Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana


Biafra

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']Zobaczcie, na FB chłopak podał link, niby znaleźli podejrzanego, ale mi się coś o kuchni i prezydencji wyświetla!!!!!

[/QUOTE]

post na fb z tym linkiem już usunięty

na stronach które przytoczyłam pojawiły się numery tel i adresy mailowe do policji w Myślenicach
to chyba dobrze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ania z poznania- na NK nie ma wydarzenia, po prostu wysłałysmy z dziewczynami prywatne wiadomości do wszystkich mieszkanców.
wiem, ze pewnie oprawcy nie maja NK ale moze ich sąsiedzi maja, moze kuzynowie, ciotki, koledzy ze szkoły...ktos z sercem musi sie znalezc wsród nich i dac znac...zakładajac oczywiście ze był to ktos z tamtch okolic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Podejrzewam, że ci, co to zrobili, nie mają nk. Najlepszym źródłem informacji są zwykle tacy panowie, co siedza przed sklepem i popijają piwko. Postawić im kilka piwek więcej, zaraz rozwiążą się im języki.[/QUOTE]

Racja, dobrze by było, żeby ktoś z tamtych okolic przeprowadził takie właśnie "śledztwo" niezaleznie od policji. Najczęściej tacy właśnie panowie najwięcej wiedzą i widzą a za kilka piwek albo wino marki wino powiedzą wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_perth']ania z poznania- na NK nie ma wydarzenia, po prostu wysłałysmy z dziewczynami prywatne wiadomości do wszystkich mieszkanców.
wiem, ze pewnie oprawcy nie maja NK ale moze ich sąsiedzi maja, moze kuzynowie, ciotki, koledzy ze szkoły...ktos z sercem musi sie znalezc wsród nich i dac znac...zakładajac oczywiście ze był to ktos z tamtch okolic..[/QUOTE]

Cały czas się zastanawiam, czy nie jest błędem założenie, że sprawca jest z tych okolic.
Może sunia została wyrzucona z samochodu i dlatego wyczołgała się z rowu?
Wtedy powinniśmy zwiększyć obszar rozwieszania plakatów i informacji na NK.

Śpij maleńka:-(

Link to comment
Share on other sites

Sunię skatowano 22.06 - w dzień zakończenia roku szkolnego (a właściwie wieczorem). Czy to przypadek? ...

Co jest na Facebooku, jakie zdjęcia do usunięcia? Nie mogę sprawdzić, bo nie mam konta. Co tam się porobiło?

Świetny plakat, świetna robota!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Sunię skatowano 22.06 - w dzień zakończenia roku szkolnego (a właściwie wieczorem). Czy to przypadek? ...

Co jest na Facebooku, jakie zdjęcia do usunięcia? Nie mogę sprawdzić, bo nie mam konta. Co tam się porobiło?

Świetny plakat, świetna robota![/QUOTE]

jakiś czub wkleja zdjęcia , parodiujące nas :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Cały czas się zastanawiam, czy nie jest błędem założenie, że sprawca jest z tych okolic.
Może sunia została wyrzucona z samochodu i dlatego wyczołgała się z rowu?
Wtedy powinniśmy zwiększyć obszar rozwieszania plakatów i informacji na NK.

Śpij maleńka:-([/QUOTE]
Też tak myślałam, ale z drugiej strony było dużo krwi, czy sprawca chciałby sobie zakrwawić samochód...?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.facebook.com/#%21/photo.php?fbid=130682353680074&set=s.172180496179706&type=1&theater"]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=130682353680074&set=s.172180496179706&type=1&theater[/URL] jak sie najedzie na zdjecie zalaczone przez tego kogos w prawym dolnym rogu pojawia sie nazwisko przez kogo album zostal utworzony... chyba ze ktos w jakis sposob hakuje konta na fb i umieszcza sobie poprostu zdjecia i opisy, nie wiem czy takie cos jest mozliwe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Też tak myślałam, ale z drugiej strony było dużo krwi, czy sprawca chciałby sobie zakrwawić samochód...?[/QUOTE]

Jeżeli to zapijaczony wyrostek, to dopiero jak doszedł do siebie, zobaczył co ma w samochodzie.
Sama nie wiem:shake:. Wydaje mi się, że katowanie psa w rowie, przy ulicy, kiedy istnieje ryzyko, że jakiś samochód nadjedzie, nawet dla imbecyla po flaszce jest zbyt ryzykowne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...