Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']dokładnie to myślę właśnie teraz o Twoich wypowiedziach...

ale do rzeczy, co proponujesz? jak załatwić tą sprawę? konkretne propozycje poproszę...[/quote] Dziękuję i wzajemnie....
Przeprośie wszyscy Emir i Medara. Poproście ich w imieniu "ogółu" o doprowadzenie sprawy do końca tak jak to było zamierzone od początku.

Link to comment
Share on other sites

Oto mój mail do Emir. Jej maila nie bedę przekazywać. Moim zdaniem cytat, który podałam wystarczy

[I]Witaj Krystyno[/I]
[I]Wiem, że jesteś chora, że masz też kilka chorych psów, że niektórzy maja do
Ciebie pretensje .... ale taki już los pomagającym zwierzętom. Znam to z
autopsji bo od wielu lat w tym siedzę a mam już tych latek przeszło 70! Znam
więc doskonale animozje w świecie "zwierzolubów", sama byłam ofiarą kilku i
sama też zalałam kilku osobom sadła za skórę. Ale nauczyło mnie to jednego:
gdy idzie o "dobro sprawy" chowam ambicje do kieszeni.
Zrobiłaś kilka błędów ( nie broń się! jeżeli kilka osób mówi, ze zrobiłaś
źle to chyba mają rację) ale każdy do błędów ma prawo. Ważne tylko by sie do
nich przyznać a wówczas wszyscy są zachwyceni.
Działając w tym gronie trzeba byc trochę domorosłym psychologiem :-)[/I]
[I]Domyślam sie jaka jesteś rozgoryczona niewybrednymi na Ciebie atakami. Ale
zauważ, że ci, którzy naprawde wiele zrobili w sprawie petycji nie dołaczają
się do ogólnej pyskówki.
Nie wiem czy czytasz wypowiedzi na forum w temacie "liczymy podpisy". Lepiej
ich nie czytaj bo i mnie sie nóż w kieszeni otwiera kiedy widze takie
chamskie, niewybredne ataki. Ale olej to![/I]
[I]Ważne jest aby wysiłek Twojej fundacji nie został zawłaszczony przez innych.
Ja nie mogę się zgodzić by pod pismem przewodnim do petycji nie było podpisu
przdstawiciela Fundacji EMIR.
Wiem, ze Ty nie zechcesz - po tej całej pyskówce - osobiście w tym
uczestniczyć. Ale mógłby w imieniu Fundacji wystapić oficjalnie Jurek
"medar". Rozmawiałam z nim. Powiedział, ze jeżeli go upoważnisz to sie
Twojej decyzji podporzadkuje.[/I]
[I]Prosze bardzo przemyśl to!
Nie chcę Cię dzisiaj niepokoić, bo pora późna, wysle tylko sms z prośbą byś
przeczytała maila i powiadomiła mnie sms-em po przeczytaniu, o której
godzinie (juz dzisiaj) mogę do Ciebie zadzwonic na telefon stacjonarny.[/I]
[I]Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się
Agata Balu czyli Zośka
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Nie neguję Twojej dobrej woli, ale dla mnie obecny stan rzeczy to farsa! I zaznaczę na początku, że nie jest moją intencją nikogo obrażać, tylko stwierdzić stan rzeczy.
Nie rozumiem dlaczego obecnie zabierają głos Ci, którzy przez cały ten czas najmniej zrobili???
Jako Warszawianki, (Ty i Kacha_Wawa) przedstawicielki Stolicy... gdzie byłyście kiedy trzeba było popracować, pozbierać podpisy, zorganizować akcje??? Wynik Stolicy, jak na Stolicę, to żaden wynik - przykro mi....
Teraz, kiedy wszystko jest podane na talerzu, kiedy Emir i Medar byli motorem napędowym sukcesu, sprawili że wykonano mozolną, mrówczą pracę, Wy zabieracie głos? Usuwacie ich w cień? Negujecie ich wkład? Ich doświadczenie? Co chcecie sami osiągnąć? Chcecie blasku fleszów czy załatwienia sprawy... Bo wychodzi na to pierwsze.[/quote]
Nie sadzilam ze chodzi tu o blask fleszy, sadzilam ze chodzi o zwierzaki:shake: , faktem jest ze w mediach liczy sie twarz i dzialania zwiazane z ta twarza, ktore Ci na stolkach zapamietuja, a w przyszlosci to procentuje przy innych akcjach. Jesli sie chce bardzo walczyc o zwierzaki to trzeba umiec, pochylic glowe, wyciagnac reke i otworzyc parasol jak pluja!

Link to comment
Share on other sites

ludzie czy nie mozecie naprawde przestac sie klocic?

