Jump to content
Dogomania

Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

musze zrobić Off topic...widzę Marko- zieloną wstążeczką...właśnie włączy lam TVP 3 - jestem załamana siłą argumehntów Augustowian, które brzmią :

-barbarzyńcy ( o ekologach )
-kogo obchodzą jakieś kwiatki
-zakochajmy się najlepiej w tym swiecie
-mordercy ( o ekologach )
-zabić jak psów
- śmierdziele, brudasy do domu

Obudźcie mnie.... :-(

Link to comment
Share on other sites

Huzi skacz na górę !!!

[quote name='carolinascotties']musze zrobić Off topic...widzę Marko- zieloną wstążeczką...właśnie włączy lam TVP 3 - jestem załamana siłą argumehntów Augustowian, które brzmią :

-barbarzyńcy ( o ekologach )
-kogo obchodzą jakieś kwiatki
-zakochajmy się najlepiej w tym swiecie
-mordercy ( o ekologach )
-zabić jak psów
- śmierdziele, brudasy do domu

Obudźcie mnie.... :-([/quote]Przytłaczające .............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']musze zrobić Off topic...widzę Marko- zieloną wstążeczką...właśnie włączy lam TVP 3 - jestem załamana siłą argumehntów Augustowian, które brzmią :

-barbarzyńcy ( o ekologach )
-kogo obchodzą jakieś kwiatki
-zakochajmy się najlepiej w tym swiecie
-mordercy ( o ekologach )
-zabić jak psów
- śmierdziele, brudasy do domu

Obudźcie mnie.... :-([/quote]
Widziałam to i byłam przerażona... barbarzyński, prymitywny tłum, emanujący ślepą agresją - nasunęło mi się skojarzenie prymitywnej gawiedzi skandującej przed stosem płonącej czarownicy :shake:

Z podobnych przyczyn psy w polskich schroniskach żyją tak jak żyją - bo jeśli ktokolwiek się za nimi wstawi - to natychmiast tacy "mądrzejsi" podnoszą krzyk - [I]"kundlami się zajmujecie?!! a dzieci?! a emeryci?!" -[/I] i dalej celbrujemy tą cywilizację prymitywnego niszczenia...
Mnie osobiście przeraża to ludzkie poczucie wyższości nad wszystkim innym co żywe, tłumaczone biblijnym "przejęciem ziemi we władanie" - mam wrażenie, że Pan Bóg popełnił tu poważny błąd kompetencyjny... :razz:

[SIZE=1](i tak podniosłam temat Huzara kontynuując off`a ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przykre, że ci katolicy w polskim, zacofanym wydaniu, wyma****ący krzyżami przeciw chronieniu doliny Rospudy nie pamiętają (a może nawet nie wiedzą, bo ksiądz na ambonie nigdy nie wspomniał :shake:, a to jedyna droga pozyskiwania wiedzy wszelakiej :p ) o św. Franciszku i jego wołaniu o miłość i szacunek dla "braci naszych mniejszych". Łatwiej jest wywrzaskiwać swoją nienawiść do świata zasłaniając się krucyfiksem, niż odnaleźć w sobie niełatwą miłość do wszystkiego, co otacza :-( .

A Huzara - mojego ulubieńca :) - oczywiście podnoszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jnk']Przykre, że ci katolicy w polskim, zacofanym wydaniu, wyma****ący krzyżami przeciw chronieniu doliny Rospudy nie pamiętają (a może nawet nie wiedzą, bo ksiądz na ambonie nigdy nie wspomniał :shake:, a to jedyna droga pozyskiwania wiedzy wszelakiej :p ) o św. Franciszku i jego wołaniu o miłość i szacunek dla "braci naszych mniejszych". Łatwiej jest wywrzaskiwać swoją nienawiść do świata zasłaniając się krucyfiksem, niż odnaleźć w sobie niełatwą miłość do wszystkiego, co otacza :-( .

[/quote]

nic dodać , nic ująć.... ech zapyziała mentalność.... zbiera mi się czasem płacz z bezsilności jak coś takiego widze.. z drugiej strony - ja po tym społeczeństwie niczego już sie nie spodziewam szczególnie dobrego....
Napiszcie w tytule watku na których stronach zdjecia są - bo on ma takie śliczne niektóre... Biedny Huzarek, ja bym go pokochała[SIZE=1]... tylko miejsca juz nei mam na kolejnego samca:-( [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam dziś takie przemyślenia na temat Huzara:
*pręgowana sierść -> bokser
*uwielbia być z człowiekiem -> bokser
*wybucha radością na widok człowieka -> bokser
*bardzo smutnieje, gdy człowiek znika -> bokser
*wyższość człowieka nad przysmakami (no chyba, że się bawi przysmakiem z człowiekiem) -> bokser
*te zamarzone oczka -> bokser
*bardzo pojemny, szybkopojmujący rozumek -> nikt inny, TYLKO bokser
*problemy z oczami -> bokser

z tego wynika, że Huzar jest wyrośniętym bokserem z tych bokserów o dłuższych pyszczkach ;)

a co do Rozpudy - jak nie wiadom o co chodzi, to chodzi o pieniądze... komuś zależy i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Huzarku przebiegnij się jeszcze :Dog_run:

