Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

[quote name='Agata Balu']Acha, a pismo do mediów niech wymyśli ARKA. Jest bardziej medialną osobą niż ja ;-)
Prawdę mówiąc wydaje mi sie, ze powinno byc krótkie. Cos w rodzaju:

Spłeczność internetowa Forum Dogomania w dniu tym a tym "złoży na ręce Prezydenta"/"złoży w Kancelarii Prezydenta" petycję W SPRAWIE ZMIAN USTAWODAWSTWA DOTYCZACEGO ZWIERZĄT DOMOWYCH (psiakość te domowe to niezbyt szczęśliwy tytuł , no ale stało się).
Wolontariusze Dogomanii, poruszeni kolejnym bestialskim i bezsensownym zabiciem psa zebrali pod ta petycją ponad 90 tys. podpisów.

W załączeniu kopia wydruku petycji podpisywanej drogą elektroniczną.

[/quote]

no i co? Arka wymyśli? albo może tylko oceni lub zmodyfikuje propozycję Agaty Balu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata Balu']Może uda sie mi dzisiaj pójść wcześniej spać. Wydaje mi się, że emocje już opadły :-)[/quote]

dobrze by było zamknąć dzisiaj ustalenia. Spanie spaniem ale zwierzaki czekają na pomoc na innych wątkach a my sie tu pimpkamy z ta petycją :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie moge przestać. Co za namolna baba ze mnie!
Rozumiem, ze częściowo skład "delegacji" jest ustalony. Dwa pewniaki to Geenevil i Kacha_wawa (dwie baby - przydałby sie chłop). Proponuję jako 3 osobę medara . Ma dwie zalety: jest chłopem :-) i jest z Fundacji - która jak by nie było jednak troche pracy w petycje włożyła.
Kto jest za?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Własnie o to chodzi - ODPOWIEDNIM! Odpowiednim organem w tej sprawie są władze ustawodawcze, a nie jakiś prokurator.

Tak się składa, że prezydent to też władza.
Chciałam jeszcze przypomnieć, że ta cała nagonka dotyczy propozycji złożenia petycji u prokuratora, a nie samego złożenia.
Pareę godzin mnie tu nie było i wreszcie widzę jakieś konkrety. Tak trzymać:lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Nie moge przestać. Co za namolna baba ze mnie!
Rozumiem, ze częściowo skład "delegacji" jest ustalony. Dwa pewniaki to Geenevil i Kacha_wawa (dwie baby - przydałby sie chłop). Proponuję jako 3 osobę medara . Ma dwie zalety: jest chłopem :-) i jest z Fundacji - która jak by nie było jednak troche pracy w petycje włożyła.
Kto jest za?[/quote]

może najpierw zapytajmy samego zgłoszonego czy chciałby iść.
Można uznać, że trzy punkty mamy spełnione? tzn ewentualna modyfikacja pisma do mediów jeszcze wchodzi w grę, może Arka pojawi się tu niebawem jak również i medar aby się stosownie wypowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101'][quote name='Moskva']Własnie o to chodzi - ODPOWIEDNIM! Odpowiednim organem w tej sprawie są władze ustawodawcze, a nie jakiś [B]prokurator[/B].

Tak się składa, że [B]prezydent[/B] to też władza.[/quote]

Dżsas, czytaj uwaznie!:-o
A gdzie ja napisałam, że prezydent to nie władza ustawodawcza? Zacytuj!
Nic takiego nie napisałam! Więc o co chodzi?
Czyżbyś myliła prezydenta z prokuratorem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu'][COLOR=blue]Pozwoliłam sobie zrobić szkielet pisma przewodniego do petycji. Oczywiście tylkko po to by ruszyc sprawę :-)[/COLOR]


[RIGHT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Warszawa dn.[/SIZE][/FONT][/RIGHT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Społeczność internetowego [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Forum Dogomania[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Reprezentowana przez:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tu wyliczyć osoby składające petycję[/SIZE][/FONT]



[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do Pana Prezydenta[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rzeczypospolitej Polski[/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pana Lecha Kaczyńskiego[/SIZE][/FONT][/CENTER]


[/CENTER]


[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Szanowny Panie Prezydencie,[/COLOR][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Społeczność internetowego Forum Dogomania, poruszona kolejnym bezsensownym i okrutnym zabiciem psa ( historia opisana na stronie internetowej [URL]http://ozzy.4.pl/[/URL] ) domaga się [COLOR=red]od ustawodawców(?)[/COLOR] naprawienia ustawy o ochronie zwierząt, która kolejnymi nowelizacjami została zepsuta, zaostrzenia kar za przestępstwa przeciwko zwierzętom, a także nie dopuszczania do umarzania kar za nie z powołaniem się na "niską szkodliwość społeczną".[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Prosimy także o spowodowanie by wszelkie zmiany w ustawach dotyczących dobrostanu zwierząt były szeroko konsultowane [COLOR=red]z organizacjami społecznymi, ktorych statutowym celem dzialania jest ochrona zwierząt.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W tym celu wystosowaliśmy do [COLOR=red]Pana Prezydenta[/COLOR] petycję pod którą zebraliśmy ponad 90 tysięcy podpisów[COLOR=red](dokladna liczba).[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mamy nadzieję, że Pan Prezydent, znany jako miłośnik zwierząt, zechce osobiście wspierać nasze postulaty zmian, które w niedługim czasie zostaną opracowane.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z poważaniem[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]podpisy[/SIZE][/FONT]

