Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Proszę napisać pismo do Komendy Woj. Policji w sprawie zaniechania przez policję wszczęcia postępowania w tak drastycznej sprawie. Prawdopodobnie zabrano by jakieś dowody. Lekarz wet. też nie jest bez winy. Tego tak nie można zostawić. Jestem tym bardzo zbulwersowana !
Dysponuję kontaktem do M. Frydrych z "Interwencji" Robiłysmy razem intwerwencje, rzeczowa, i cięta na osoby, które lekceważą swoje obowiązki.

Za informacje można obiecać nagrodę .[/QUOTE]
Z podaniem do wiadomosci, Policji glownej w Warszawie, na weta tez nalezy zlozyc doniesienie.
Przez ich nieodpowiedzialne postawy szerzy sie przemoc w tym kraju.

Link to comment
Share on other sites

Obrzydliwe bestialstwo, należy bezwzględnie podjąć działania w celu ukarania tego, kto to zrobił...

Ale uważam, że te psychoanalizy są trochę nietrafione, wydaje mi się, że co niektórzy trochę za bardzo szukają sensacji. Nie każda perfidna zbrodnia ma jakieś drugie dno, czasami jest to po prostu zwykłe ludzkie bestialstwo. Pojawiły się tu jakieś hipotezy o satanistach - grubo przesadzone moim zdaniem, gdyby faktycznie jacyś "pseudo-sataniści" chcieli złożyć Szatanowi ofiarę, to pies raczej miałby charakterystyczne dla takich obrządków obrażenia - rozpruty brzuch być może, wycięty pentagram, nawet odciętą głowę.
Hipoteza o zoofilu też moim zdaniem trochę na wyrost. Tym bardziej, że wbrew temu co się powszechnie sądzi, zoofile to nie zawsze są perfidni sadyści - często swoich "kochanków" (jak czasami nazywają swoje zwierzęta) darzą głębokim uczuciem i są z nimi związani emocjonalnie i nigdy nie zrobiliby im krzywdy (oczywiście dla nas sam fakt uprawiania stosunków seksualnych ze zwierzętami jest ich krzywdą, no ale zoofile w ten sposób nie myślą).
Ja stawiałabym na najbardziej banalny a najmniej medialny scenariusz - ktoś po prostu postanowił sobie kilka razy rąbnąć psa w głowę, dla zabawy albo z frustracji, a potem dla żartu nałożył mu sukieneczkę, tak żeby było śmieszniej. Albo, skoro pies przed skatowaniem był w stanie ogólnym dobrym, jakaś rodzinka z dzieckiem przebrała pupilka, żeby dziecko miało radochę, na przykład na jakiejś imprezie rodzinnej, popili trochę, pies może warknął, może zaszczekał, to dawaj! w łeb go!
Albo faktycznie banda wyrostków po kilku piwach skatowała psiaka, wyciągneli z jakiegoś kontenera lub smietnika sukienkę bo akurat im wpadła w oko - w takim wypadku dobrym pomysłem byloby monitorowanie nk, youtuba i innych tego typu serwisów, bo jeżeli to jakieś gówniarstwo to mogą chcieć się "pochwalić" w internesie, jakimi to oni nie sa kozakami, takie przypadki niestety już znamy...

Tak czy inaczej, jeżeli będzie możliwość badań genetycznych aby wyodrębić ludzkie dna to trzeba takie badanie zrobić, może akurat wpadnie się dzięki temu na jakiś trop.

Biedna psinka, strasznie mi przykro, że musiała tyle wycierpieć z rąk przedstawicieli mojego gatunku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Biafra podała w poście47,że suka nie została wykorzystana seksualnie.Ja myslałam też w ten sposób.Kompletnie nie rozumiem po co ta sukienka..Chyba,że jest to dowcip..
E/W[/QUOTE]
A może to był pies byłej dziewczyny/żony tej kreatury, ubrał ją w jej sukienkę i zabił?? Przeniósł agresję????