Krystyna (Emir) jest dorosła i jeśli chce się bawić w obrażanie to chyba jej sprawa. Przykro, że do sprawy się nie włączy ale dla mnie to troszkę niepoważne - obrażam się i zabieram zabawki (przecież tu chodzi o zwierzęta a nie o to żebyśmy wszyscy tworzyli towarzystwo wzajemnej adoracji gdzie wszyscy będą się wielbić na wzajem). Zgadza się, nie jest tu miło, ale jest nas dużo i oczywistym jest że do wymiany poglądów - również tej nie miłej będzie dochodzić, zwłaszcza że wszyscy angażujemy się emocjonalnie.

[I]Jesli sie chce bardzo walczyc o zwierzaki to trzeba umiec, pochylic glowe, wyciagnac reke i otworzyc parasol jak pluja! - [/I]święte słowa Kora.

Co do błysku fleszy - GoniaP - błagam - odpuść sobie. Zapraszam do przekazania podpisów - ja zgodziłam się tylko dlatego że chętnych raczej brak. Osobiście mogę Cię zapewnić że rozgłos związany z tą sprawą nie jest mi do niczego potrzebny. Na łamach gazet czasem występuję - tych związanych z moją branżą - i naprawdę nic poza tym mnie nie obchodzi. Ani nie mam czasu ani ochoty we fleszu brukowców (nie oszukujmy się, przecież to te gazety pewnie głównie zajmą się tematem ponownie) występować ale gotowa jestem to zrobić tylko po to żeby praca nas wszystkich nie poszła na marne. Jeśli ktoś zechce mnie zastąpić - zapraszam - nie będę musiała zwalniać się z pracy i stawiać znów wszystkiego na głowie (pociąg z Krakowa do Warszawy też kosztuje a niekoniecznie mam teraz wolne środki na jakiekolwiek wydatki).

Kora, Arka - Wy macie kontakty z mediami prawda? Pomożecie nam informować ich o akcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Usuwacie ich w cień? Negujecie ich wkład? Ich doświadczenie? Co chcecie sami osiągnąć? Chcecie blasku fleszów czy załatwienia sprawy... Bo wychodzi na to pierwsze.[/quote]
Gosiu... Gdybys laskawie powiedziala, gdzie napisalam, ze nalezy usunac medara i Emir w cien, to bede wdzieczna.
Blask fleszy i poklask mi nie potrzebny, a poniewaz Emir [B]wycofala [/B]sie z akcji, to czy nie sadzisz, ze najzwyczajniej w swiecie trzeba ja doprowadzic do konca?

A jesli nie, to jakie widzisz rozwiazanie sprawy?

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Przykro, że Emir podejmując się początkowo prowadzeniu akcji teraz całkowicie się odcina. Pomimo tych wszystkich ataków, obelg i mieszania z błotem uważam, że ktoś z Fundacji powinien przyłączyć się do delegacji. Skoro zwierzęta są najważniejsze - to ja nie rozumiem po co się na wszystkich wypinać. Włączyłam się do akcji bo zaufałam, że Fundacja dobrze pokieruje na koniec całą akcją, dostarczy listy do adresatów, nada większej rangi naszemu wspólnemu działaniu...
Niestety Emir nie chce juz współpracować, siłą jej nie zmusimy - a na kolanach przed nią klęknąć nie uklęknę, widocznie duma jest w tej chwili na wyższym miejscu wśród priorytetów.
[B]Gonia P[/B] - czegoś nie rozumiem, osoby z Wawy to osoby wg Ciebie nieodpowiednie? Dlaczego nie pojedziesz do Warszawy i nie dołączysz do delegacji, skoro przyczyniłas się w największym stopniu do zebrania sumy podpisów.. Na Emir nie wiem czy można liczyć.
[B]Kora [/B]podpisuję się dwoma rękami pod tym co napisałaś.
[B]Ela,[/B] cieszę się, że bedziesz w delegacji, naprawdę. Gdybym miała możliwość to sama bym pojechała razem z Wami.
A teraz w kwestii formalnej - czy wraz z listami, kiedy je już będziecie odbierać, odbierzecie także poszczególne raporty od koordynatorów? Czy informacje z różnych województw będą potrzebne, czy dołączyć chcemy taki ogólny raport?

Link to comment
Share on other sites

Moj pomysl dotyczacy raportu jest taki:
Na poczatku byl chaos... potem cala sprawa oozy'ego, potem dzialania dogomaniakow w calej polsce, kto wspolpracowal, ile osob pomagalo (no, zeby pokazac, ze bylo pospolite ruszenie), jak funkcjonowalo no i na koncu podac cyferki..

dobrze kombinuje?

