Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='medar']Bardzo miłe te wszystkie posty, w jednych jestem wezwolnym narzędziem w rękach fundacji, w innym bezmózgowym tworzycielem postów.
To bardzo konstruktywne zakończenie akcji. w zamian za propozycje otrzymujemy groźby zawiadaomienia prokuratury lub inwektywy. Już widze inicjatywę obywatelską w takim towarzystwie, wiele osób, sądząc po nickach pojawiło się na watku po raz pierwszy i już ma dużo do powiedzenia. Nikt już nie pamięta swoich wcześniejszych błędów, nikt nie pamięta kto ponosił gro kosztów akcji, wiecie jedno - znaleźć winnego, tego co jeszcze się nie stało. Ile razy mozna ponawiać apel??.
Jak pisałem że mam już dość, były prośby - zostań i pomagaj dalej, mam za to zapłatę. Dziękuję WAM .[/quote]

ale czy tutaj ktoś z Was przeprosił? Nie, wszyscy się obrazili. No bo cięzko przyznać się: Daliśmy ciała, sorry, jutro, najdalej w poniedzialek idzie wszystko tam gdzie iść miało i ok.
Tylko, że niektórzy wygladają na takich co to są nieomylni. Nie, wybaczcie, jedynie Czarok przeprosiła i przyznała się do błędu. Reszta jest urazona i obrażona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']ja tylko przypomne ze petycja - oprocz swojego glownego celu - miala w sprawie Ozziego pomoc posrednio - pokazujac ze zbyt wiele ludzi interesuja sie ta sprawa zeby mozliwe bylo jej standardowe zignorowanie / stronniczy wyrok
mielismy poczatkowo chyba wszyscy tez nadzieje ze przy duzym naglosnieniu i zainteresowaniu opinii publicznej w koncu ta sprawa - jako pierwsza sprawa w obronie skatowanego zwierzecia - zostanie potraktowana przez wymiar sprawiedliwosci powaznie - wlasnie z uwagi na presje spoleczna
i to rowniez bedzie poczatek nowego podejscia sadow
a moze to byly tylko moje idealistyczne wyobrazenia[/quote]

No wlasnie! i dlatego tez, ja uwazam, ze te podpisy powinno sie zlozyc po swietach, nowym roku-teraz umawiajac sie na osobiste, krotkie spotkania-z kancelaria prezydenta i premiera i min, sprawiedliwosci i przygotwac powinno sie list do wszystkich mediow-informujacy o termianach wreczania podpisow.

Wtedy dwa cele-ktore sie zalozylo, na poczatku, beda osiagniete:
1. adresaci
2. wszyscy ci, ktorzy prowadza sama sprawe i spoleczenstwo..

A osoby, ktore sie podpisy beda tez usatysfakcjonowane, w pewnym sensie, ze dzieki nim az tyle podpisow zostalo zebrane

Link to comment
Share on other sites

Ciotko Green, wyciągaj kasę z konta (były jeszcze jakies w skarpetce Ozziego), płać kuriera, ubierzcie się z kaca_wawa ładnie, papiery w garść i udajcie do stosownej kancelarii. Może już nie o tej porze, bo mogą nie chcieć z Wami teraz rozmawiać. Oni chyba, w przeciwieństwie do nas, smacznie spią do kilku godzin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Mam się powtarzać?? Ja byłem i jestem przeciw. Bez ujmy dla Katarzyny, nie uwazam że ona ma być jednoosobowym przedstawicielstwem dogomani i mojej osoby. A Wy zróbcie jak chcecie .[/quote]
ale nie pójdzie sama Katarzyna tylko również przedstawiciel fundacji dogomaniackiej więc one będą już raczej dwuosobowym przedstawicielstwem chyba, ze mam juz o tej porze problemy z liczeniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Mam się powtarzać?? Ja byłem i jestem przeciw. Bez ujmy dla Katarzyny, nie uwazam że ona ma być jednoosobowym przedstawicielstwem dogomani i mojej osoby. A Wy zróbcie jak chcecie .[/quote]

Jurek, ja też nie chciałabym być jedynym przedstawicielem dogomanii...
Ale chyba każdemu z nas zalezy na tym samym...
A od początku było jasne gdzie trafiają podpisy, więc skąd ta nagła zmiana decyzji była????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']ale nie pójdzie sama Katarzyna tylko również przedstawiciel fundacji dogomaniackiej więc one będą już raczej dwuosobowym przedstawicielstwem chyba, ze mam juz o tej porze problemy z liczeniem[/quote]


No właśnie, nie pójdę sama tylko z GreenEvil...
Nie masz problemów z liczeniem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']No wlasnie! i dlatego tez, ja uwazam, ze te podpisy powinno sie zlozyc po swietach, nowym roku-teraz umawiajac sie na osobiste, krotkie spotkania-z kancelaria prezydenta i premiera i min, sprawiedliwosci i przygotwac powinno sie list do wszystkich mediow-informujacy o termianach wreczania podpisow.

Wtedy dwa cele-ktore sie zalozylo, na poczatku, beda osiagniete:
1. adresaci
2. wszyscy ci, ktorzy prowadza sama sprawe i spoleczenstwo..

