Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Uwaga" na pewno podejmie temat, cały czas prowadzą akcję Zwierzęta są jak ludzie. Bardzo słuszne posunięcie.
Wiem, że to raczej niemożliwe... ale może z tą sukienką to przypadek? Może ktoś gdzieś wyrzucił stare ubrania? No tak, ale sunia sama by się nie zawinęła w sukienkę... Czy ona miała ją tak na serio ubraną, tzn. rękawy na łapkach itd.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Może być zboczeniec.
To, że nie współżył z suka o niczym jeszcze nie świadczy.

Mogą być naćpani gówniarze, którzy przbrali psa dla żartu i znęcali się nad nim.

Mógł ktoś ją przywieźć na zadupie i wyrzucić do rowu. Tylko dlaczego nie zabrał tej sukienki.

Może sukę ktoś ukradł, żeby się na kimś zemścić/albo na niej wyżyć

Może własciciel tak załatwił swojego psa

Może jakimś cudem krąg przypuszczeń się zawęzi :shake:

[SIZE=4][COLOR=red][B]Potrzebny grafik który zrobi plakaty A4 z suką i sukienką .[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Ktokolwiek widział. [/B][/COLOR][/SIZE]

Rozkleimy po tych okolicznych wioskach i w Myślenicach.[/QUOTE]


ja mogę zrobić plakat...będziecie go drukować na kolorowo czy czarno biało? jakie dane na nim podać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyga-fryga']ja mogę zrobić plakat...będziecie go drukować na kolorowo czy czarno biało? jakie dane na nim podać?[/QUOTE]

plakat w mairę możliwości bedzie drukowany na kolorowo
ale pewnie też część będzie czarnobiała

dane kontaktowe są w pierwszym poście :
Telefony kontaktowe 695307709 lub 692334433
mail : [email][email protected][/email] oraz [email][email protected][/email]

jak juz powstanie prosze prześlij na maila
[email][email protected][/email]
żeby nanieść ew poprawki przed rozpowszechnieniem go

może się mylę,ale wydaje mi się, ze plakat powinien zawierać inf o nagrodzie za wskaznie sprawcy /udzielenie kluczowych inf które przyczynią się do wykrycia sprawcy
zdjęcie psa i sukienki
i... nie wiem co jeszcze ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']
może się mylę,ale wydaje mi się, ze plakat powinien zawierać inf o nagrodzie za wskaznie sprawcy /udzielenie kluczowych inf które przyczynią się do wykrycia sprawcy
zdjęcie psa i sukienki
i... nie wiem co jeszcze ??[/QUOTE]

Jak już ktoś wcześniej napisał, coś szokującego - w stylu "wczoraj pies, jutro Twoje dziecko"?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Co jeszcze powinien zawierać plakat?Wg mnie informacje,że gwarantowana jest dyskrecja,bo tak sobie mysle,że ludzie mogą coś wiedziec,ale mogą się bać mówić..Tak naprawdę po tym człowieku można się przeciez spodziewać wszystkiego..
Tzn.ewentualnej zemsty-może skrzywdzić człowieka,zakatować zwierzę.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Sukienka była ubrana prawidłowo...o ile mozna tak napisać.
W dodatku była w miarę dopasowana na sukę - ma niewielki rozmiar może 140 albo 160 na bardzo drobną osobę.
Nie wiem czy w oryginale ktos ją nosił przed kolano czy do połowy łydki.

Sukienka była z psem u patologa na sekcji ale dla niego niestety była nieprzydatna.

Przekażemy ją Policji, cały czas zastanawiamy się czy krew na niej pochodzi tylko od suki czy może ktoś się zranił. Jest bardzo zakrwawiona.
Pewnie można pobrać DNA na przyszłość, bo może jakoś sprawca wpadnie "przy okazji"

Jest tylko jeden problem.
Policja ma ograniczone środki finansowe na jakiekolwiek badania i to już nie ich wina tylko naszego kraju/Rządu/systemu.
Zobaczymy co się uda zrobić.

Ktoś pisał wcześniej o chłopczyku, sprawa gdzie nie znaleziono sprawcy.
Myślę, że w welu przypadkach można by było zdziałać cuda gdyby był lepszy dostęp do badań i sprzętu.
Wiele zabójstw ludzi jest umorzonych. A nasza biedna suka jest daleko, daleko w kolejce za ludzkimi trupami :shake:

Najbardziej liczę na rozgłos, plakaty i świadka.