Link to comment
Share on other sites

To wcale nie musiała zrobić osoba znana suni. Wiele psów jest bardzo spokojnych i nawet obcym dadzą zrobić, ze sobą wszystko
A to,że ktoś się nie bał i podszedł do obcego dużego psa? Nic dziwnego jak dla mnie
Sukienka mogła być znaleziona na śmietniku, mogła sobie ot tak leżeć w rowie czy gdziekolwiek indziej
Ta sprawa może mieć drugie " hardcorowe" dno, a może wcale go nie miec
Ot każdy wie,że debili, zwyrodnialców nie brakuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nie podejdziesz do psa,którego nie znasz i nie zarzucisz na niego sukienki-chyba,że sprawców jest kilku..Ten pies nie ma na pyszczku kagańca..Nie wyobrazam sobie podejścia do psa takiej wielkości,nieznanego..Widać duzo spraw sobie nie wyobrażam..[/QUOTE]
Ja przeważnie spotykam się z tym, ze im większy pies, tym większe "cielę". Osobiście nie bałabym się... co oczywiście nie jest regułą.

Btw. czekamy jeszcze na jakieś badania, czy w tej kwestii to już wszystko ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Nie da sie tego bestialstwa nawet skomentowac...
Trzeba naglosnic ta sprawe jak najbardziej i zlapac tych sku*****
Wyslalam juz maila do uwagi, was tez do tego zachecam.[/QUOTE]

Też dziś rano pomyślałam że warto napisać do Uwagi, będzie duże nagłośnienie jeżeli się tym zainteresują a mam nadzieję że tak będzie!! Bo to nie może pójść temu dupkowi bez konsekwancji dosyć tego!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']
Btw. czekamy jeszcze na jakieś badania, czy w tej kwestii to już wszystko ?[/QUOTE]

czekamy na oficjalny protokół z sekcji
ale kiedy co i jak to już Biafra musi uzupełnić

[quote name='paulinken']Brak mi słów. Wstyd za należenie do tego samego gatunku, co ten obrzydliwy psychol. Jeśli zbieracie na nagrodę za złapanie zwyrodnialca, to ja się też dorzucę.[/QUOTE]

na plakatach, które się tworzą będzie inf o nagrodzie
nie jesteśmy w stanie określić kwoty nagrody bo nie wiemy jak ato będzie kwota
na fundacji na pewno będzie spoczywac pokrycie kosztów transpotru suni chłodnią do wrocławia
(nie znam jeszcze kosztów ale pewnie nie mało biorąc pod uwagę że chłodnia to nie jest typowy samochód, który posiada co drugi obywatel naszzego kraju)
dodatkowo nie wiem jak przedstawiają się koszty sekcji suni

myslę że w ciągu dnia pojawi się Biafra i jak będzie miała jakies konkretne inf to się z nami podzieli

jeśli ktoś wpłaca pieniążki proszę o pamiętaniu o tytule przelewu
[B]"suka-osieczany"[/B]
wpłacając przez siepomaga (baner w podpisie) też prosze pamiętac o tytule
w ten sposób unikniemy niejasności

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu Minister Sprawiedliwości wraz z zespołem analizował postępowanie w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami, był raport bodajże w Rzeczypospolitej. Wyniki, jak wiadomo, załamujące - albo brak wszczęcia postępowania, albo umorzenie sprawy, albo śmieszne wyroki. Obiecał się tym zająć (wypowiedź dla Uwagi). Może warto byłoby skonstruować wspólnie apel do Pana Ministra, wraz z organizacjami, co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nikt w niczym nie szuka sensacji!Wyraziłam wczoraj swoje zdanie i tyle.
Zdanie to nie jest ważne-wazne to co zrobili policja i tyle.
EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Wiem, że to mało prawdopodobne, ale psychole często nie zwracają na to uwagi... Sprawdził ktoś, czy suka nie była zachipowana? U nas zdarzały się przypadki, że ludzie wypieprzali zachipowane psy, więc nic mnie nie zdziwi...[/QUOTE]

Suka nie miała chipa.
To sprawdziłyśmy w pierwszej kolejności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...