A osoby, ktore sie podpisy beda tez usatysfakcjonowane, w pewnym sensie, ze dzieki nim az tyle podpisow zostalo zebrane[/quote]
no, ktoś tu jeszcze trzeźwo mysli i chwała mu za to :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Ciotko Green, wyciągaj kasę z konta (były jeszcze jakies w skarpetce Ozziego), płać kuriera, ubierzcie się z kaca_wawa ładnie, papiery w garść i udajcie do stosownej kancelarii. Może już nie o tej porze, bo mogą nie chcieć z Wami teraz rozmawiać. Oni chyba, w przeciwieństwie do nas, smacznie spią do kilku godzin[/quote]
A ja po poscie Arki sie pogubilam.... ale sadze, ze w kontekscie zaiwaniajacych zmian w ustawie, trzeba to zrobic szybko, a ew media poinformowac raportem (mozemy tutaj liczyc na organizatorow calego przedsiewziecia??) po fakcie.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']No wlasnie! i dlatego tez, ja uwazam, ze te podpisy powinno sie zlozyc po swietach, nowym roku-teraz umawiajac sie na osobiste, krotkie spotkania-z kancelaria prezydenta i premiera i min, sprawiedliwosci i przygotwac powinno sie list do wszystkich mediow-informujacy o termianach wreczania podpisow.

Wtedy dwa cele-ktore sie zalozylo, na poczatku, beda osiagniete:
1. adresaci
2. wszyscy ci, ktorzy prowadza sama sprawe i spoleczenstwo..

A osoby, ktore sie podpisy beda tez usatysfakcjonowane, w pewnym sensie, ze dzieki nim az tyle podpisow zostalo zebrane[/quote]

ARKA Ty juz nie mieszaj! Do Świąt daleko! Nie widze przeszkód aby AFN firmowało petycję i dostarczyło ją juz w przyszłym tygodniu. Mogą zatelefonowac do prasy, naświetlić sprawę i zaprosic jakiegos reportera. A jak nie przyjdzie to po fakcie może tez cos napisać!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Ciotko Green, wyciągaj kasę z konta (były jeszcze jakies w skarpetce Ozziego), płać kuriera, ubierzcie się z kaca_wawa ładnie, papiery w garść i udajcie do stosownej kancelarii. Może już nie o tej porze, bo mogą nie chcieć z Wami teraz rozmawiać. Oni chyba, w przeciwieństwie do nas, smacznie spią do kilku godzin[/quote]
_by_ly_... sa teraz u kubusia :razz: w razie czego siegne do kieszeni ogolnego, lub swojej.. o to niech Cie glowa nie boli.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Mnie juz tylko zastanawia po co to cale zamieszanie. Zamiast odeslac listy prosto do prezydenta, to najpierw pojda do KAchy, a ona z GreenEvil bedzie latac do kancelarii. A podejscie "biore zabawki i ide na swoje podworko" po prostu mnie rozwalilo... chyba kazdy wie dlaczego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Mnie juz tylko zastanawia po co to cale zamieszanie. Zamiast odeslac listy prosto do prezydenta, to najpierw pojda do KAchy, a ona z GreenEvil bedzie latac do kancelarii. A podejscie "biore zabawki i ide na swoje podworko" po prostu mnie rozwalilo... chyba kazdy wie dlaczego...[/quote]

Wiesz Maciek, bo Emir już dużo wysyłała...
Taki cytat z wątku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']no, ktoś tu jeszcze trzeźwo mysli i chwała mu za to :loveu:[/quote]

:razz: jestem w goracej wodzie kapana tez ale.......co nagle to po diable.

Uwazam,ze delegacja kto, jak dla mnie, jest oczywista AFN, Emir i kacha

GreenEvil-prezydent ma chyba 26(niech ktos sprawdzi ja juz nie kontaktuje:cool1: )-czy iles dni na zawetowanie, uwierz mi, ze pocztek stycznia to dobry termin na skladanie podpisow.

ps. tresc tej petycji odbiega od tresci zmian do ustawy do zawetowania, zreszta..

Link to comment
Share on other sites

MACIEK a ty do spania bo jutro(znaczy dziś) do szkoły nie wstaniesz!!!!!
to Ci mówię jakem Twoja matka :mad: :evil_lol:
wogóle wszyscy idźcie spać, bo ja jutro się załamie jak otworze temat "zbieramy podpisy" a tu pzez noc przybędzie 1400 stron postów :crazyeye:
[B]DOBRANOC WSZYSTKIM
KARALUCHY POD PODUCHY :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:razz: jestem w goracej wodzie kapana tez ale.......co nagle to po diable.

Uwazam,ze delegacja kto, jak dla mnie, jest oczywista AFN, Emir i kacha

GreenEvil-prezydent ma chyba 26(niech ktos sprawdzi ja juz nie kontaktuje:cool1: )-czy iles dni na zawetowanie, uwierz mi, ze pocztek stycznia to dobry termin na skladanie podpisow.

ps. tresc tej petycji odbiega od tresci zmian do ustawy do zawetowania, zreszta..[/quote]
Arka, ale jak najbbardziej popieram treść Twojego maila do Kaczora...
I Twoją propozycję wysłałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...