Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='c.a.s.s.i.e']dobrze,ze chociaz nasze przypuszczenia sie nie potwierdzily,ale to i tak nie usparawiedliwia postepowania tego zwyrodnialca,skoro byla tak chora to mozna bylo eutanazje przeprowadzic w humanitarny sposob,nie ma zadnych usprawiedliwien[/QUOTE]

Suka nie była chora :shake:
Ktoś rozwalił jej łeb i dlatego ma tyle obrażeń, krwiaków i wylewów

Link to comment
Share on other sites

A najlepsze jest to, że ponoć to nie ma wpływu na traktowanie ludzi... A ilu morderców zaczynało od psów, kotów?(Richard Kuklinski- po części polaczek...) Niestety nie ten kraj... Jak ktoś z takim bestialstwem potrafił zabić psiaka, to moim zdaniem, równie szybko rozprawi się z człowiekiem, dzieckiem... A później my tych *** utrzymujemy w ciepłym więzieniu, z obiadkiem na czas! Uspała bym każdego po kolei...

[*] dla Ciebie Piesku ;(

Link to comment
Share on other sites

Nie musiała być bezpośrednio wykorzystana seksualnie, ale osobnik mógł czerpać zastępczą satysfakcję z samego widoku cierpienia. Było przecież wiele przypadków, że ktoś chciał pozbyc sie psa przy pomocy siekiery, ale nie ubierał go przy tym w sukienkę! Wszystko jedno, ta sukienka jest podejrzana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Biafra nie wiem czy nie należałoby też sprawdzić suki na obecność ludzkiej spermy - to mi wygląda na robotę jakiegoś zboka. A skierowanie sprawy w kierunku pedo i zoofilii mogłoby bardziej zaangażować "organa ścigania "[/QUOTE]

taks ma rację ! Zupełnie takie samo przypuszczenie nasunęło mi się na myśl ! Ta sukienka pasuje do zboczeńca seksualnego ! Boże, pomóż znaleźć tego gnoja, :( nie mogę uwierzyć , że takie coś się zdarza na jawie !!! :mad::mad::mad: Normalny rozum nie obejmie tego.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Biafra podała w poście47,że suka nie została wykorzystana seksualnie.Ja myslałam też w ten sposób.Kompletnie nie rozumiem po co ta sukienka..Chyba,że jest to dowcip..
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Biafra nie wiem czy nie należałoby też sprawdzić suki na obecność ludzkiej spermy - to mi wygląda na robotę jakiegoś zboka. A skierowanie sprawy w kierunku pedo i zoofilii mogłoby bardziej zaangażować "organa ścigania "[/QUOTE]

[quote name='waldi481']----------
Zastanawiałam sie nadtym.Nam sie też wydaje,że to jest..to wygląda na przypadek zoofilii.
Tak mi sie wydaje.
Co za drań!
E/W[/QUOTE]

Popieram przedmówczynie, ta sukienka nie pojawiła się znikąd...
Co za bydlę tak mogło postąpić... a wiecie co jest ku$wa najgorsze? Trzeba porozgłaszać to w tamtych okolicach, plotka sąsiedzka szybko się roznosi - dać zdjęcie, potem odpowiednio podpisać, np. "Najpierw zwierzęta, potem może być to Twoje dziecko..." no i najlepiej ponalepiać je gdzieś w okolicy kamer, może nagrałyby kto to zrywa (sądzę że sprawca nie chciałby takiego rozgłosu)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']----------
Zastanawiałam sie nadtym.Nam sie też wydaje,że to jest..to wygląda na przypadek zoofilii.
Tak mi sie wydaje.
Co za drań!
E/W[/QUOTE]Równiez się nad tym zastanawiałam . Ubrana w sukienkę ..... Coś by znaczyło. A Policja nie angażuje się w sprawę ? To co fundacja nie złożyła wniosku ?

Link to comment
Share on other sites

Może być zboczeniec.
To, że nie współżył z suka o niczym jeszcze nie świadczy.

Mogą być naćpani gówniarze, którzy przbrali psa dla żartu i znęcali się nad nim.

Mógł ktoś ją przywieźć na zadupie i wyrzucić do rowu. Tylko dlaczego nie zabrał tej sukienki.

Może sukę ktoś ukradł, żeby się na kimś zemścić/albo na niej wyżyć

Może własciciel tak załatwił swojego psa

Może jakimś cudem krąg przypuszczeń się zawęzi :shake:

[SIZE=4][COLOR=red][B]Potrzebny grafik który zrobi plakaty A4 z suką i sukienką .[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Ktokolwiek widział. [/B][/COLOR][/SIZE]

Rozkleimy po tych okolicznych wioskach i w Myślenicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mijakimi']Równiez się nad tym zastanawiałam . Ubrana w sukienkę ..... Coś by znaczyło. A Policja nie angażuje się w sprawę ? To co fundacja nie złożyła wniosku ?[/QUOTE]

Policja została zawiadomiona i prowadzi już dochodzenie.
Prokurator wyraził zgodę na powołanie biegłego patologa.

Link to comment
Share on other sites

Słów mi brakuje by opisać to co czuję:-(
To jest bestialstwo najgorszego stopnia,
to z premedytacją dokonane "dzieło" zakatowania niewinnego psa:-(
Sunieczko śpij spokojnie, już nikt Cię nie skrzywdzi, biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem:-(

A postępowanie policji, brak ich reakcji... to chyba powinno być podciągnięte pod zaniedbanie obowiązków, zasługuje na wyciągnięcie wobec nich konsekwencji służbowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...