Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='medar']Dziękuję bardzo za propozycje, posiadam odrobinę samokrytycyzmu i uważam że po tym wszystkim, moja kandydatura nie jest tą najwłaściwszą. Sądzę też że nie znajdziecie nikogo chętnego z Fundacji Emir - ale o tym rozmawiajcie z Panią Prezes. Myślę że szkoda czasu i Waszych pieniędzy na druk lub ksero petycji elektronicznej, nie marnujcie na to czasu - jeśli zajdzie taka potrzeba to sam to zrobię. ( za zgodą Pani Zofii). Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w konstruktywnym zakończeniu akcji.[/quote]

no i mamy konstruktywną wypowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Dziękuję bardzo za propozycje, posiadam odrobinę samokrytycyzmu i uważam że po tym wszystkim, moja kandydatura nie jest tą najwłaściwszą. Sądzę też że nie znajdziecie nikogo chętnego z Fundacji Emir - ale o tym rozmawiajcie z Panią Prezes. Myślę że szkoda czasu i Waszych pieniędzy na druk lub ksero petycji elektronicznej, nie marnujcie na to czasu - jeśli zajdzie taka potrzeba to sam to zrobię. ( za zgodą Pani Zofii). Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w konstruktywnym zakończeniu akcji.[/quote]
Czyli wracamy do punktu wyjścia.Myślę,ze szkoda szasu na idiotyczne przepychanki.
Skoro Koordynatorzy i Fundacja Patronująca mają stroić fochy i robić łaske finalizując akcję,najlepiej bedzie jak bez pompy medialnej chętne osoby (Kacha i GreenEvil) dostarcza petycję gdzie trzeba.
Kacha,GreenEvil - prosze o kontakt na priv.Pokryję koszty ksero i dołoze sie do kosztów Waszych przejazdów.

Link to comment
Share on other sites

Czegoś nie rozumiem. Po co kserować czy drukować petycję elektroniczną skoro ona jest u EMIR??? wraz z listami podpisów na papierze.
A na marginesie jestem oburzona Waszymi wcześniejszymi wypowiedziami, a w zasadzie atakami. Włożyłam sporo pracy w tę akcję współpracując bez zarzutu z EMIR. Nie znam osobiście nikogo z Was, ale jestem zawiedziona, że tak łatwo Wam przychodzi krzywdzenie ludzi, którzy od początku pracowali dla sprawy Ozziego i poprawy losu zwierzaków. Nie uwierzę, że EMIR, Medar czy Czarok robili co kolwiek dla poklasku, a nie dla poprawy tego losu - błędy zdarzają się każdemu - Wam niewątpliwie również. Skąd tyle agresji i nieufności. Zastanawiające. Po prostu mi przykro i na przyszłość, niestety, będę współpracowała z osobami, które znam. EMIR i Medar dziękuję za współpracę, jeżeli będę mogła w czymś pomóc, proszę śmiało informujcie.
Pozostałym polecam lekturę Desideraty. Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pluciarz']Czegoś nie rozumiem. Po co kserować czy drukować petycję elektroniczną skoro ona jest u EMIR??? wraz z listami podpisów na papierze. [/quote]
Jakbyś przeczytała choć stronę wcześniej to byś zrozumiała.
Dla adresata,dla prokuratora,dla mediów. Jeden egzemplarz raczej nie wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Czyli wracamy do punktu wyjścia.Myślę,ze szkoda szasu na idiotyczne przepychanki.
Skoro Koordynatorzy i Fundacja Patronująca mają stroić fochy i robić łaske finalizując akcję,najlepiej bedzie jak bez pompy medialnej chętne osoby (Kacha i GreenEvil) dostarcza petycję gdzie trzeba.
Kacha,GreenEvil - prosze o kontakt na priv.Pokryję koszty ksero i dołoze sie do kosztów Waszych przejazdów.[/quote]

ale media trzeba powiadomic, jest już tekst ulożony przez Agata Balu

Link to comment
Share on other sites

Cały wysiłek łatwo zaprzepaścić, właśnie przez brak tej "pompy medialnej" , tak w Warszawie jak i w Lubinie. To nie są wochy, ani robienie łaski, po prostu nie nadajemy się już do tego aby w obecnej sytuacji reprezentować 92633 osoby, które wg niektórych zawiedliśmy (samą niewłaściwą propozycją ).

