Jump to content
Dogomania

CHORY Przerażony ONek z Pragi - Bruno ma dom.


Journey

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia-rewelacja!!! [B]Journey[/B]-jesteś Mistrzu!!! Nie wiedziałam, że masz w domu stomatologa i dzięki temu Bruno zaliczył pierwszą wizytę u dentysty. A na tym zdjęciu, gdzie Bruno stoi z Twoją sunią nad wodą to brakuje tylko księżyca-cóż za romantyzm!

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry ONeczkom i ich wielbicielom!
Zajrzyjcie proszę na bazarek na dwie siostrzyczki, które chyba też w swym drzewie genealogicznym gdzieś daleko by się mogły ONków dopatrzeć :)
[URL="http://www.dogomania.pl/213319-50-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-psie-siostrzyczki-Pixie-i-Dixie-do-10.09?p=17491246#post17491246"]http://www.dogomania.pl/threads/2133...6#post17491246[/URL]

Link to comment
Share on other sites

witam, mam ogromna prosbe, czy mozecie rozkleic plakat w okolicach ulicy torunskiej , suwalskiej itd.
Dzisiaj rano zaginela malutka bezowa sunia adoptowana w niedziele ze schroniska w Radomiu, plakaty wysle na maila, Nutusia tez moze rozsylac na maile plakaciki do wydrukowanie i powieszenia, z gory dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Nie widziałam apelu, jam bródnowska przecie z tym,że drukarki nie mam :(
Może ktoś mógłby je druknąć ja bym odebrała albo coś[/QUOTE]
kejszo sie odezwal, przeslalam maila z plakatem, moze sie skontaktujecie?:)
Dziekuje za chec pomocy.Nutusia tez bedzie rozsylac maile , jak ktos bedzie chcial pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Pani Ania poszla za zdjeciem Maxi do jakiejs wrozbitki- wizjonerki i Ta powiedziala ,ze sunia jest w mieszkaniu w bloku przy ul.Bazyliańskiej u rodziny gdzie jest dwoje dzieci, pomozcie prosze i obserwujcie te okolice.Pani Ania tam chodzi.....

[img]http://images8.fotosik.pl/2588/e3c458f9c880d559.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie informacje o zaginionej suni ,czy mozecie pomoc?
"Słuchajcie wydaje mi się że widziałam podobnego psiaka tylko że był bez obroży i smyczy.Niestety było to kilka dni temu ... Beżowa sunia ,(raczej) z zawiniętym do góry ogonkiem. Szła ulicą Chodecką . Nie reagowała na wołanie,próbowałam do niej podejść ale była nieufna i mnie mijała . [B]Zniknęła mi z oczu w miejscu gdzie są krzaki przy parku ,po przeciwnej stronie ulicy niż sklep z alkoholami 24. Wyglądało to trochę tak jakby ukryła się w tych gęstych krzakach po stronie parku miedzy przystankiem chodecka a wyszogrodzka.[/B]"

"Patrząc na zdjęcie psiaka od góry ten co go widziałam był naprawdę bardzo podobny - miał właśnie takie ciemniejsze prześwity na grzbiecie. Psiak niestety nie dał się złapać ale też nie wyglądał na spanikowanego . W miarę spokojnie sobie dreptał w nieokreślonym kierunku . [B] Obwąchiwała bramę jakiegoś zakładu czy czegoś co jest zaraz obok przystanku i sklepu alkohole 24. Stał albo nadal tam stoi duży dostawczy samochód ,który też dokładnie obwąchała i za który się chowała przede mną . Szukajcie jej w tych krzakach bo tak wyglądało jakby właśnie tam wlazła. One są gęste i ja już niestety pod nimi nic nie widziałam ale nie widziałam też żeby psiak szedł dalej.[/B] Może nie zauważyłam a może właśnie tam się schowała.

A jest to bardzo blisko ulicy na której zaginęła sunia . Szkoda że dopiero teraz trafiłam przypadkiem na ten wątek . Trzymam kciuki za sunie. mocno."

Link to comment
Share on other sites

Baaaardzo prosimy o pomoc. Choć Maxi nie jest ON-ką, ale chyba jej także warto pomóc, prawda? W grupie siła. Od tygodnia intensywnie szuka jej jedna osoba, ale jak widać, bez rezultatów :( Czy bylibyście w stanie jeszcze raz się zorganizować i urządzić obławę? Ja mogę pomóc, ale nie jestem z Bródna, kompletnie nie znam tych okolic - musiałabym iść z kimś lub ściśle wg jego wskazówek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Baaaardzo prosimy o pomoc. Choć Maxi nie jest ON-ką, ale chyba jej także warto pomóc, prawda? W grupie siła. Od tygodnia intensywnie szuka jej jedna osoba, ale jak widać, bez rezultatów :( Czy bylibyście w stanie jeszcze raz się zorganizować i urządzić obławę? Ja mogę pomóc, ale nie jestem z Bródna, kompletnie nie znam tych okolic - musiałabym iść z kimś lub ściśle wg jego wskazówek...[/QUOTE]
"Jakby to miało jakieś znaczenie to ja psiaka spotkałam około godz 16-17."
[B]Adres opiekunki to ul. Toruńska 52/3 tel 500 709 717[/B]

[img]http://img202.imageshack.us/img202/2117/dsc0092hs.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...