Link to comment
Share on other sites

Plakat powinien być kolorowy - może ktoś sobie przypomni, że widział gdzieś u kogoś taka sukienkę... Czasem najbłahszy ślad może się okazać niezmiernie ważny.
Ktoś miał dużo czasu, żeby założyć suce sukienkę jak trzeba - to znaczy, że był dla niej kims znanym i nie stawiała oporu. W akcji mogło też brać udział więcej osób.
Czasem na początku sąsiedzi boja sie mówic, ale potem raz, drugi przypadkiem komus cos się wymknie... W podanym w "Uwadze" przypadku usiłowania zabicia psa na zlecenie pomogło postawienie piwa miejscowym pijaczkom. Czasem cel rzeczywiście może uświęcac środki, a procenty sprzyjają wylewności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Sukienka była ubrana prawidłowo...o ile mozna tak napisać.
W dodatku była w miarę dopasowana na sukę - ma niewielki rozmiar może 140 albo 160 na bardzo drobną osobę.
Nie wiem czy w oryginale ktos ją nosił przed kolano czy do połowy łydki.

Sukienka była z psem u patologa na sekcji ale dla niego niestety była nieprzydatna.

Przekażemy ją Policji, cały czas zastanawiamy się czy krew na niej pochodzi tylko od suki czy może ktoś się zranił. Jest bardzo zakrwawiona.
Pewnie można pobrać DNA na przyszłość, bo może jakoś sprawca wpadnie "przy okazji"

Jest tylko jeden problem.
Policja ma ograniczone środki finansowe na jakiekolwiek badania i to już nie ich wina tylko naszego kraju/Rządu/systemu.
Zobaczymy co się uda zrobić.

Ktoś pisał wcześniej o chłopczyku, sprawa gdzie nie znaleziono sprawcy.
Myślę, że w welu przypadkach można by było zdziałać cuda gdyby był lepszy dostęp do badań i sprzętu.
Wiele zabójstw ludzi jest umorzonych. A nasza biedna suka jest daleko, daleko w kolejce za ludzkimi trupami :shake:

Najbardziej liczę na rozgłos, plakaty i świadka.[/QUOTE]

Masz na myśli Chłopczyka z Cieszyna? Nie widziałam tego posta.

Co do badań materiału biologicznego i innych śladów: również jestem gotowa dorzucić się. Myślę, że sporo osób by się dorzuciło.
Ważne, żeby pokazać tę sukienkę w kolorze - może coś komuś zaświta. Starsi ludzie dobrze pamiętają takie rzeczy. Sukienka wygląda na lata 60-70? Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

ale psychopatologa z policji zapytać można , jak tłumaczyć tak założoną ludzką sukienkę na psa. A to juz może byłby jakiś trop. Rozgłos, plakaty i świadek - podstawa. Tak ohydna, obrzydliwa,chora, może być tylko ludzka natura. A sunia nie musiała znać sprawcy, miała utrudnioną obronę, ucieczkę, jakikolwiek ruch przez tą koszmarną sukienkę . Nie pomyślałam , przeciez trzeba było ją zalożyć, no chyba ,że była ogłuszona. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Co jeszcze powinien zawierać plakat?Wg mnie informacje,że gwarantowana jest dyskrecja,bo tak sobie mysle,że ludzie mogą coś wiedziec,ale mogą się bać mówić..Tak naprawdę po tym człowieku można się przeciez spodziewać wszystkiego..
Tzn.ewentualnej zemsty-może skrzywdzić człowieka,zakatować zwierzę.
E/W[/QUOTE]


no to robie ten plakat...

Link to comment
Share on other sites

Proszę napisać pismo do Komendy Woj. Policji w sprawie zaniechania przez policję wszczęcia postępowania w tak drastycznej sprawie. Prawdopodobnie zabrano by jakieś dowody. Lekarz wet. też nie jest bez winy. Tego tak nie można zostawić. Jestem tym bardzo zbulwersowana !
Dysponuję kontaktem do M. Frydrych z "Interwencji" Robiłysmy razem intwerwencje, rzeczowa, i cięta na osoby, które lekceważą swoje obowiązki.

Za informacje można obiecać nagrodę .

