Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']
Buhahaha. I zbyt głupia, [B]w końcu znasz się dobrze z maryg, więc nie możesz być mądra[/B] :diabloti: Pocieszaj się.
[/QUOTE]
Ty, siostra - nie przeginaj :mad: Ale w sumie to by wyjaśniało głupote Joy :evil_lol:
[quote name='(:Buńka:)']ahahahha przy Batonie mój poziom głupoty wzrósł czterokrotnie :evil_lol:[/QUOTE]
No dzięki... i ty przeciwko mnie :-( Idę się powiesić... :grab:

Co do biologi i chemii - u mnie nauczycielki zaszalały... na ten rok mam kupić 4 książki do biologi i 4 do chemii :roll:

Link to comment
Share on other sites

hy hy hy a ja w tym roku jedyną książką jaką zakupię będzie książka od WOSu xD Wszystkie inne to te z poprzedniego roku :multi: I tak naprawdę to pierwszy rok gdzie nie kupuję praktycznie nic... Aż dziwnie sie z tym czuje :D Bo zawsze końcem sierpnia zaczynało się chodzenie po księgarniach a w tym roku spokój:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Odpiszę jutro. Przyszłam tylko ogłosić swój zgon. Dzisiaj z medycznego pktu widzenia powinnam nie żyć, bo mam tak niską temperaturę, że siedzę po trylionem koców i się trzęsę jak osika... i do tego mam zimne ciało jak trup - wszyscy to mówią jak mnie dotykają. Także ten... do jutra, może będę się czuła lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Odpiszę jutro. Przyszłam tylko ogłosić swój zgon. Dzisiaj z medycznego pktu widzenia powinnam nie żyć, bo mam tak niską temperaturę, że siedzę po trylionem koców i się trzęsę jak osika... i do tego mam zimne ciało jak trup - wszyscy to mówią jak mnie dotykają. Także ten... do jutra, może będę się czuła lepiej.[/QUOTE]
Zdrowiej ;) Poczekamy aż zmartwychwstaniesz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ty, siostra - nie przeginaj :mad: Ale w sumie to by wyjaśniało głupote Joy :evil_lol:

Co do biologi i chemii - u mnie nauczycielki zaszalały... na ten rok mam kupić 4 książki do biologi i 4 do chemii :roll:[/QUOTE]
Sama przyznałaś, że jesteś głupia. Ja tylko powtarzam za Tobą :eviltong:
Przynajmniej wiesz, że im się chce. A my dostaliśmy babkę z biologii, którą niektórych miała już okazję "uczyć". Jej lekcje polegają na zniechęceniu do biologii, totalny lajt, nuda, bo ta przez większość lekcji siada pod oknem i się gapi gdzieś w horyzont :roll: Z kolei babka od wosu nie ma żadnej wiedzy. Każe przepisywać nam repetytorium do wosu, a najlepsze jest to, że gdy posiadamy wiedzę sprzeczną z tą z repetytorium, to mimo przytoczenia różnych źródeł, które naszą wiedzę potwierdzają, babka tylko się obraża i mówi, że to nieprawda. Brak jej argumentów na potwierdzenie racji swojego repetytorium, uważa że ono nie zawiera błędów, nawet jeśli są widoczne gołym okiem :roll:
A matma... hahaha, opowiadałam Wam o tym pożal się Boże profesorze już w ubiegłym roku. On w tej szkole siedzi tylko dlatego, że jest to znajomy znajomego dyrektora, to nic, że żadna uczona przez niego klasa od tych kilkunastu lat odkąd on wykłada, nie zdała matury z matmy. I tak hitem było jak na pierwszej lekcji w I klasie zadał pytanie jak wygląda teraz matura z matmy. I był zdziwiony, że ona nie jest razem z przedmiotami przyrodniczymi :shake:

[quote name='rashelek']Faktycznie coś Ci słabo ostrzy ten aparat, mój poprzedni pod koniec też już nie łapał w ogóle ostrości i bardzo szybko się rozładowywał. Chyba pora pomyśleć o nowym ;)
A suczydełko świetne, kiedy będzie u Ciebie? :loveu:[/QUOTE]
O to to. Nie ostrzy. A rozładowuje się jak durny. Pięc pstryków i dzisiaj ostatnia krecha. Myśleć myślę od dawna, ale jak to bywa: gorzej z realizacją. Mam obiecany nowy sprzęt na 18, czyli dopiero za rok. Pozdrawiam :eviltong:
Kiedy tylko znajdzie się transport. Niby niedaleko, ale ciężko z transportem. Na razie przebywa na płatnym DT, bez człowieka, tylko jedzenie dostaje... no i fajnie jakby do mnie trafiła jak najszybciej. Roboczo dostała imię Pola - bo została znaleziona całkiem wygłodniała, wystraszona i zziębnięta na polach, komuś się znudziła.