[COLOR=blue]No to teraz możecie dyskutować :-)[/COLOR][/quote]


A moze po plakacie dolaczyc do tego? macie jeszcze trzy plakaty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Acha, a pismo do mediów niech wymyśli ARKA. Jest bardziej medialną osobą niż ja ;-)
Prawdę mówiąc wydaje mi sie, ze powinno byc krótkie. Cos w rodzaju:

Do mediow,

[COLOR=blue]Społeczność internetowa Forum Dogomania w dniachXX,YY,ZZ.........złoży na ręce Prezydenta RP, Premiera i Ministra Sprawiedliwosci[/COLOR]
[COLOR=blue]petycję W SPRAWIE ZAOSTRZENIA i SKUTECZNEGO EGZEKWOWANIA ZAPISÓW USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT[/COLOR]

[COLOR=blue]Wolontariusze portalu Dogomania, poruszeni kolejnym bestialskim i bezsensownym zabiciem psa zebrali pod ta petycją, na terenie całej Polski, 90 tys(dokadna liczba). podpisów.[/COLOR]
[COLOR=blue]Zapraszamy Panstwa do spotkania przed tak waznym momentem wreczenia petycji.[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]W dniu xxx godz. xx(30-45 minut przed wreczaniem?)...adres kancelarii Prezydenta[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]w dniu yyy godz.yyy(30min przed) premier adre[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]w dniu zzz godz.zzz(30 min przed,minister...adres..[/COLOR]
---
[COLOR=red]www strona poswiecona historii psa Ozzie'go[/COLOR]
[COLOR=red]Pod adresem www znajduje sie rowniez elektroniczna petycji wraz z podpisami[/COLOR]

[COLOR=red]Kontakt z osobami wydelegowanymi do wreczenia petycje:[/COLOR]

[COLOR=red]imie i nazwisko tel, e-mail[/COLOR]
[COLOR=red]imie i nazwisko tel, e-mial[/COLOR]
itd.

[/quote]


No nie wiem czy dobrze...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Jesli emir, zgodnie ze slowami medara zaczal wysylac pisma do mediow, to moze niech skonczy, bo inaczej to bedzie wygladalo niepowaznie, tak siemi wydaje.

pzdr
GreenEvil[/quote]
Jakim cudem sa wysyłane pisma do mediów skoro Kancelaria Prezydenta nie wyznaczyła jeszcze terminu spotania??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Jesli emir, zgodnie ze slowami medara zaczal wysylac pisma do mediow, to moze niech skonczy, bo inaczej to bedzie wygladalo niepowaznie, tak siemi wydaje.

pzdr
GreenEvil[/quote]

przecież teraz to mają być pisma z terminem a nie ogólne o akcji. W pismie do mediów są wymienione osoby do kontaktu więc oprócz imienia i nazwiska należy podać, że np. "ciotka Green" za ramienia AFN i "Medar" - przedstawiciel Emira (oczywiście w stosownej formie, ze wszystkimi szykanami)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Jakim cudem sa wysyłane pisma do mediów skoro Kancelaria Prezydenta nie wyznaczyła jeszcze terminu spotania??[/quote]

A takim cudem, że Emir z racji swojego dawnego zawodu ( pewnie niewielu wie jakiego ;-) ), oraz dotychczasowej działalności, ma pewne kontakty w mediach. Nie były to pisma i dotyczyły ogólnego rozeznania co do ewentualnego zainteresowania tematem.

[quote name='Tweety']wszyscy wymarli? no tak, doszło do podziału pracy i konkretów to zostały niedobitki :shake:[/quote]

Dlaczego jakoś mnie to nie dziwi ??? :eviltong: . Ja już to przerabiałem. Teraz czas na kolejnych :evil_lol: .Tylko jak trzeba komuś dowalić, to robi się tłok. :zly7:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']A takim cudem, że Emir z racji swojego dawnego zawodu ( pewnie niewielu wie jakiego ;-) ), oraz dotychczasowej działalności, ma pewne kontakty w mediach. Nie były to pisma i dotyczyły ogólnego rozeznania co do ewentualnego zainteresowania tematem.



Dlaczego jakoś mnie to nie dziwi ??? :eviltong: . Ja już to przerabiałem. Teraz czas na kolejnych :evil_lol: .Tylko jak trzeba komuś dowalić, to robi się tłok. :zly7:[/quote]

Medar - była propozycja Twojego udziału w delegacji....Dowalanie było na inny temat,a Ty jestes odpowiednią osobą do przekazania petycji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...