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Napewno ostatniaszanso masz rację,że pies miał utrudnioną obrone,ale naprawdę sądzisz,że pies taki jak Owczarek Niemiecki pozwoliłby obcej osobie założyć sobie sukienke?Chyba,że najpierw została ogłuszona i wtedy,ale ile czasu ta męka trwała?Strach pomyslec ile trwało umieranie tej suni..
-------------------------------------------
A o sprawie chłopczyka pisałam ja,bo minęło tyle czasu i nic nie wiadomo i to ludzie nadali mu imię i zabawki na grobek przynoszą i to ludzie pamiętają o dziecku..
A że pieniędzy policja nie ma i sprzętu nie ma?A na co w Polsce są pieniądze?Na głupoty są,a na ważne sprawy to nie ma..
Na dwudniowe wybory są,na łazenie po domach są-na sprzęt nie ma.
Nie chce żeby mi tu ktos przylazł!:angryy:
Sorry-wkurzyłam się
Elzbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Napewno ostatniaszanso masz rację,że pies miał utrudnioną obrone,ale naprawdę sądzisz,że pies taki jak Owczarek Niemiecki pozwoliłby obcej osobie założyć sobie sukienke?Chyba,że najpierw została ogłuszona i wtedy,ale ile czasu ta męka trwała?Strach pomyslec ile trwało umieranie tej suni..
-------------------------------------------
A o sprawie chłopczyka pisałam ja,bo minęło tyle czasu i nic nie wiadomo i to ludzie nadali mu imię i zabawki na grobek przynoszą i to ludzie pamiętają o dziecku..
A że pieniędzy policja nie ma i sprzętu nie ma?A na co w Polsce są pieniądze?Na głupoty są,a na ważne sprawy to nie ma..
Na dwudniowe wybory sa,na łazenie po domach sa-na sprzęt nie ma.
Sorry-wkurzyłam się
Elzbieta[/QUOTE]

Sprawą Jasia zajmują się chyba konkretni ludzie, skupieni na tej pracy... myślę, że pewnych rzeczy nie można po prostu ujawniać dla dobra śledztwa. Po ubrankach trop wyraźnie prowadził w okolice Bielska-Białej. Wierzę, że to się kiedyś wyjaśni, choćby za 10 lat, choćby przypadkiem.
Jakiś czas temu w Poznaniu miała miejsce groteskowa sytuacja: policja ruszyła w kierunku biegnącego faceta i dzików - myśleli, że facet ucieka przed dzikami i chcieli mu pomóc. Jak się potem okazało, gagatek dokarmiał je, a uciekał na widok policji - miał coś na sumieniu i był poszukiwany.
Przepraszam, że tak zboczyłam z tematu. Ale to mnie jeszcze jakoś trzyma w kupie - naiwna wiara, że sprawca musi się znaleźć.

Chciałabym jakoś pomóc, tylko powiedzcie, co mogę zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222']Dobrze byłoby sprawdzić czy krew na sukience nie jest ludzka! Może jest tam DNA tego psychopaty. Chętnie dorzucę parę groszy na to badanie. Jest allegro cegiełkowe?[/QUOTE]

nie ma allegro cegiełkowego
po pierwsze nie znamy jeszcze kosztów ani transportu sunie chłodnią z Krakowa do Wrocławia
ani kosztów sekcji

osobiście nie bardzo umiem sobie wyobrazić treść takiej aukcji
że potrzebne pieniążki na nagrodę?


oczywiście jak tylko coś nam się w tym temacie wyklaruje i zapadnie decyzja odnośnie allegro cegiełkowego to takowe powstanie

teraz najważniejsze jest dotarcie do jak największej liczby osób celem wykrycia sprawcy czyli potrzeba rozgłosu
bo nie potrafię sobie wyobrazić że ten kto to zrobił wodzi na dogo czy fb i sam zgłasza się na policję

jeszcze sobie tak myslę, że może to po jakiejś imprezie suto zakrapianej % i nie tylko
nie wiem, moze na uczczenie zakończenia roku szkolnego jedni chcieli sie popisac przed drugimi
tylko skąd ta sukienka?

jeszcze w temacie sukienki
nie byłabym taka pewna że zrobił to ktoś kogo suka znała wczesniej
wiele psów jest łagodnych i ufnych z natury/charakteru


[COLOR="#c0c0c0"]btw. idę spac bo coś ewidentnie mi wyobraźnia szwankuje ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie podejdziesz do psa,którego nie znasz i nie zarzucisz na niego sukienki-chyba,że sprawców jest kilku..Ten pies nie ma na pyszczku kagańca..Nie wyobrazam sobie podejścia do psa takiej wielkości,nieznanego..Widać duzo spraw sobie nie wyobrażam..
To był duży Owczarek..Chyba,że
Idę spać,bo zaczynam sobie wyobrażać coraz dziwniejsze rzeczy.
Dobranoc
Ela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...