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Elles, przednia myśl! Dołączenie raportów z podaniem ilości ludzi biorących w akcji udział, ilości publicznych zbierań podpisów, Ilości punktów w których mozna było podpisywać petycję to byłoby wspaniale.
Tylko nie wiem czy ta "wielka czwórka" sama sobie z tym poradzi. Może zapytaj Eli lub Green czy nie przyda im się Twoja pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[B]Agata Balu, Green[/B] :)
Ja się nie będę pytać, bo wiem że pomoc jest potrzebna, tyle że do wtorku na pewno się tym nie zajmę (egzamin) a czwartek - wyjazd.
Ja już na początku sugerowałam zbiorczy raport Anasharowi, aby zamieścić go na stronie.
Liczbę punktów, gdzie można było się podpisać uzyskalibyśmy ze strony na której były one podane - ale czy ona jeszcze istnieje?
Każdy koordynator przesłałby ilość współpracujących z nim osób i instytucji (które Urzędy Miasta się zaangażowały, które drukarnie) - można to wszystko ładnie opisać.
Nie wiem ile napisać o tych, którzy niestety nie pomogli i czy w ogóle to pisać - o lecznicach, sklepach i innych, niezainteresowanych fundacjach.
Najlepiej by było, jakby wszystkie raporty które trafiały do Emir zostały także odebrane, lub jak ktoś ma swoj raport w wersji elektronicznej - przesłane na maila jednej osoby, która postarałaby się coś z tego zręcznie sklecić. Ja się mogę pobawić - ale najwcześniej za dwa dni.
Kto opisze chaos? ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale można by było przytoczyć jeszcze kilka cytatów z forum, żeby wiedziano jakie wszytskimi kierowały emocje niekiedy, że dla tych ponad 90 tysięcy osób to nie był tylko zwykłych podpis złożony na tzw. piękny uśmiech, ale rzeczywisty apel o zmianę prawa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Nie wiem ile napisać o tych, którzy niestety nie pomogli i czy w ogóle to pisać - o lecznicach, sklepach i innych, niezainteresowanych fundacjach.[/quote]


Elu, myślę, że nie powinniśmy w tym raporcie generalizować po kolei kto pomógł a kto nie, to krzywdziłoby niektóre lecznice, sklepy, itp.
Myślę, że trzeba zaznaczyć duży odzew.
Ciekawe czy Maciek może sprawdzić ilośc odwiedzin strony Ozzyego, myślę, że jest to też argument.

Link to comment
Share on other sites

Strona istnieje, z ustaleniem liczby punktów składania podpisów nie będzie większego problemu - ale do niektórych miast nie ma danych (wcześniej wycofały się z akcji z różnych powodów).
W zasadzie, to nie wiem czy ta lista punktów jest taka istotna, ale dodać nie szkodzi. Na pewno w raporcie można podać w jakich miastach akcja spotkała się z największym poparciem a w jakich z najmniejszym...
Można sie nawet pokusić o wykresy! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kasia [/B]z liczbą odwiedzin tez fajny pomysł.
Masz racje, niech Ci co nie pomogli rozważą to juz w swoim sumieniu, wystarczy napisać kto i jak dużej mierze pomógł - można to też dodatkowo na końcu w podziękowaniach podkreślić.
Cytaty to duuuużo roboty. Bo co co ludźmi kierowało, to chyba nie tylko ta jedna sprawa dot. Ozzyego. Wiec jak już, to ograniczyć liczbę cytatów.
Do każdej osoby, którą chcielibyśmy zacytować, napisać prosbę o wykorzystanie jej słów w naszym raporcie :) Oczywiście zastrzegamy sobie prawo do redagowania wypowiedzi bez zmieniania sensu ich treści :)
Kochani, na dziś się wypaliłam, jutro trzeba wstać, ucałowania dla wszystkich i dobranoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kto pamięta jakies super chwytające cytaty (i wiersze, a co!)?
W takim razie ja mogę się zająć częscią raportu, tylko muszę skompletować poszczególne raporty od koordynatorów!
Proszę o wysyłanie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Postaram sie jak najszybciej je połączyć w sensowną całość. W tabeli mogę zamieścić miasta i ilość podpisów w nich zebranych.
Ktoś inny poszuka cytatów i sprawdzi jaki był odzew w internecie na różnych stronach (np. ilość ogółem komentarzy)
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, wiec jak ktoś coś... to dawać znaki dymne!

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Kacha, to zrob chociaz zarys, ja jak wroce z roboty, to moze tez cos dorzuce...
postaram sie pokopac na dogo, bo tutaj byla kupa informacji.

dzieki Wam kochane :loveu:, mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie :)

pzdr
GreenEvil

edit: elles, pokontaktujesz sie z pozostalymi koordami, zeby cos podorzucali?, czy jakos sie podzielimy?

edit edit: w razie czego zostawiam swoj numer telefonu (jest tez u mnie w podpisie) : 501-293-791
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...