo nie zwraca na nie w ogóle uwagi...

Link to comment
Share on other sites

Suzi świetnie...szczeka na wszystkich już się pewnie czuje.....wujek jej zasponsorował smycz i obróżkę..są bardzo z z niej zadowoleni....ma regularnie co 3 godzinki długi spacer ..pierwszy o 6 rano... już się normalnie załatwia bo wcześniej nie umiała....robiła wszystko w biegu, nie umiał stanąć i się załatwić tylko kroczyła kilka metrów...wujek mówi ze widocznie jej byli właściciele nie mieli czasu żeby przystanąć jak ona robiła kupkę i wszystko bidulka na szybciocha musiała i tak jej zostało...ale już sie wyluzowała i jest git....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Ode mnie zaraz poleci kolejne 20 zł, jednorazowo. Przeznaczcie na co uważacie. Jeśli ktoś podejmie się stworzenia bazarku, żeby uzbierać na sterylkę, to ja wspomogę fantami. Sama niestety jestem tuman i nie potrafię:placz:[/QUOTE]

Wspomogę choć fotkami fantów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...