Jump to content
Dogomania

Irvette

Members
 • Content Count

  675
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Irvette

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Benia ostatnoi zalapała się na szkolenie, o czym mi pewna Bardzo Dobrze Poinformowana Osoba pośpiesznie doniosła. Benia ćwiczyła siad, zostań, pewnie jeszcvze inne konendy też
 2. dziękujemy za firmówkę :) Benia przechodzi przez tunel i przeskakuje hopki. SAMA z własnej woli. Bez pomocy/sugestii/ wskazówek opkiekuna. A jak y ni ostatnio bzam to spodobala sie 3 osobom.
 3. Dzisiaj Benię znalazłam :) Chodzi przy nodze nie ciągnąc :) Muszę znaleźć tego kto ją tego nauczył :) Poza spacerkiem w sporej grupie:z Chudym, Teddym, Edim, poskakała trochę i przechodzła przez tunel. Jak dotrą zdjęcia to wstawię. Czy mogę prosić o wizytówkę???
 4. dzięki za informacje :) Komu wysłać opis Chudego 536/14 ? (od Ani)? albo tutaj wstawię narazie.... (pisownia org., nawiasy z pytajnikami moje) ***************Opis Chudego -gościnnie*********** Patrzysz: ślad po złamanym ogonie, "postawa przywódcy" , obroża z ćwiekami, słyszysz: donośny głos. Myślisz: rozrabiaka. Jeśli jednak zechcesz spojrzeć na niego jeszcze raz możesz dostrzec troszkę więcej: że na spacerze jest świetnym kompanem, bardzoładnie chodzi przy nodze, żywy, (nie lepiej : żywiołowy?), ciekawy wszystkiego co na około (dookoła?) niego, (szczególnie jeśli są to parówki :)
 5. dzisiaj jak przyszłam Beni nie było w boksie. Na stronie schronu jest. Maciaszku, nie masz jej na liście adoptowanych? (628/14)Czy muszę p. Ani zapytać czy poszła do domu czy ktoś mi ją wziął na spacerek?
 6. maciaszek, aniah ------- opis gotowy, przepraszan za to czekanie. Z moich poufnych ninformacji wynika że Benia zaczęła się ładnie skupiać , łatwo sdię uczy, skakała przez hopki i chodziła przez tunel. I chyba jewj się to spodobało skoro potem robiła to sama bez sugestii opiekunki.
 7. aniah -Myślę że dopiszemy to co BlauPanda napisała, a potem chyba uznamy opis za na razie gotowy. Jak saię coś bardzo zmieni to i tak trzeba będzie nowy pisać. azalia- jeśli masz czas chętnie przymiemy ogłoszeniową pomoc. W sobotę Benia Była z 4 innymi psiakami na Borkach. Wzięla jednak przykład z kolegi aby poszczekać trochę na "obcego". Wróciłyśmy i cała banda poszła szaleć na tor do agility. Benia nie jest zazdrosna o parówki. Wodą (był, jak na pażdziernik, upał) i opiekunką też się podzieli. Widać było po spacerku że trochę się zmęczyła bo w ogóle nie ciągnęlą na smyczy. Do stars
 8. A dzisiaj Siwek był ze mną. Z boksu wyskoczył i biegał po pawilonieale udało mi się go złapać. Poszliśmy do lasu ze Zgredkiem i jakąś sunią, Siwek jako weteran mógł pobiegać luzem, (wraca na zawolanie), pod koniec ścieżki dostałam telefon że na Siwka ktoś czeka. Siwek pokazał: siad, waruj, łapa, druga, poproś, obrót oraz powrót po przywołaniu (wracał, pomimo innych psów). Państwo powiedzieli że się jeszcze zastanowią a my poszliśmy na wybieg. siwek skakał przez kółko i hopki, przechodził przez tunel, slalom i huśtawkę. (bezproblemowo) (chciałam uczyć Wiliego). Pod koniec jeszcze zaczęły się ws
 9. Benia była dzisikaj u psiego fryzjera. Została wykąpana, wróciła odmieniona, nie poznałam jej. Sierść ma teraz błyszczącą, zniknęły kołtuny, dredy. Podobno trochę się bała ale o szczególy pytajcie BlauPanda. Aż szkoda że nie mamy zdjęć zaraz po przyjściu do schronu.
 10. na razie dalam tel, mail się skasowałm z systemu, chyba pora na nowy.......
 11. http://www.dogomania.com/forum/topic/143125-benia-szuka-swojego-miejsca-na-ziemi/
 12. Benia to 4 letnia suczka średniej wielkości (35 -40 cm w kłębie), Sierść średniej długości,, wymaga wyczesania, psinka zniosłaby to na pewno spokojnie gdyby nie to że na razie są tam kołtuny więc odsuwała się. W sobotę chyba pójdzie do psiego fryzjera, jak nie to będę potrzebowała kogoś do pomocy przy ich wycięciu. Spokojna , zrównoważona, raczejj nie ciągnie na smyczy, przyjażnie nastawiona do ludzi i innych psów. Daje się brać na rece umie siad, daje łapę, najczęściej wraca na zawołanie. Wydaje się nie wymagać dużej uilosći ruchu. Trochę boi się ruchu ulicznego, potrzebuje czasu na zauważe
 13. Ja byłam w szoku że te psiaki po tylu godzinach na słońcu jeszcze mniały siłę cokolwiek pokazać. Na następne zawody zabieramy koc dla opiekunów :) (ale mam nadzieję że Siwek będzie wtedy już w domu )
×
×
 • Create New...