Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Petycję mogę tylko ja wydrukowac ze strony, gdyż jest na Hasło. Do tego jest ogromna trudność z drukowaniem. ładuje sie godzinami a przy drukowaniu czase ucina tekst. Zresztą drukowane było w momencie gdy dostałam od Emir wiadomość, ze akcja zakończona a teraz sa jeszcze dodatkowe podpisy.
Nie widze innej mozliwości jak tylko zrobic z mojego wydruku ksero.
W Krakowie można zrobic ksero po 10 gr. To raptem 30 zł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']co do wysyłki ich do Wawki to jest firma In Post (konkurencja Poczty Polskiej) i u nich kosztuje grosze przesyłka;
tutaj cennik:
[URL]http://inpost.pl/index.php?act=read&cat=14[/URL][/quote]

czyli kserujemy u nas w Centkowni i wysyłamy InPostem do Warsiawki? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Asior Tweety! Jak chcecie robić ksero kiedy wydruk jest w Warszawie???
To musi kserować ktoś z Warszawy.[/quote]

[quote]Nie widze innej mozliwości jak tylko zrobic z mojego wydruku ksero.
W Krakowie można zrobic ksero po 10 gr. To raptem 30 zł!.[/quote]


a nie u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Tweety, ja jestem biedną umerytką z Krakowa. Wydrukowałam mozolnie podpisy pod petycją na moim komputerze i wysłałam do Emir. Błąd w sztuce, że nie zrobiłam dlla siebie kserokopii.
Chyba jednak najprosciej będzie gdy ktoś, kto dostanie w Warszawie komplet podpisów i tych papierowych i tych internetowych zrobi na miejscu z tych ostatnich ksero.

[B]Mam tylko nadzieję, ze nikomu do głowy nie wpadnie robic ksero z podpisów na papierze. To przestępstwo![/B]

Link to comment
Share on other sites

Zresztą dla celów medialnych wystarczy wejść na stronę [URL="http://www.petycje.pl"]www.petycje.pl[/URL],
przejść do linku Podpisy i Za i kazac wydrukować stronę. (strona internetowa zajmuje 4 strony papieru A4.
I wystarczy kilka z tych stron wydrukować. To wystarczy dal mediów. Jest kolejna numeracja podpisujących i bedą próbki ich wypowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Medar - była propozycja Twojego udziału w delegacji....Dowalanie było na inny temat,a Ty jestes odpowiednią osobą do przekazania petycji.[/quote]

Dziękuję bardzo za propozycje, posiadam odrobinę samokrytycyzmu i uważam że po tym wszystkim, moja kandydatura nie jest tą najwłaściwszą. Sądzę też że nie znajdziecie nikogo chętnego z Fundacji Emir - ale o tym rozmawiajcie z Panią Prezes. Myślę że szkoda czasu i Waszych pieniędzy na druk lub ksero petycji elektronicznej, nie marnujcie na to czasu - jeśli zajdzie taka potrzeba to sam to zrobię. ( za zgodą Pani Zofii). Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w konstruktywnym zakończeniu akcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...