Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

Podnoszę PIĘKNOTKĘ ;)

Astusiu całus na dobranoc :buzi: :calus:

Ale z niej aktorka ;)

[IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6451/zdjcie048pp0.jpg[/IMG]

To wygląda zupełnie jak kadr z filmu :loveu:
[IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1536/zdjcie049zt1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!

Widzę że Asta jest juz w nowym dt i bardzo mi sie podobją zdjęcia. Nie ma porówniania z tym jak wyglądała miesąc temu jak ją znalazłem. Z tym płaszczem to ciekawa sprawa bo u mnie w koszyczy wyscieliłem jej tez stary płaszcz z futrzanym korzuszkiem. Widocznie sobie przez to płaszcze polubiła. :lol:

Siwucha, jezeli powstaną koszty za weterynarza to chętnie mogę je pokryc. Czuję się zobowiązany do dalszej pomocy dla Asty. Znalazłem ją, przygarnołem i teraz chciałbym dalej pomagać. Prosze mi wysłac numer konta wraz ze zdjęciem pokwitowania za leczenie Asty i ja pokryje koszty.

Mam nadzieję że znajdzie szybo dorby dom ale zyczył bym Ascie aby juz u ciebie mogła zostać.:razz: Tak dobrze (leżenie na łózku) to nawet u mnie nie miała. :lol:

Pozdrawiam!

Adam

Link to comment
Share on other sites

oh ja wiem ze jest to wspaniala suczka, widze ja teraz dosc czesto-ale naprawde nie zdecyduje sie na jej zatrzymanie,w koncu pies nie jest zabawka na poare miesiecy , dom tymczasowy bez problemu,ale im dluzej tym trudniej:oops: -dlatego naprawde zrobcie co mozecie:placz: . ps. nie wiedziec czemu zaczela przynosic swoja miske z woda na kanape-wylewajac po droce polowe zawartosci-chyba wygodna jest i nie chce jej sie chodzic ciagle:)

Link to comment
Share on other sites

tak wogole chaial bardzo podziekowac wszytskim za pomoc<tekila-to bardzo milo z twojej strony>:) u weterynarza jeszcze nie bylam, wybieramy sie pt wiec wtedy bedzie cos wiecej wiadomo o stanie jej zdrowia. Troche pipiskuje-nie wiem czemu-czy chce tylko zeby ja glaskac czy chodzi o cos wiecej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siwucha'] ps. nie wiedziec czemu zaczela przynosic swoja miske z woda na kanape-wylewajac po droce polowe zawartosci-chyba wygodna jest i nie chce jej sie chodzic ciagle:)[/quote]

Ot mała gosposia :lol: Albo ona bardzo potrzebuje czegoś już stałego i właśnie tak sobie organizuje najpierw na małej przestrzeni :oops: ;)

A z popiskiwaniem to mam nadzieję, że to "tylko" tęsknota za ludźmi u których już znalazła pomoc i myślała, że to dom, mam nadzieję, że nic jej nie jest - a ona je bez problemów - nic nie widać aby ją te dziąsła jeszcze bolały ?

Podnoszę niunię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ksera']Nr do p. Adama jest na aucki Allegro. Jak sunia trochę odetchnie to może ją do "Kundla..." weźmiesz, postaram się jakieś miejsce załatwić.[/quote]
Ksera czy Twoja "oferta" jest nadal aktualna?? czy byłaby mozliwość wziąć Astę do programu??
[quote name='sugarr']
Jest agresywna tylko do innych psow, taka juz jest i tyle, moze to ten stres, tego nie wiemy i pewnie predko sie nie dowiemy.
[/quote]
Opinia, że jest agresywna do psób jest przesadzona, siwucha mi mówiła, że na spacerze ostatnio się obwąchała z jakąś sunią... bez scen. Gdy psy na nią szczekają (tego byłam świadkiem) to wtedy piszczy, jakby ze strachu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']
Opinia, że jest agresywna do psób jest przesadzona, siwucha mi mówiła, że na spacerze ostatnio się obwąchała z jakąś sunią... bez scen. Gdy psy na nią szczekają (tego byłam świadkiem) to wtedy piszczy, jakby ze strachu.[/quote]
Hmm to nie wiem, moze sunia jej spasowala akurat, a moze sunie ode mnie z bloku jej NIE spasowaly, bo przeciez ja bym o niej 'negatywnych' rzeczy nie pisala i nie 'psula opinii' gdyby tak naprawde nie bylo... Piszczala tez, zawsze gdy widziala innego psa, ale potem zaczynala warczec dziwnie w sumie, ale to nie byly zadne ataki ani nic takiego, po prostu przyjaznie nie byla nastawiona. Po prostu z dosc duzej odleglosci jezyla sie na wiekszosc psow, ktore minelysmy na spacerach wliczajac szczeniaka owczarka niemieckiego
W kazdym razie klopotliwe to nie jest, tylko dom bez innych psow potrzebny - tak czy innaczej