[quote name='Bodziulka']A ja miałam dziś takie przemyślenia na temat Huzara:
*pręgowana sierść -> bokser
*uwielbia być z człowiekiem -> bokser
*wybucha radością na widok człowieka -> bokser
*bardzo smutnieje, gdy człowiek znika -> bokser
*wyższość człowieka nad przysmakami (no chyba, że się bawi przysmakiem z człowiekiem) -> bokser
*te zamarzone oczka -> bokser
*bardzo pojemny, szybkopojmujący rozumek -> nikt inny, TYLKO bokser
*problemy z oczami -> bokser

z tego wynika, że Huzar jest wyrośniętym bokserem z tych bokserów o dłuższych pyszczkach ;)

a co do Rozpudy - jak nie wiadom o co chodzi, to chodzi o pieniądze... komuś zależy i tyle ;)[/quote]He he, takie przemyślenia pewnie by mógł mieć, każdy miłośnik jakiejś rasy...
No może łatwiej jest Huzara przyrównać do boksera niż powiedzmy westi chociaż :hmmmm: to też średnio łatwe jest -> Jak dobrze, że ludzie (niestety tylko niektórzy) mają fantazję, bo byłoby już całkiem szaro i buro na tym świecie :lol:

Tak czy siak - Przepiękny z Niego pies :loveu: i aż dziw bierze, że tyle czeka :shake:

Ale z jednym zgodzić się tu nie można - błąd jest w tekście, bo powinno być :
*bardzo pojemny, szybkopojmujący rozumek -> nikt inny, TYLKO [B]PIES [/B]- w innych podpunktach też [B] :razz:[/B]

A co do 2 tematu to faktycznie zawsze chodzi o pieniądze :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jnk']Przykre, że ci katolicy w polskim, zacofanym wydaniu, wyma****ący krzyżami przeciw chronieniu doliny Rospudy nie pamiętają (a może nawet nie wiedzą, bo ksiądz na ambonie nigdy nie wspomniał :shake:, a to jedyna droga pozyskiwania wiedzy wszelakiej :p ) o św. Franciszku i jego wołaniu o miłość i szacunek dla "braci naszych mniejszych". Łatwiej jest wywrzaskiwać swoją nienawiść do świata zasłaniając się krucyfiksem, niż odnaleźć w sobie niełatwą miłość do wszystkiego, co otacza :-( .

A Huzara - mojego ulubieńca :) - oczywiście podnoszę.[/quote]


"Zaprawde godnym i sprawiedliwym
Slusznym i zbawiennym jest
Zeby czlowiek
W zyciu onym
Sprawiedliwym
Byl i godnym

Zeby czlowiek
Byl czlowiekiem
Szumi w lesie
Wiatr z oblokow
Warkocz plecie
I tego trzymac sie trzeba"
Edward Stachura "Prefacja" (fragment)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']Widziałam to i byłam przerażona... barbarzyński, prymitywny tłum, emanujący ślepą agresją - nasunęło mi się skojarzenie prymitywnej gawiedzi skandującej przed stosem płonącej czarownicy :shake:

Z podobnych przyczyn psy w polskich schroniskach żyją tak jak żyją - bo jeśli ktokolwiek się za nimi wstawi - to natychmiast tacy "mądrzejsi" podnoszą krzyk - [I]"kundlami się zajmujecie?!! a dzieci?! a emeryci?!" -[/I] i dalej celbrujemy tą cywilizację prymitywnego niszczenia...
Mnie osobiście przeraża to ludzkie poczucie wyższości nad wszystkim innym co żywe, tłumaczone biblijnym "przejęciem ziemi we władanie" - mam wrażenie, że Pan Bóg popełnił tu poważny błąd kompetencyjny... :razz:

[SIZE=1](i tak podniosłam temat Huzara kontynuując off`a ;)[/SIZE][/quote]

"Slugami Boze jestesmy Twymi w grobach,
Bo praw za zycia rownych nie ma.
...........................
Czy placzesz tam ?
Nikt sie nie dowie czlowieku.
Czy placzesz tam?
A moze drwisz ?
Z tego co wiem to robakow mrowie
Tanczy , klaszczac w dlonie,
Powoli zjada cie."

Roman Kostrzewski/Kat "Robak" (fragment)

Link to comment
Share on other sites

No to kontynuując wątek poetycki - tyle, że może "bliżej" Huzara:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Azorkowe/Huzar/Huzar24.jpg[/IMG]

[I]"Przytul mnie. Przytul.
Narysuj mi chmury-baranki
namaluj mi łąki zielone
wytnij z kolorowanki..." [/I]

[LEFT][SIZE=1](fragment wiersza A.Wojeckiej)

* * *

[SIZE=2]PS. Może ktoś ma coś jeszcze o tęsknocie czy samotności? - napiszcie, dla Huzara :loveu:[/SIZE]
[/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi." i chyba tak właśnie jest z tymi wszystkimi adopcjami przypadków, według niektórych, "beznadziejnych", a historia Azorkowców już pokazała, że w końcu przychodzi taki, co nie wie, albo nie chce wiedzieć, że się nie da ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...