ps.Dziekuję Marto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Cały wysiłek łatwo zaprzepaścić, właśnie przez brak tej "pompy medialnej" , tak w Warszawie jak i w Lubinie. To nie są wochy, ani robienie łaski, po prostu nie nadajemy się już do tego aby w obecnej sytuacji reprezentować 92633 osoby, które wg niektórych zawiedliśmy (samą niewłaściwą propozycją ).[/quote]
To Wasz problem i Wasza decyzja.Mnie sie wydawało,że to przede wszystkim dla zwierzat ta akcja,a 92633 osoby oczekuja że organizatorzy/koordynatorzy nie zmarnuja ich podpisu przez krygowanie sie kto i z kim pójdzie i kto sie do tego nadaje czy nie.

ps.Dla mnie jest jasne,ze jeżeli ktokolwiek ma możliwości "medialne" czy jakiekolwiek inne,które mogłyby pomóc w sprawie zwierzat,to powinien je wykorzystać/udostepnić. Niezaleznie od prywatnych sympatii czy animozji.Sa w życiu sprawy wazne i mniej wazne. [B]Dzis jest wazne wykorzystanie petycji jako argumentu dla prezydenckiego veta.[/B]
Wykłócac sie możemy później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']To nie są wochy, ani robienie łaski, po prostu nie nadajemy się już do tego aby w obecnej sytuacji reprezentować 92633 osoby, które wg niektórych zawiedliśmy (samą niewłaściwą propozycją ).
[/QUOTE]

oj Medar, Medar :(
co innego zawiedzenie nas propozycja dostarczenia petycji do kogoś innego niż adresat, a co innego nasza prośba abyś nas reprezentował. Może nawet nie jako przedstawiciel Emir ale jako członek dogomanii (chociażby :roll: )
Weź przestań!!! jestes przeciez dorosłym facetem, a zachowujesz się jak urażony dzieciak!!!!
Schowaj dumę do kieszeni i spełnij naszą prośbę, przeciez nie będziemy Cię błagać :roll:
no chyba, ze o to chodzi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']To Wasz problem i Wasza decyzja.Mnie sie wydawało,że to przede wszystkim dla zwierzat ta akcja,a 92633 osoby oczekuja że organizatorzy/koordynatorzy nie zmarnuja ich podpisu.[/quote]

Problemów nie widzę, trzeba się dostosować do decyzji większości.
Decyzja Była Wasza, czyż nie ?? ( wystarczy przeczytać kilka stron wstecz - choćby kategoryczne żądania wydania podpisów, o reszcie wole zapomnieć). Przejeliście odpowiedzialność i mam nadzieję że zrobicie to dobrze, nie sprawiając zawodu ludziom przejętym losem zwierząt w Polsce, w tym mnie.

ps. przypominam że cztery kartony są gotowe do wysyłki lub odbioru , zgodnie z żądaniami.

Link to comment
Share on other sites

Większość to chyba 46317 osób...:hmmmm:
I prosze do mnie nie zwracac sie przez "wy".Jestem jedną osoba a nie przedstawicielka jakiejś grupy czy fundacji i odpowiadam wyłącznie za siebie.
Owszem,życzyłam sobie żeby mój podpis trafił do adresata a nie gdzie indziej.To chyba naturalne.Tak samo jak oczekiwanie,ze osoby które podjęły jakieś zobowiązania wywiążą sie z nich.

Link to comment
Share on other sites

Nie bylo nas jeden dzien a tu znowu klotnie, ktorych nie rozumiem.\

Myslalam ze ustalilismy, ze realizujemy plan Arki to moze trzymajmy sie tego, co? Sklad ustalimy, choc mysle ze dobrze byloby gdyby Medar sie zgodzil, niekoniecznie z ramienia Emir, raczej jako czlonek dogomanii (Jurek, zgodz sie, w koncu wiesz o akcji najwiecej)\

Rozglos medialny JEST NIEZBEDNY i nie zgodze sie puli (mimo calej mojej sympatii do Ciebie) ze mozemy go pominac. Jesli sprawa nie zostanie naglosniona to nasza petycja... zwiekszy ilosc makulatury w kancelarii prezydenta i NIKT SIE NIA NIE PRZEJMIE. Ani wizyta dwoch czy trzech nawiedzonych obroncow zwierzat (tak to moze zostac odebrane bez odpowiedniej oprawy, niestety taki mamy kraj).