Link to comment
Share on other sites

jezeli chodzi o bol dziasel-mysle ze pipiskiwanie raczej nie ma z tym nic wspolnego-je bez problmow praktycznie wszytsko co dostaje, jesli chodzi o inne psy- faktycznie obwachiwala sunie ostatnio, i na nia wogole nie szczeka...czasem szczeka na inne psy-ale ze nie mialam nigdy stycznosci wiekszej z psem nie wiem czy to z checi zabawy czy z agresji, jesli sie ja wtedy poglaszcze i przytuli przestaje sie wyrywac popiskuje i na tym sie konczy....

Link to comment
Share on other sites

Asta juz jest:
[URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23529&id_kat=12[/URL]
[URL]http://dogs.pl/ogloszenia/oddam.php3[/URL]
ale na psy.pl nie pamiętam jak się kiedys logowałam a mówi mi, że mój mail już jest... jest ktoś zarejestrowany, albo może się zarejestować??

sugarr ja nie mówie, że źle dla suni chcesz... ale taka opinia jest bardzo krzywdzaca, to taka łatka "agresywny dla psów" siwucha mówi, że ma humorki, ale się nie rzuca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Hm, no wlasnie nie chcialam zeby jej taka etykietka po moich wypowiedziach zostala 'agresywny pies'
Moze ja sie nie znam na zachowaniach psow, wiec juz nic nie mowie. Teraz wy ja macie to oceniajcie :D[/quote]
sugarr ale Ciebie prosze o plakaty, bo ja nie mam jak drukowac :/ i nie na drzewach bo pada i jak nie jest laserowy wydruk to zmywa... ale do lecznic, sklepów zoologicznych... :modla: :modla: :modla:
Asta może być u siwuchy jeszcze dwa tyg to naprawde nie jest już dużo czasu...

Link to comment
Share on other sites

i ja podnoszę małą...
Przyznam się szczezrze, zę po tych pierwszych zdjęciach myślałam, ze to psiak z typu tych używanych do walk. Ale te zdjęcia wkeljone oststnio pokazują ze to zupełnie inny pies ....
Tak czy siak jest kofana i śliczna :)
I oby jej sie poszczęściło ...

Link to comment
Share on other sites

Mnie sunia wydaje się zupełnie normalną sunią - ona jest na tyle "mieszanką", że cechy jakichkolwiek ras mają bardzo niewiele do gadania - ja miałam sunię przypominającą pudelpointera - troszkę coś tam się odzywało w niej z psa myśliwskiego co tylko dodawało jej uroku bo efektów jej "polowań" ze świecą szukać :candle: :lol:

Ja myślę, że sunia reaguje bardzo typowo dla suń które wielokrotnie miały małe i były po prostu poniewierane i przez psy i przez ludzi :-( Podobnie było z moją sunią która zanim trafiła do mnie miała prawdopodobnie co cieczkę małe i moja sunia też okazywała niechęć innym psom a szczególnie suczkom - z czasem to złagodniało.

Astusia już obwąchała się na spokojnie z inną sunią to znaczy, że bardzo szybko "leczą" się u niej urazy, moja sunia to dopiero lata musiały upłynąć aby przyjaźnie zaczęła być nastawiona do innych suniek :p

Astusia jest ŚLICZNIUTKA :loveu: - FAJNIE by było ją dać do tego programu :oops: - wypróbowując wcześniej jak się może zachować.

PIĘKNA Asto do góry !!!

Link to comment
Share on other sites

Przypominam też na tej stronie Astusię :loveu:

Czy można by było o to zdjęcie prosić w poziomie :oops:

ŚLICZNA jest tutaj :loveu:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/4015/1ug7.jpg[/IMG][/URL]

A na tym widać, że to KOCHANY "po prostu" piesek :iloveyou:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6770/4rj6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...