Jump to content
Dogomania

CHORY Przerażony ONek z Pragi - Bruno ma dom.


Journey

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kejszo']My dziś na pewno po browarze albo dwa :) JUPIIIIIIIIII :) ogarniemy się i napiszemy co u nas. Na razie padamy na pyski. Nasz pies(Czarli) i Nowy ok - bez spięć :)[/QUOTE]

Muszę to napisać TU i TERAZ :)
Zośka74 - Twój Piotrek z akcji na akcji na akcję coraz bardziej mi imponuje :)
Sądzę, że sporo osób ma dziś powód do świętowania ... Ja poczułam ogromną ulgę...

Kejszo, jak odpoczniecie, napisz o nim coś więcej, OK?

Link to comment
Share on other sites

Abrakadabra, ja obudziłam się z kaszlem i katarem :P , który męczy mnie cały dzień... plus dzisiejsza godzinna gonitwa za owczarkiem i padam z nóg, ale jestem PRZESZCZĘŚLIWA !!!

Ewa Marta, Aga2402, wszyscy dziękujemy za miłe słowa !!! To nie było łapanie tylko POGOŃ !!! ale cel osiągnięty ! Owczarek bezpieczny, a co będzie później okaże się na dniach :)

Link to comment
Share on other sites

Już tak na spokojnie - owczarek po pierwszej wizycie u weterynarza. Temp. ok, wyczyścili mu uszy, jutro go odpchlimy. Za kilka dni wskazano nam badanie krwi i odrobaczenie, ale to jak się trochę z nami oswoi. Dostał jeść i pić. Zjadł i napił się :) Teraz leży spokojnie na balkonie choć pewnie jeszcze stres go trzyma. Niestety jeśli chodzi o spacer z nim może być trudno. Mąż całą drogę od weterynarza niósł go do domu na rękach, bo uparciuch nie chciał się ruszyć z miejsca:) Na razie dajemy mu DT, co dalej musimy pomyśleć. Wszelkie propozycje idealnego, stałego domu dla tego owczarka mile widziane.
Macie jakieś pomysły na imię dla Niego? Tymuś wylosuje spośród propozycji :D Prosimy o imiona MĘSKIE :]]]
ps. Tymuś - najmłodszy uczestnik łapanki ma 10 miesięcy (więc nie obleje dziś z nami sukcesu piwkiem) :P

Link to comment
Share on other sites

Kejszo, I LOVE YOU !!! :) Jeśli chodzi o dom... dajmy mu czas... tak jak rozmawiałyśmy... teraz zajmijmy się doprowadzeniem go do dobrego stanu :) Jeśli zaś chodzi o imiona to jutro podeślę propozycje, bo dziś padaaaam ;) , a mam kilka fajnych.
PS. Tymuś obleje soczkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal w to wszystko nie wierzę i czułam się dziś jak podczas nagrań do filmu - pogoń, telefony, narada etc. ;)

Jeśli zaś chodzi o panią z Krakowa to:
1. nie wysłała zdjęć swojego psa, choć miała to zrobić wieczorem
2. ''nasz'' owczarek nie ma tatuażu w uchu - od razu sprawdziliśmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejszo']Już tak na spokojnie - owczarek po pierwszej wizycie u weterynarza. Temp. ok, wyczyścili mu uszy, jutro go odpchlimy. Za kilka dni wskazano nam badanie krwi i odrobaczenie, ale to jak się trochę z nami oswoi. Dostał jeść i pić. Zjadł i napił się :) Teraz leży spokojnie na balkonie choć pewnie jeszcze stres go trzyma. Niestety jeśli chodzi o spacer z nim może być trudno. Mąż całą drogę od weterynarza niósł go do domu na rękach, bo uparciuch nie chciał się ruszyć z miejsca:) Na razie dajemy mu DT, co dalej musimy pomyśleć. Wszelkie propozycje idealnego, stałego domu dla tego owczarka mile widziane.
Macie jakieś pomysły na imię dla Niego? Tymuś wylosuje spośród propozycji :D Prosimy o imiona MĘSKIE :]]]
ps. Tymuś - najmłodszy uczestnik łapanki ma 10 miesięcy (więc nie obleje dziś z nami sukcesu piwkiem) :P[/QUOTE]
Wspaniale, ogromne gratulacje!!!!!!!!!:)Jestescie wielcy. Marusi8 popsul sie samochod i idzie pieszo, gdyby wiedziala, zaraz do niej napisze sms:)

Link to comment
Share on other sites

a sądziłam, że długo jeszcze nie da się złapać, zwłaszcza, że wczoraj nigdzie go nie widziałam. Z Bródna do Ząbek, a wcześniej skąd? Chociaż to nie ma znaczenia, liczy się to, że jest już bezpieczny...słowo radość to za mało by oddać moje dzisiejsze uczucie, dla niego przyjeżdżałam do pracy autem, dziś auto padło mi w Zielonce i widocznie tak miało być, bo już nie trzeba szukać Kłapouszka po okolicy....wspaniali jesteście, cieszę się, że zajrzałam na ten właśnie wątek

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z [B]Kejszo [/B]:) Są na działce pod Warszawą. Magda mówi, że psiak powolutku się przekonuje, daje się głaskać i jest spokojny.
Myślę, że potrzebny jest mu czas, aby zaufać ludziom na nowo :) , a wtedy będzie wspaniałym przyjacielem !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...