Przypominam rowniez, ze chcemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu... bo moze chociaz troszke przy okazji petycja pomoze w mniej stronniczym niz to na ktore sie zanosi zakonczeniu sprawy Ozziego. A tutaj tez jest niezbedny rozglos. Nie chodzi o poklask dla akcji, chodzi o to zeby wszyscy nas uslyszeli.

Link to comment
Share on other sites

Medar proszę, zastanów się nad tym co mówisz... Nikt nie obrażał Ciebie, nikt nie miał do Ciebie pretensji. To, że nie podobał nam się pomysł z przesłaniem petycji do prokuratora nie znaczy, że nie popieramy Twojej kandydatury! To są dwie różne sprawy. i pamiętaj, że chodzi tu o dobro zwierząt, a kłótnie w takich wypadkach można odłożyć na później...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Po co?? To już było i wszystko jest jasne.



Kto nadal uważa że reprezentant Emira powinien być w składzie delegacji?[/quote]


[B]Ja uważam !![/B]

Nie obchodzą mnie zadne pretensje do Emir pochodzace z innych wątków. Ja miałam tylko jedną: wysłanie petycji do prokuratury zamiast do Prezydenta.
Sprawa sie wyjasniła.
Na szczęście prawie sie skonczyły pyskówki, mamy plan pracy. Pytenie tylko kto to sprawnie zrealizuje?

Mnie osobiście wydaje się, ze wkład pracy fundacji Emir - jako fundacji - był znaczny i chyba nikt temu nie zaprzeczy.
I także dla losów petycji byłoby lepiej by osoby/fundacje/stowarzyszenia, które włozyły znaczący wkład w powstanie i zrealizowanie petycji reprezentowały nas przy wręczeniu.
Wystarczą do tego 3, 4 osoby.
Dlatego miom zdaniem powienien się tam znaleźć szeregowy członek dogomani, reprezentant fundacji EMIR i reprezentant jedynej fundacji AFN, która w całości rekrutuje się z człoonków dogomanii.
I oczywiście osoby te będą miec obowiązek doprowadzic sprawę do końca - według szablonu zaproponowanego przez ARKĘ.
Im wiecej przepychnek tym bardziej sprawa ulegnie opóźnieniu.

Więc przestańcie wreszcie wytykać sobie niedociągnięcia i zacznijcie myślec jak tego dokonać!!

Wkurzona Zośka

Dlatego moim zdaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']MEDAR ALE JA JUŻ PISAŁAM, NIE MUSISZ IŚĆ JAKO REPREZENTATN eMIRA ALE JAKO CZŁONEK DOGOMANII[/quote]

Wyjaśniłem Ci na PW o 20.31. Jeśli to nie wystarcza to pozostałe uzasadnienie w dużo wcześniejszych postach lub na GG. Maćkowi nie odpowiadam, bo wszystko już usłyszał. Może rozpatrzycie jego kandydaturę? W końcu facet i to z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']
Dla mnie jest jasne,ze jeżeli ktokolwiek ma możliwości "medialne" czy jakiekolwiek inne,które mogłyby pomóc w sprawie zwierzat,to powinien je wykorzystać/udostepnić. Niezaleznie od prywatnych sympatii czy animozji.Sa w życiu sprawy wazne i mniej wazne. [B]Dzis jest wazne wykorzystanie petycji jako argumentu dla prezydenckiego veta.[/B]
[/quote]

[quote name='Agata Balu']
Mnie osobiście wydaje się, ze wkład pracy fundacji Emir - jako fundacji - był znaczny i chyba nikt temu nie zaprzeczy.
I także dla losów petycji byłoby lepiej by osoby/fundacje/stowarzyszenia, które włozyły znaczący wkład w powstanie i zrealizowanie petycji reprezentowały nas przy wręczeniu.
Wystarczą do tego 3, 4 osoby.
[B] Dlatego miom zdaniem powienien się tam znaleźć szeregowy członek dogomani, reprezentant fundacji EMIR i reprezentant jedynej fundacji AFN, która w całości rekrutuje się z człoonków dogomanii.[/B]
I oczywiście osoby te będą miec obowiązek doprowadzic sprawę do końca - według szablonu zaproponowanego przez ARKĘ.
Im wiecej przepychnek tym bardziej sprawa ulegnie opóźnieniu.

Więc przestańcie wreszcie wytykać sobie niedociągnięcia i zacznijcie myślec jak tego dokonać!!

Wkurzona Zośka[/quote]
Amen[COLOR=LightBlue]......[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...