[quote name='Mada95']W każdej książce inny dział? Czy co?:crazyeye:[/QUOTE]
Ej, wcale że nie. Ja mam już na liście książek z biologii do przygotowan do matury "tylko" 8książek, w tym kilka jedno wydawnictwo lub autor, no ale to i tak nie wszystkie książki :loveu:

[quote name='(:Buńka:)']hy hy hy a ja w tym roku jedyną książką jaką zakupię będzie książka od WOSu xD Wszystkie inne to te z poprzedniego roku :multi: I tak naprawdę to pierwszy rok gdzie nie kupuję praktycznie nic... Aż dziwnie sie z tym czuje :D Bo zawsze końcem sierpnia zaczynało się chodzenie po księgarniach a w tym roku spokój:loveu:[/QUOTE]
Ja też ma te z poprzedniego roku, nie zdążyliśmy z materiałem:
Z matmy (jakoś mnie to nie dziwi :diabloti:), z polskiego, jęz. ang i niemieckiego. Z wosu też nie zdążyliśmy, ale chyba myślała, że sami przerobimy podręcznik, tzn. 2działy na wakacjach, hahaha.
Muszę kupić tylko książki z biologii, niemieckiego (mimo wszystko kazała kupić), HiSu.
Bo łacinę mamy na 3lata.

[quote name='marta1624']Ale ślicznotka :loveu:[/QUOTE]
Wygląda na fajną, ciekawe tylko na jak dużą młoda wyrośnie

[quote name='marta1624']Zdrowiej ;) Poczekamy aż zmartwychwstaniesz :D[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']zdrówka życzymy :lol: walnij se groka , od razu podniesie Ci temperaturę :lol:[/QUOTE]

[quote name='(:Buńka:)']seta z pieprzem i od razu ci się cieplej zrobi :evil_lol: Sprawdzone :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Yuki_']Też poczekam :evil_lol:

Zdrowiej Ty$ ;)[/QUOTE]

[quote name='marta1624']Hejka Ty$ jak zdrówko? ;)[/QUOTE]
Hej. A trochę lepiej. Tzn. faszeruje się mniejszą porcją leków, bo to wkurzające jest, że nie wiesz co robisz, co mówisz, a do tego śpisz na stojąco. Choć mimo wszystko dzisiaj gadałam przez telefon, nawet coś ustaliłam, a dopiero po skończeniu rozmowy dochodziłam do tego, co ja powiedziałam... i ten trochę nakłamałam, teraz muszę to odkręcić :evil_lol:. Ale tak ogólnie temperatura w końcu wraca do normy, a ja nie siedzę pod toną koców. Tylko mam na sobie ciepły sweterek i nie jest mi zimno :multi: Wspaniałe to uczucie. Tak czy inaczej mam areszt domowy od babci, a rodziców nie ma jeszcze... ja nie wiem jak wyjdę dziś na spotkanie harcerskie. Jest służbowe, ale mimo to babcia nie chce mnie puścić. Chyba ucieknę oknem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przyłapane wczoraj w nocy. Zrzuciły z krzesła i zrobiły sobie legowisko :loveu:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xnF8T6HY5zs/U_3WYVcCk4I/AAAAAAAADag/zxPBLld7ps0/w756-h567-no/DSC_0010.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gpsp-0fqJ4s/U_3WWYfdgzI/AAAAAAAADaU/4aUzGexMwCA/w756-h567-no/DSC_0013.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VNXpkyAfquo/U_3WXGTJAVI/AAAAAAAADaY/KR_gButBEM8/w756-h567-no/DSC_0015.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E_WA7Yjc2M4/U_3Wc3y3GHI/AAAAAAAADaw/PR-8tAGXFgs/w756-h567-no/DSC_0017.jpg[/IMG]

Filip wykorzystał chwilę i mrucząc, powoli władowywał się na kolana:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ShWXxmcFv3o/U_3WcHX1vmI/AAAAAAAADao/A0pVFfyo6sU/w756-h567-no/DSC_0024.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nuE4MbAHp1w/U_3WfKiR6KI/AAAAAAAADa4/1hZYYKUDXlQ/w756-h567-no/DSC_0028.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RftwIgXQpsI/U_3Wg_pRe0I/AAAAAAAADbA/Lli1iI3xsM4/w425-h567-no/DSC_0033.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XbtKupliswc/U_3Wj9OADYI/AAAAAAAADbI/bj2kawiYua8/w425-h567-no/DSC_0035.jpg[/IMG]

:siara:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-G1AzVuRuT4U/U_3WlzSOjHI/AAAAAAAADbQ/-l-Uod3-_H4/w425-h567-no/DSC_0039.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Uciekanie oknem.... :D A kociaki słodziutkie :loveu:[/QUOTE]
Hyhy :D zdesperowany zrobi wszystko.
Ale jaką demolkę robią. Tak btw. choć to dziwnie może zabrzmi... Filip śpi ze mną (i bez podtekstów proszę) Tuuuli, mruczy i albo śpi całą noc ze mną, albo złazi po paru godzinach. :loveu: słodko.

[quote name='magdabroy']Z braku czasu, piszę tylko "cześć" :)[/QUOTE]
O, wróciłaś! :D

[quote name='Mada95']ale uciekać na harcerstwo:roll:

jakie pomysłowe kociaki:loveu: Ciekawe czy mój Fretek też taki będzie :p[/QUOTE]
To już jest uzaleznienie ;p.
Nie no, jak się pełni jakąś funkcję to nie ma, że boli. Na szczęście ostatecznie wyszło na moje: czyli poustalałyśmy wszystko przez skajpaja.

Hahaha, pewnie tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Na momencik ;)
Już znikam i pewnie jutro znowu nie będę miała czasu :([/QUOTE]
Ajajaj, to niedobrze :( Tęsknimy :(

[quote name='marta1624']Jakby kociaki nie broiły to byś o nich zapomniała :D[/QUOTE]
Właśnie Filip ukradł... kluczyk. Będzie ślusarzem? ;)

Pies nie był dwa dni na spacerze. Wyje pod oknem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...